Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szykuje się wojna?


Zajarany_zyciem

Rekomendowane odpowiedzi

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-lutym-w-polsce-pospiesznie-przyjeto-kilka-aktow-prawnych-przygotowujacych-nas-wojny

 

Jak i po co?

Polski rząd wprowadził "po cichu" kilka ustaw, które związane są z przygotowaniem oraz udziałem w wojnie.

 

Za chwile mogą zapukać do naszych mieszkań listonosze z poleconymi albo panowie w wojskowych uniformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz dlaczego po cichu? Bo nie walczysz za ojczyznę.. nie walczysz za interes Polski tylko tych co rządzą światem.

Nikt oczywiście nie postawi Cię w szeregu i nie przywiąże sznurkiem broni.
Jeśli masz kategorię wojskową A, B, C, lub D, wtedy niestawienie się na wezwanie armii jest przestępstwem, ściganym przez sąd wojskowy.
Trafisz więc do aresztu, później pod sąd wojskowy, który może Cię skazać na wieloletnie więzienie. 

Co ciekawe jest jeszcze przepis konstytucyjny o wolności wyznaniowej więc jeżeli jestes wyznawca jednej z religii.. nie pójdziesz do wojska.
Zdecydowanie wolałbym iść do paki niz np zostać inwalida, wiedzac że "państwo" ma takich w D&%^
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście a najbardziej smieszy fakt że nasze (nie)polskie media
podniecaja sie złapaniem crossowca z o tym ani mru mru;)

troche woli objasnienia skoro polska jest 52 stanem.
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/50154-amerykanscy-przywodcy-zasluguja-na-wiezienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ci_py boją się iść do wojska :D:P Pewnie co niektórych strach obleciał, że tam dostanie po dupie za gadanie głupot :D

Swoją drogą z chęcią przeszedłbym jakieś przeszkolenie kilkumiesięczne na wypadek wojny. Zawsze to nowe doświadczenie :D

Co ciekawe jest jeszcze przepis konstytucyjny o wolności wyznaniowej więc jeżeli jestes wyznawca jednej z religii.. nie pójdziesz do wojska.

Zdecydowanie wolałbym iść do paki niz np zostać inwalida, wiedzac że "państwo" ma takich w D&%^

Skoro masz w (_0_) wojsko i państwo to pewnie i religię. Więc nie łatwiej zmienić religię? Dla wielu to i tak obojętne w co wierzymy, bo większość i tak deklaruje, że w Boga nie wierzy. Po co siedzieć za takie durnoty, łatwiej zmienić religię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja akurat pracuje w mundurowce ale powiem Wam jedno. Nie walczy się za rząd za politykę ale za wolność. Nie wyobrażam sobie inaczej, nie potrafię myśleć ze np moja córa miałaby tulac się po świecie i być gdzieś obywatelem kategorii B. W razie agresji to chociaż miałbym się wgryzac zębami w pancerz czołgu to zrobię to dla wolności mojej i moich bliskich. I nie interesuje mnie jaki kraj będzie agresorem, ja bronie swojego

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.