Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zakup Horneta bardzo pilne !


Novoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam kupić Hondę z niżej podanego linku . Zależy mi na nim dlatego , że w dowodzie ma 24 kw czyli zalicza sie na prawko a2 które posiadam . Motocykl był po ślizgu został odmalowany  dla mnie to akurat najmniej istotna rzecz ważne jest dla mnie że prosty i silnik dobrze pracuje . Co sądzicie o tym Motocyklu za tą kwotę , czy dostrzegacie cos przy czym mam zwracać uwagę przy oględzinach . Z góry dzięki Lwg

 

http://olx.pl/oferta/honda-cb-600-hornet-a2-2004-fz6-zx-cbr-cbf-gsr-gsx-gsf-f800-mt03-CID5-ID9jUfH.html#6df8e9b6d2

 

 

post-208972-0-17800200-1428150859_thumb.

post-208972-0-70043400-1428150862_thumb.

post-208972-0-03276500-1428150865_thumb.

post-208972-0-80664300-1428150867_thumb.

post-208972-0-50410700-1428150870_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie moze mi dowód zatrzymać i wysłać mnie na badanie techniczne  bo potwierdzić ile rzeczywiście ma KW , Ale to mało ważne 3 lata objeździłem bez prawka większymi moto  bez żadnej kontroli a te a2 to już przynajmiej jakiś papier 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie podejście ludzie że najbardziej boją się kontroli policji i ewentualnego mandatu? według mnie to najmniejszy pikuś, najgorsze jest to żę gdy nie masz prawka czy kierujesz motocyklem do którego nie nie masz uprawnień to przy spowodowaniu wypadku drogowego gdzie straty sięgają od kilku dziesięciu do nawet kilku set tyś. zł. to ubezpieczyciel OC gdy znajdzie taką nieprawidłowość wypnie się na ciebie i wszystkie straty będziesz musiał pokryć z własnej kieszeni, a w tedy będzie naprawde nie wesoło. Według mnie jak ten Hornet ma wpisane 25kw i 600cm3 w dowodzie to żaden policjiant przy kontroli się nie przypiepszy ale w razie jakiejś draki do uwież żę armia urzędasów w ubezpieczalni OC znjdzie zapiś że moto jest zdławione o ponad połowe swojej mocy ( co defakto wedle przepisów zabrani ci kierowania takim motocyklem na A2) i wdedy mają możliwość nie wypłacenia ewentualnego odszkodowania i wszystko spada na ciebie.

Wiem możę żę teraz wychodze na przyzwojitke ale zastanów się czy warto ryzykować, wież również żę możęsz jeździć 20lat bez żadnej przygody ale równie dobrze możęsz nie pojeździć miesiąca. Wybór pozostawiam tobie i osobą którzy również zamieżają jeździć bez uprawnień.

 

A co do samego Horneta moto z francji całe malowane najprawdopodobnie odkupione od ubezpieczalni i reanimowane ale dokładny stan tylko na miejscu się dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście brojler ma 100% racji Panowie Bo:
Motocykl oryginalnie ma 96 koni więc wg mnie jest to szwindel (oszustwo w dokumentacji)

Dz.U. 2011 Nr 30 poz. 151 Art6.3

3) kategorii A2:
a) motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW (46,9357 KM) i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającej 0,2 kW/kg, przy czym nie może on powstać w wyniku wprowadzenia zmian w pojeździe o mocy przekraczającej dwukrotność mocy tego motocykla, (wyjaśnienie: ostatnie zdanie oznacza, że motocykle, których moc została zdławiona o więcej niż połowę, nie spełniają wymagań kategorii A2; tym samym, wyeliminowano możliwość użycia motocykli o mocy sprzed wprowadzenia modyfikacji powyżej 70 kW, czyli około 95,2 KM),
 
b ) motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW,
 
c ) pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.