Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dzień, dobryWieczór


Cukier.

Rekomendowane odpowiedzi

czołem!

witam sąsiada

Aaa, czyli na dalsze trasy nie jest meczaca:) A jak z osiągami? Sprawdzałes?;>

Powiem Ci, że nie jest męczące, dzisiaj tak na spokojnie zrobiłem około 80km i pozycja fajna, ale jak chcesz dłużej jechać jak 120 to musisz się położyć bo już dość wieje. A osiągów nie sprawdzałem ale widziałem, że jak jedziesz 6 i masz około 3k obrotów to jak odkręcisz manetkę to musisz trochę poczekać żeby coś się zaczęło dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no wiadomo, jak to w rzędowej czwórce. Choćbyś miał 120 KM w rzędowej sześćsetce to i tak silnik ocknie się w górnej partii obrotów.

Jestem młodym i niedoświadczonym kierowcą i taka reakcjami osobiście pasuje. Tylko mnie ten licznik denerwuje, że w mph jest... bo to, że dystans leci w milach to mi nie przeszkadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kamil :) . Poszukaj na aledrogo, swego czasu widziałem tam tarcze zwykłe i tuningowe do fazerka więc może i do cebry będą. Wydłubiesz angielskie i wsadzisz w km/godz i będzie gites, ale z licznikiem raczej nic nie zrobisz...zresztą po co? Zechcesz zmienić moto to będziesz miał bez cofania ;):D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marian65, No tak będę musiał zrobić. Widziałem na allegro tarcze, ale nie oryginalne i wcale nie są takie drogie, ale nie wiem jak ze spasowaniem i z wykonaniem takich tarcz...

Przykro mi ale i ja nie mam doświadczenia bo jeszcze nie miałem czasu na zakup ani wymianę tarcz w fazerze. Z opisu wynika że dają instrukcję wymiany do każdego modelu a na różnych forach czytałem że nie jest to zbytnia filozofia. Na naszym Forum największe doświadczenie (jak mniemam ;) ) ma Danvield więc bij do niego a może coś doradzi ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taurus witam i również pozdrawiam ;)

Przykro mi ale i ja nie mam doświadczenia bo jeszcze nie miałem czasu na zakup ani wymianę tarcz w fazerze. Z opisu wynika że dają instrukcję wymiany do każdego modelu a na różnych forach czytałem że nie jest to zbytnia filozofia. Na naszym Forum największe doświadczenie (jak mniemam ;) ) ma Danvield więc bij do niego a może coś doradzi ... :)

Widziałem na aukcji, że dają instrukcje więc chyba nie powinno być z tym problemu. Czytałem opinie o Danvield'zie ale jest kawałek ode mnie jedynie na tą chwilę zawsze można będzie wysłać PW :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.