Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prośba o ocenę kilku FZ6 S1


woder

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

Jest to mój pierwszy post na niniejszym Forum, chociaż od pewnego czasu tutaj zaglądam (jako osoba niezalogowana) :)

Czy moglibyście rzucić okiem na poniższe ogłoszenia i wyrazić swoją opinię?

Chcę się wybrać na oględziny, jednak może rzuci się Wam coś w oczy i okarze się, że nie warto. Pod każdym linkiem podaję informacje, które w mojej opinii się rzuciły w oczy.

 

1.

http://olx.pl/oferta/yamaha-fz6-fazer-s1-uzywany-glownie-turystycznie-wart-swojej-ceny-CID5-ID6avn3.html#beb13d12df

Kierunkowskazy i manetki akcesoryjne.

Właściciel po roku sprzedaje moto, trochę dziwne, skoto motocykl przejeżdżał dłuższe dystanse.

Plus za pług, ale wydaje mi się, że nie jest oryginalny.

 

2.

http://olx.pl/oferta/fz6-fazer-CID5-ID5MAF3.html#beb13d12df

Wydechy w dobrym stanie. Wydaje mi się, że czasza mogła być lakierowana, bo część srebrna ma chyba nieco ciemniejszy odcień niż bak. Brak jednej śrubki za prawym amortyzatorem przy błotniku.

Wydaje mi się, że lusterka nie przylegają dobrze do czaszy.

 

3.

http://olx.pl/oferta/yamaha-fazer-fz6-CID5-ID6ixXx.html#beb13d12df

Na pierwszym zdjęciu ciężarek kierownicy jest dziwnie blisko baku. Ciekawi mnie stan ograniczników. Plus za pierwszego właściciela (oby pierwszy w ogóle, a nie w kraju (ot takie niedopowiedzenie spotykane w ogłoszeniach)). Podejrzanie niski przebieg.

 

 

Dzięki za wszelkie opinie :)

 

 

P.S. Ma to być moje pierwsze własne (do tej pory jeździłem cudzymi :)) moto i docelowo służyć podróżom dalszym i bliższym. Katowanie po mieście mnie nie interesuje. Liczy się przyjemność z jazdy nie koniecznie z prędkościami >100km :) Ostatnio w górach delektowałem się jadąc 50km/h :P FZ6 jest podobno (wyczytane na necie) bardzo wygodny i miękki - zależy mi na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

W takim razie Twój pierwszy post powinien być w powitalni - zapraszam :)

A nawet powiem tak najpierw wykaż się na forum,pomóż innym.

Zjadę jakieś moto a potem okaże się to kogoś z forum co udziela się jak może pomaga w różnych tematach.

 

Czy moglibyście rzucić okiem na poniższe ogłoszenia i wyrazić swoją opinię?
Dzięki za wszelkie opinie :)

 

 

 

Chcesz igłę sięgnij głębiej do kieszeni.Dzięki pełne kapsy az sie wysypuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca przemyślałeś swoją odpowiedź :wacko:

Z wielką chęcią pomógłbym wielu osobom na Forum w różnych kwestiach. Ba! Nawet chętnie bym wybrał się z Wami na jakieś wycieczki.

Problem jest jeden: abym mógł pomagać, pierw sam potrzebuję pomocy. Szukam moto i prawdę powiedziawszy dopiero raczkuję i w gruncie rzeczy wiem, że nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest do sprzedania suzuki gsr600 2007 rok właściciel sam sprowadził z włoch.Cena 13700 przebieg coś koło 20 tys,stan ponoć idealny.

Jak mój znajomy się nie zdecyduje,to dalej będzie na sprzedaż.

Sprzedaje tylko dla tego bo jest za wielki chłop na takie moto i chce większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u niego i wcale te sprzęty nie są takie cudowne,zdjęcia w fotoshop-ie .Te co ma teraz nie widziałem ale jakiś rok temu niemile się zdziwiłem widząc to co na zdjęciu a co w realu.Jednak większość moto całkiem ok.

20tys za 2004 rok wydechy oryginał opona wygolona ciekawe jak reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 bardziej jestem za tym, aby kupić moto od właściciela niż od handlarza. Uważam, że jest to trochę pewniejszy zakup.

W 100% mam odwrotne zdanie i w 99% kupuje z klientami motocykle od tzw "handlarzy",

stwierdzam że sa w zdecydowanie lepszym stanie technicznym niz "rynkowe' okazy, rzadko który jest serwisowany.. niestety nie wszyscy "prywaciarze dbaja o serwis"

inna kwestia to czesciej motocykl z zachodu jest niekombinowany i w oryginale, na anszym rynku coraz więcej rozpadów głównie szlifierek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u niego i wcale te sprzęty nie są takie cudowne,zdjęcia w fotoshop-ie .Te co ma teraz nie widziałem ale jakiś rok temu niemile się zdziwiłem widząc to co na zdjęciu a co w realu.Jednak większość moto całkiem ok.

20tys za 2004 rok wydechy oryginał opona wygolona ciekawe jak reszta.

 

 

Jedna sprawa, Gienek powie co i jak z moto , inny totalnie nic. Po drugie, nikt nigdzie nie pisał że są to igły, tylko że pewne motungi, a to zmienia postać rzeczy. Zdjecia w photoshopie? nie wiem po czym to stwierdzasz ale skoro w tym siedzisz to moze i masz racje.

 

Piszesz 2004 rok za 20 tys to napisz konkretnie że chodzi ci o R1 a nie o FZ6 bo to tez zmienia postac rzeczy, rzucając cień na inne moto.

 

Napisałem tylko swoje zdanie a twoje jet inne, tylko wypowiadajac sie na temat, piszemy konkretnie a nie skróty myślowe które ktoś musi rozszyfrować.

 

Reasumując, podesłałem link z czystej życzliwości , jeśli nie odpowiada sprzet pokazany, to obejrzał bym ta z Katowic, dalej bym się nie wybierał po moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.