Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nierodzim śmiertelny


mareksmx

Rekomendowane odpowiedzi

Staramy się wykorzystać każdą chwilę dobrej pogody przed zakończeniem sezonu, niestety licho nie śpi.Jak widać śp. Kolega miał pecha dając się zaskoczyć puszkarzowi wykonującemu lewoskręt. Jest to chyba jeden z najgroźniejszych manewrów na drodze i na dodatek często wykonywanych bez kierunkowskazu i z podporządkowanej. Uważajmy na samochody w miejscach umożliwiających wykonanie tego manewru, który wykonany nieprawidłowo bywa oznaką ludzkiej głupoty i bezmyślności i jest najczęściej przyczyną najgroźniejszych z naszego punktu widzenia kraks i chyba najliczniejszej liczby ofiar wśród nas motocyklistów.

Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych zmarłego. Niechaj spoczywa w pokoju... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholernie przykro się czyta takie komentarze

~miglanc (84.159.246*)  |  2 godziny temu

odpowiedz  |  ocena: +6

A ja, niestety wsadzam wszystkich motocyklistow do jednego worka, a juz wogole 20 letniech. Prawko na Motor powinno byc od 30tki. Mnie o malo Jakis pajac nie zabil wyprzedzajac mnie na autostradzie, kiedy to ja jechalem lewym skrajnym pasem i wyprzedzalem ciezarowke a on probowal sie wcisnac miedzy moj samochod a pas zieleni...i wiem ze zaraz ktos mnie tu zj....e ze tak nie wolno itp itd%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

62 letni pewnie (niedzielny) kierowca przecież taki to poważne zagrożenie dla WSZYSTKICH użytkowników, moim zdaniem dobrze ze wprowadzili terminowe prawko wiąże się to z badaniami lekarskimi wiec taki kierowca, który ma problem np. ze wzrokiem juz za kółko nie wsiądzie, to jeden z lepszych pomysłów, może ocalić dużo istnień nie tylko młodzi powodują wypadki. WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, starość nie radość jednak nie powinniśmy generalizować bo dziadek dziadkowi nierówny.Na moto latają nie tylko młodzieniaszkowie i nie zapomnę jak mnie dziadek na hajce na rondzie w Katowicach objechał zapierdzielając na kolanie. Miał 64 lata i i całą twarz pomarszczoną. Podobnie jest z dziadkami w puchach. Jedni się trzęsą i wyjeżdżają tylko w niedzielę a inni codziennie pokonują wiele kilometrów i za kierownicą biją na łeb tych młodszych.Niemniej co do badań osób starszych się zgadzam, z pewnością im nie zaszkodzą a być może w porę pomogą np wykryć wady wzroku mogące być groźne za kierownicą... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wypadku doszło w sobote o 16:30 Zaczynał padac deszcz było slisko.
Kierowca hyundaia wyjechał z podporządkowanej drogi na DW 941
Skręcając w lewo w kierunku Skoczowa wymusił pierwszeństwo motocykliscie na białej Hondzie jadącemu w kierunku Wisły.

Niestety ale motocyklista poniósł smierc na miejscu. Młody chłopak z Suszca.. skrecony kark.. tragedia...
207uyoi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Rodzina chciała by abyśmy odprowadzili naszego kolegę na motorach. Szukam chętnych na jego ostatnia podróż. Jeszcze nie znam terminu ale gdzieś ok czwartku albo piątku. Pozdrawiam

marek, ja bym jechał ale niestety moto mam rozkręcone :/  ale z tego co widziałem to już jakiś koleś na facebooku pisał że zbiera ekipę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, starość nie radość jednak nie powinniśmy generalizować bo dziadek dziadkowi nierówny.Na moto latają nie tylko młodzieniaszkowie i nie zapomnę jak mnie dziadek na hajce na rondzie w Katowicach objechał zapierdzielając na kolanie. Miał 64 lata i i całą twarz pomarszczoną. Podobnie jest z dziadkami w puchach. Jedni się trzęsą i wyjeżdżają tylko w niedzielę a inni codziennie pokonują wiele kilometrów i za kierownicą biją na łeb tych młodszych.Niemniej co do badań osób starszych się zgadzam, z pewnością im nie zaszkodzą a być może w porę pomogą np wykryć wady wzroku mogące być groźne za kierownicą... :ph34r:

Jakim cudem widziałeś że to pomarszczony dziadek jeśli jechał w kasku?

 

Szkoda chłopaka, całe życie miał przed sobą, współczuje rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

62 letni pewnie (niedzielny) kierowca przecież taki to poważne zagrożenie dla WSZYSTKICH użytkowników, moim zdaniem dobrze ze wprowadzili terminowe prawko wiąże się to z badaniami lekarskimi wiec taki kierowca, który ma problem np. ze wzrokiem juz za kółko nie wsiądzie, to jeden z lepszych pomysłów, może ocalić dużo istnień nie tylko młodzi powodują wypadki. WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY

Polska to dziki skorumpowany kraj więc tego nie że więcej nie zasiądzie za kółkiem nie możemy być pewni... Najszczersze kondolencje dla bliskich zmarłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

POTRZEBNA POMOC:

Poszukuję świadków, którzy widzieli Bartka w tym dniu na motocyklu, szczególnie przed zdarzeniem lub byli nawet świadkami zdarzenia. Chodzi o stwierdzenie kwestii, czy miał włączone światła jadąc na motorze. Niestety mimo iż kierowca wyjechał z podporządkowanej policja/prokuratua znów próbuje winnym zrobić młodego motocyklistę (nie żyje więc łatwiej).

wujek Bartka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda CBR 900 RR. Z tego co sprawdziliśmy to nie miał automatu. Potrzebujemy świadka. Bartek dbał o szczegóły, więc jesteśmy pewni że miał włączone światła, niestety trzeba to udowodnić, bo świadkowie z auta (super wiarygodni, żona i teściowa kierowcy) mówią że nie miał, paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.