Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

W poszukiwaniu modelu na mnie :)


Lambertion

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)
Zapewne zawitam tu na dłużej - ale do tego czasu nie mam wiele do powiedzenia poza tym że szukam - czego??????
poszukuje jakieś modelu motocykla który sprosta mojemu wzrostowi  ( 196 cm wzrostu ) i będzie mógł coś spakować ze sobą.
Wiem że chcielibyście abym określił czy to ma być to czy tamto...
Uczę się jeździć na Suzuki Gladius chyba 600 ( nie pamiętam szczegółów - ale jest to motocykl na którym zdaje się egzaminy )

Kwestia jest taka że mój wzrost ogranicza moje poszukiwania - i na ścigaczu będę wyglądał dość zabawnie ( ścigacz taki krótki i niski - a ja taki długi - tak trochę trąca myszką )...

Wiadomo że używany na początek i wiadomo że do nauki na początek - ale bez jaj - jakoś mógłby się też prezentować...
Chciałbym jeździć tym na ile to możliwe na codzień do pracy i mieć możliwość zabrania czegoś w sakwie...
Gust co do marki - brak 
Kwestia estetyki - no ma być praktyczny - jeśli ma to jakieś znaczenie w motocyklach.
No a jakby średnio palił to byłoby już przyjemnie...
Nie - nie chcę skutera - nie po to wpisałem się w te forum.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz program który umożliwia zobrazowanie jak będziesz wyglądał na konkretnym moto. co prawda brak tam najnowszych modeli, ale używka na początek powinna wystarczyć. W moim mniemaniu ( jestem trochę niższy - 185cm) mogłoby to być turystyczne enduro np. Honda Varadero ( forumowicz Wicher ma do opchnięcia) Suzuki DL V-strom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.