Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Smiertelny Chorzów


Łysy75

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co Ty bys mistrzu zrobil gdyby to byl Twoj anajomy od lat. Jezdzil lepiej niz nie jeden co tez lata. A te Wasze idiotyczne odzywki pokazuja jakie jest Twoje podejscie. PS. Obrażac sobie mozesz swoich znajomych, ktorych masz czelnosc nazywac "bracmi". Teraz pokazales ze z wiekiem glupoty jednak sie nie traci. Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój,w pewnym wieku inaczej sie patrzy na pewne sprawy,do pewnych rzeczy trzeba dojść,niestety nie wszyscy mają taka szanse,jazda nie sprowadza sie do latania..jak ktoś ma 20 lat to prawda jest taka że g. wie i w d.był...każdego szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treborus, kup dzisiaj książkę strategie uliczne, to jest koszt 30zł, przeczytaj, pożyczaj kolegą! Podobno macie być przyszłością tego kraju, a padacie jak muchy, a dopiero początek sezonu. Ne ma w tym żadnej złościliwości, przy małym doświadczeniu, ta książka otwiera oczy na pewne sytuacje jakie mogą nas spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na refleksje.. Co robił  18 latek bez uprawnień na dorosłym motocyklu?
W jaki sposób wszedł w posiadanie motocykla?
- Jezeli prawdą jest komentarz ze dostał motocykl na urodziny to gdzie byli rodzice.. młody człowiek nie posiada jeszcze wyobraźni!

Treborus zwróce uwage na Twoje wypowiedzi.
-Zdazył sie wypadek którego powody moga byc niejasne
natomiast to co napisałem powyżej nie pozostawia złudzeń że nie powinien sie tam znaleźć na tym motocyklu nawet mając "20" lat nieposiadajać uprawnień!
Zdecydowanie niepotrzebna smierć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój,w pewnym wieku inaczej sie patrzy na pewne sprawy,do pewnych rzeczy trzeba dojść,niestety nie wszyscy mają taka szanse,jazda nie sprowadza sie do latania..jak ktoś ma 20 lat to prawda jest taka że g. wie i w d.był...każdego szkoda.

Dwoma rękoma się podpisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru się kłócić kto ile ma racji, kto lepiej jeździ a kto słabiej. Jesteśmy jedną wielka rodziną, szanujemy się na drogach więc i tutaj możemy sie szanować. Nie chciałem również go wyższać. Byl super chlopakiem tyle. Nikomu z nas wypadku nie życzę. Szczęścia na drogach!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.