Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam i Pozdrawiam Wszystkich


janohd

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imie Janusz ,skoro taka tradycja to należy jakoś wystartować a stało się to w 1992r kiedy zrobiłem prawko na moto ale nic z tego nie wynikało, kategoria A została uśpiona na 17 lat do roku 2009 wtedy to własnie ruszyłem temat zakupu motora z racji iż wiek mam stateczny :) w grę wchodził tylko klasyk i tak zakupiłem drag stara 650 a  od dwóch lat śmigam na hd,cóż więcej mogę napisać jest git majonez i życzyć wszystkim tradycyjnie szerokości i przyczepności, bajo dla wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj powiem CI tak,bo tylko takie mam porównanie między yamahą drag star a rodasem,jezeli chodzi o komfort jazdy to hd płynie jak klasyczny amerykański krązownik,cięzko mi jest go porównac do road stara bo to jak by nie było klasa wyżej niż drag,zreszta moze bedzie nam dane kiedy sie spotkac to sie zamienimy i ocenimy :) tak sie smieje ale minusy tez ma i idealny nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj powiem CI tak,bo tylko takie mam porównanie między yamahą drag star a rodasem,jezeli chodzi o komfort jazdy to hd płynie jak klasyczny amerykański krązownik,cięzko mi jest go porównac do road stara bo to jak by nie było klasa wyżej niż drag,zreszta moze bedzie nam dane kiedy sie spotkac to sie zamienimy i ocenimy :) tak sie smieje ale minusy tez ma i idealny nie jest

Witaj, z drag starem rzeczywiście nie można równać - pytałem bo yamaha właśnie road starem aspiruje do porównań z HD - niektórzy twierdzą, że największą różnicę widać na zbiorniku oraz w legendzie za które trzeba jednak słono dopłacić. Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie, bajo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

wtrące swoje 3 grosze ;)

miałem okazję spróbować jazdy na HD Softail Heritage Classic i jedyne co mi nie pasowało to to, że ma strasznie nisko podesty, którymi od razu na pierwszych winklach ciorałem po asfalcie (jeździłem w Karpaczu, w Karkonoszach więc winkli nie brakowało ;) ). Później słyszałem opninie, że classici HD tak właśnie mają... Czy Road King też?

Szadołka 750 np, czy wlaśnie DragStar 650 mogą się sporo bardziej kłaść w winkle (jeżeli w ogole można powiedzieć, że cruiserem się można kłaść w winkle, hehe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.