Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Siemianowice Slaskie 09.10.2014 wypadek


basman81

Rekomendowane odpowiedzi

Stara mądrość ludowa powiada, że co cię nie zabije to cię wzmocni. Nie powinieneś kończyć przygody z moto z powodu wypadku. Lepiej jakbyś wyciągnął lekcje z tego zdarzenia. Wypadek ten faktycznie jest ku przestrodze. Pokazuje jak NIE powinno się ubierać na moto, nieważne czy ścigacz, czy skuter. Sam sobie odpowiedziałeś, że miałbyś mniejsze obrażenia ciała przy odpowiednim ubiorze... ale na skuter nie wypada. Można kupić jeansy z kevlarem i z ochraniaczami na kolana, kurtkę, odpowiednie buty, kask szczękowy... Duże znaczenie ma też doświadczenie, potrafisz wtedy wiele rzeczy przewidzieć. Niech to doświadczenie będzie dla Ciebie i innych przykładem jak nie ubierać się na moto !!!

A jeśli chodzi o to jak kobiety zdają na prawo jazdy i jak jeżdżą to do końca się z Tobą nie zgadzam. Zapraszam Cię do Chudowa w czwartki lub na inny zlot. Zobaczysz tam wiele dziewczyn śmigających m.in. na super sportach i może zmienisz trochę zdanie w kwestii umiejętności.

 

Nie załamuj się. Życzę Ci powrotu do zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basman " bym wstal i odjechal ale dlatego ze u nas w kraju babskom daja prawko chyba za danie dupala" proszę bardzo oto dowód jak określiłeś zdobywanie przez kobiety prawa jazdy.

 

Luki "Tak jakbyście Wy nigdy nie nazwały faceta tempym ciulem, czy głupim ch.jem" owszem kilkanaście/dziesiąt/set tak właśnie mówię jak się nieźle wkurzę ale z tego powodu nie wypisuję tego na forum a miałabym kilka fajnych historii. Co do autokrytyki sama nie raz powiem na siebie głupia c...a jak zrobie coś durnego, nie obrażam się o to, że ktoś takie "bezeceństwa" pisze tylko daję do zrozumienia, iż wypisując takie słowa wali kopem również we własną żonę.......nadal jestem ciekawa co Basman zrobiłby gdyby ktoś tak właśnie powiedział na jego żonę? 

 

 

 

Co do oceny sytuacji to biorę na "uwierz mi" słowa poszkodowanego i naprawdę współczuję i życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia jak i również zmiany zdania ale niech weźmie pod uwagę, że jeszcze nie raz się na kimś zatrzyma bądź może przez nieuwag, niewiedzę sam zrboi głupotę a wtedy niech sobie przypomni jak to jest być po drugiej stronie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soprano (Ewcia :D ) bierz odchyłkę na to co się piszę i jak się pisze :) Ja nie jestem szowinistą, ale zdażyło mi się napisać niepochlebną opinię o kobietach. Moja druga połówka zna moje zdanie i sama stwierdza, że mam rację. Jak mówię, że dużą część normalnych kobiet (czyli tych kur domowych :) ) nie ma głowy do prowadzenia samochodem to przyznaje mi rację, bo często jeździ jako pasażerka z koleżankami i mówi, że z duszą na ramieniu, bo ona sama nie ma PJ, a wie lepiej gdzie stanąć, wie co to zielona strzałka itp.

 

KOBIETY  SĄ CUDOWNE! :) Tylko niektóre powinny zostać w domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focus kolego masz racje z tymi jeansami haha po prostu nie zdazylem kupic , a kask miałem pozadny wlasnie szczekowy hehe inaczej z twarzy była by masakra , co do zrazania się do moto to absolutnie się nie zrazam tylko hmm ci kierowcy.Juz mysle nad odbodowa maszyny . Soprano od 98 mam prawko na B nigdy nikomu naszczescie jeszcze nie zrobiłem krzywdy i oby a uniknolem już bardzo dużo wypadkow które mogly się wydarzyć nie z mojej winy ... Aco do kobiet to nie musicie mnie oswiecac ze sa takie koleżanki które jezdza lepiej od nie jednego faceta .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wy tutaj jesteście tacy wspaniali i tacy dżentelmeńscy po prostu skończcie już pierdzielic o jednym , spytam tylko o jedno czy każdy który krytykuje mój punkt widzenia przezyl kiedyś wypadek dodatkowo nie ze swojej winy ale taki dość poważny bardzo mnie to ciekawi czy tylko z nudow takie pierdoly i hejty piszecie no nie wiem oczekujecie teraz jakiejś pochwałki od forumowiczek czy jaki pieron , napiszcie do modow żeby usunęli ten temat i ja tez się zmywam z tego forum bo tu sama dziecinada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosman daj na luz, łapią za słówka i nic więcej. Po części rozumiem ciebie i rozumiem innych czepianie się bo kazdy jest odpowiedzialny za swoje słowa. Tak czy inaczej reasumujac zainstniała sytuacje waze ze jesteś , żyjesz i masz plany przyszłościowe. Może w tym przypadku ta kobieta dała dupy za prawko ale nie wiesz czy jej facet obecnie nie jest tu na forum i nie pisze czegos? :D

 

babki są fajne i to nawet te z pazurami :P Prawda Soprano? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tylko uważać na te kobiety co wyznają zasadę: "niech oni uważają na mnie, a nie ja na innych " :D Ostatnio wieczorem jadę przez wieś i nagle wyskoczyła kobieta w  punto z podporządkowanej. Droga pusta, jadę wolno (motocykl nie do końća sprawny) więc ominąłem ją i luz. Dojechałem do skrzyżowania i ona stoi za mną. Czerwone się świeci, nikogo na drodze nie ma, więc podchodzę i mówię grzecznie, że musi uważać, bo zrobi jeszcze komuś krzywdę. I dostałem odpowiedź jak powyżej :D Czyli ja mam uważać na nią, bo ona nie zawsze wszystko widzi na drodze :D  Więc dobra rada: uważajmy na kobiety w samochodach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uparli się kobit :D a ja moge opinie o niejednym wyrazić, podsumuje to tak:  Nie jedna babka lepiej sobie radzi niz nie jeden facet, są takie które bezproblemowo zdaja prawko chociażby C+E gdzie faceci nawet dobrze spiąć przyczepy nie potrafią.

 

Pamietaj to że masz pierwszeństwo nie znaczy że masz pierwszeństwo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydra no masz rację, ale ja nie mówię o wszystkich kobietach :) Ja tam wierzę w liczby i jeśli liczby mówią, że kobiety gorzej sobie radzą za kółkiem niż faceci to tak jest i trudno. I wolę się trzymać o dwa metry dalej od potencjalnie groźnej kobiety niż ufać w 100%, że trafiłem na tak bystrą jak Soprano czy inne Panie, które radzą sobie lepiej niż faceci :) Problem jest w tym, że faceci mogą bronić kobiet, ale nich mi któryś powie, że ufa kobiecie jadącej przed nim (jeśli tej kobiety nie zna osobiście) to konia z rzędem :) No niestety jak nie ufam księdzu, który trzyma dziecko na nogach, tirowcom, kierowcom busów tak nie ufam kobietom za kółkiem (jeśli jej nie znam) :)

 

P.S. liczby też mówią, że potencjalny facet nie potrafi zająć się dzieckiem, nie poradzi sobie bez kobiety, rzuca skarpetki gdzie popadnie itd. :D - w to też wierzę i wiem, że potencjalny (typowy facet) tak ma i trudno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat fajny nie powiem więc zacznijmy go od innej strony

 

Nie jestem za tym by ludzie z Kat B dosiadali 125 cm moto, ponieważ to inna bajka, taka 125cm rozpedza sie do 140km/h ale mniejsza o to.

 

Masz prawko na moto? jeździłeś kiedy kolwiek moto? był to pierwszy raz? jak to u Ciebie basman wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydra hmm nie wiem po co te pytanie myślisz ze dalbys rade ominąć ta babke jadac przepisowo 50km/h i 3-4 metry przed moto by ci wyjechala, jeśli tak to gratulacje ja tylko wiedzac ze uderzenie dla mnie było by gorsze centralnie slizglem moto i czekałem az bedzie po hehe , ale ok odpowiem na pytania wiec ad1. prawka na moto nie mam ad2. od malolata jezdzilo się roznymi moto mz jawy itp.ostatnie moto Kawasaki Z750 wstyd się przyznawać bo prawka nima ale hu... ad3. tak pierwszy raz gleblem tak to u mnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee nic nie mysle chciałem stwierdzić czy mam doczynienia z nowicjuszem z kat B który kupił sobie 125 i kiedys latał sobie mz, jawkami itd.  ale widzę że nie.

 

masz szczescie bo byłem na 125 więc prawnie jesteś kryty ale gdyby była to z750 byly by schody :P to tak na marginesie.

 

pewnie bym zrobił identycznie ze ślizgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.