Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kraksa po drodze z Chudowa


*IRO*

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby zaprzestać bezsensownej dyskusji opowiem jak było bo to ja miałem wypadek. Przejechaliśmy światła, babka wyjechała przed samym nosem i nawet z tak małej prędkości jaka mieliśmy nie było szans wiec postanowiłem uciec na przeciwny pas ale ona zaczęła zawracać na ciągłej i tyle w temacie. Oboje żyjemy i jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zaprzestać bezsensownej dyskusji opowiem jak było bo to ja miałem wypadek. Przejechaliśmy światła, babka wyjechała przed samym nosem i nawet z tak małej prędkości jaka mieliśmy nie było szans wiec postanowiłem uciec na przeciwny pas ale ona zaczęła zawracać na ciągłej i tyle w temacie. Oboje żyjemy i jest dobrze.

No i sprawa wyjaśniona. Nie było żadnego wyprzedzania na ciągłej.  

 Jeszcze raz zdrowia alex dla Ciebie i pasażerki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do niektórych... Co z Was za ,,rodzina", skoro z góry osądzajcie nie mając pojecia o temacie. Wielkie dzieki dla tych którzy z całego serca sie martwią !!!! Jechaliśmy zgodnie z przepisami, babka zajechała nam drogę w poprzek i koniec. Nikomu nie życzę przeżyć takiego czegos. Ja zwijam sie z bólu i czeka mnie operacja....

Dlatego Magda Leno przeprosiłem i jeszcze raz przepraszam i życzę powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

502 244 688


512 144 161


 


Firma Votum.Nie pamiętam jak się nazywała przedstawicielka, chyba miała na imie Elżbieta. Te telefony powinny być bezpośrednio do niej . Powiedz że dostałeś numer od kolegi który korzystał z usług firmy. Gdyby się okazało że numery są nieaktualne podam Ci namiary na innego przedstawiciela.


 


Firma zatrudnia prawników etc. Załatwiają sprawę od A do Z. Wyciągają konkretne pieniądze z PZU, starczy na rehabilitację i na nowy motocykl.


 


Pozdrawiam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej nieobecności, niestety nie mam ostatnio czasu do siedzenia na kompie :( . Ciekaw byłem co się stało i znowu znikam. Życzę rychłego powrotu do zdrowia pechowcom i równie szybkiego powrotu na drogę po wyzdrowieniu.

  Jestem pod głębokim wrażeniem wypowiedzi Kolegów broniących swojego bez względu na to kto był winien. DANVIELD wybacz, ale nie masz racji...Jesteśmy wielką rodziną i jeśli sami nie będziemy siebie wspierać to nikt spoza naszego grona nas nie wesprze, wręcz przeciwnie - opluje i dobije. Kiedy jeszcze się częściej udzielałem na FŚM podstawą była krytyka swoich, nawet jeśli już odeszli na tamten świat, teraz widzę że nasze środowisko staje w obronie pechowego Kolegi, nie wiedząc nawet kto był winien i co się stało, I BARDZO DOBRZE. Ważne jest by w takim momencie czuć że nie jest się samym, że swoi pomogą...Pamiętajmy że nikt z nas nie jest bez grzechu bez względu na to czego dosiada a nieszczęścia chodzą po ludzich.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów i pozwólcie że na tym zakończę moje wymądrzanie do czasu kiedy znowu będę mógł wrócić do kompa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BikeLover - biję się w piersi :) Zapomniałem o jednym wyjątku - o Tobie :) Ale sama pewnie wiesz jak prowadzą Twoje koleżanki. Miałem inne zdanie do momentu, gdy ostatnio kilka razy i mnie kobieta za kółkiem chciała zepchać, ale jeszcze lepiej jak zostawiała mi miejsce do wyprzedzania, a później spychała do do środka jezdni...

luki85 - nie jestem jedynym wyjatkiem, sa kobiety ktore radza sobie za kierownica lepiej niz nie jeden facet, dobrze o tym wiesz. Szufladkowanie i mierzenie wszystkich jedna miara jest domena ludzi ograniczonych, a Ciebie za takiego nie uwazam, wiec prosze nie staraj sie na sile mojego wyobrazenia odnosnie Twojej osoby :) Wydaje mi sie, ze jest mnostwo kobiet jak i mezczyzn, ktorzy za nic w swiecie nie powinni wsiadac za kierownice, bo owszem nie maja do tego predyspozycji ale nie polemizujmy tutaj, ktora z pluci radzi sobie lepiej. Ja niejednokrotnie spitkalam na swojej drodze palantow, ktorzy niedosc, ze narazili mnie i innych kierowcow, to jeszcze mieli czelnosc wydzierac sie na mnie w celu obrony swej meskiej dumy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nfs znając stan naszej służby zdrowia to nie am innej opcji :D Żeby zaoszczędzić miejsce to jeszcze chwila i będą piętrowe :D

 

BikeLover no dooooobra.. niech Wam będzie :D Ostatnio poprostu natrafiłem na sporą ilość mało myślących pań za kółkiem. Zacznę prowadzić statystyki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bike, ja nie zaprzeczam :D Tylko, że teraz jak widzę kobietę za kółkiem to jadę za nią cierpliwie w terenei zabudowanym, bo wiem, że zaraz coś "wymodzi" :D Tak samo robię jak jadę za tirem czym za busem :) Ale dzięki tej generalizacji można uniknąć wiele głupich sytuacji, które można przewidzieć. Co innego jak alexowi ktoś pod "koła" wjechał. Tu nic nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bez względu na płeć czy kobiety czy mężczyźni, sa ludzie i parapety i tyle, każdy z nas spotyka takich na drogach wiec nie ma sensu sie kłócić która płeć popełnia wiecej błędów.

To jest luzna wymiana pogladow ;) Kazdy i tak bedzie zyl w swoim przeswiadczeniu. Ja staram sie uswiadomic jedynie, ze nie ma sensu wrzucac wszystkich do jednego wora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bike, ja nie zaprzeczam :D Tylko, że teraz jak widzę kobietę za kółkiem to jadę za nią cierpliwie w terenei zabudowanym, bo wiem, że zaraz coś "wymodzi" :D Tak samo robię jak jadę za tirem czym za busem :) Ale dzięki tej generalizacji można uniknąć wiele głupich sytuacji, które można przewidzieć. Co innego jak alexowi ktoś pod "koła" wjechał. Tu nic nie pomoże.

Zatem dbaj o swoje bezpieczenstwo i jezdzij cierpliwie za kazda kobieta,busem i ttirem :) uwazaj jednak aby utrzymac odpowiedni odstep zwlaszcza jadac za kobieta, zeby nie zatrzymac sie na zderzaku, w razie gdyby miala cos "wymodzic".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bike no nie ma co wrzucać, jasna sprawa. Nie każdy łysy to skin, nie każdy ksiądz to pedofil, ale jednemu i drugiemu dziecka nie zostawisz :D A wracając do tematu to jak patrzę na motocykl to jestem w szoku... Siła uderzenia musiała być potężna :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.