Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowa przybłęda na śląsku


Gość Biały Króliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Biały Króliczek

hej :)

Na dwóch kółkach od trzech sezonów, na śląsku od trzech tygodni. :)
Nie plecaczkująca, od początku kierująca.

Cały drugi sezon aktywnie praktykująca motogymkhanę. (w ostatnim sezonie zastąpioną pracoholizmem)
Miejska istota, najlepiej czująca się w godzinach szczytu pomykając slalomem między autami.
Szczęśliwa posiadaczka kochanej f4i obdartej z owiewek i zamkniętej w klatce.

Przywiało mnie na dłużej z dolnego śląska i mam nadzieję spotykać na drogach nie mniej motocyklistów niż spotykałam we Wrocławiu.
Grzecznie się witam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Biały Króliczek

Na imię mi Bożenka ale proszę, wystarczy mówić do mnie "królik" :)

Obecnie krążę między Katowicami a Zabrzem, chwilowo autobusem ale czym prędzej zamierzam się przesiąść na moto jak tylko znajdę dla niego miejsce tutaj. :)

A póki co widziałam przez te 3 tygodnie kilkanaście skuterów i 2 (słownie: dwa) motocykle. Albo jest tutaj mniej motocykli niż we wro albo motocykliści bardziej niż tam boją się "zimy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie boja zimy tylko wolą siedzieć przed kompami i ślinić na każdą nowo przybyłą :P

Wiesz jak ciężko czyści się moto z takiego dreku jak je teraz na drogach? Toż nie wyczyszcza tego do pierwszej rajdy na Chudów, a motocyklista, który nie lansuje się na Chudowie to pozer, a nie motocyklista.

LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Biały Króliczek

Panowie będą mieli co gonić.. :P

z góry uprzedzam... w korku tego króliczka naprawdę nie łatwo dogonić ;)

za to chętnie podejmuję wyzwania dla czystej satysfakcji podeptania męskiej dumy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Biały Króliczek

No tak, cholerna średnicówka, psuje całą zabawę ;)
Ale już ja sobie znajdę jakiś sposób na urozmaicenie drogi do pracy. Ewentualnie odbijać sobie będę jakoś na treningach gdzieś na placu.

(psst.. istnieje jakiś temat o miejscówkach do trenowania? nie chcę duplikować a nie mogę nic tu na forum znaleźć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.