Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

7 Nie kradnij!


andrePL

Rekomendowane odpowiedzi

http://youtu.be/Nn0JwfI6oSg?t=34s

 

Ktoś miał peszka... wszystkim tak postępującym życze tego samego z całego serca - lepsze niż obcięcie rąk za kradzież :)

 

 

EDIT:

http://www.liveleak.com/view?i=877_1381654222

 

Niestety przeżył..

Edytowane przez and.RE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

jesli nie kradnij to cos o zlodziejach i probie zaprotestowania.

Dwa razy w swoim zyciu zostalem okradziony, i to byly dwa razy przez cyganow, raz na wegrzech, raz na Slowacji, raz scierwa napadly mnie w katowicach w tunelu ale dalem rade zwiac, bylo tego bydla wiecej i z kosami.

Ludzie chcieli zaprotestowac ale im zabroniono.Bo legalnie protestowac mozna tylko na Ukrainie.

My jestesmy bydlem i nie mamy prawa.polak jest tylko zeby z**********c od rana do nocy, i utrzymywac ze swoich podoatkow niedorobionych politykow, i cale stada żuli na zasilkach, badz smierdzieli cyganow mnozacych sie tuzinami za nasze podatki. Niedojze ich karmimy, to oni w podzioece brudza,smieca, i odwdzieczaja sie bandytzmem, a my mamy siedziec cicho i z*********c w robocie. Odmawia sie ludziom konstutucyjnego prawa do protestu i publicznej dezapropady dla cyganskiej przestepczosci.Kto moze niech przyjdzie,ja przyjde.

https://www.facebook.com/events/247020992129875/?source=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i teraz znając życie znajdzie się jakiś kretyn , który napisze do gazety że na forum ŚM nawołuje się do nienawiści mniejszości narodowych .

Nikt nie przeczyta że to my czujemy się zastraszeni , że to nam odbiera się prawa kosztem mniejszości .....

Zobaczycie jaki zły oddźwięk będzie miał ten post , interpretacja pismaków będzie całkowicie odmienna od zakładanej przez autora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie kradnij to cos o zlodziejach i probie zaprotestowania.

Dwa razy w swoim zyciu zostalem okradziony, i to byly dwa razy przez cyganow, raz na wegrzech, raz na Slowacji, raz scierwa napadly mnie w katowicach w tunelu ale dalem rade zwiac, bylo tego bydla wiecej i z kosami.

Ludzie chcieli zaprotestowac ale im zabroniono.Bo legalnie protestowac mozna tylko na Ukrainie.

My jestesmy bydlem i nie mamy prawa.polak jest tylko zeby zapierdalac od rana do nocy, i utrzymywac ze swoich podoatkow niedorobionych politykow, i cale stada żuli na zasilkach, badz smierdzieli cyganow mnozacych sie tuzinami za nasze podatki. Niedojze ich karmimy, to oni w podzioece brudza,smieca, i odwdzieczaja sie bandytzmem, a my mamy siedziec cicho i zapierdalac w robocie. Odmawia sie ludziom konstutucyjnego prawa do protestu i publicznej dezapropady dla cyganskiej przestepczosci.Kto moze niech przyjdzie,ja przyjde.

https://www.facebook.com/events/247020992129875/?source=1

 

A Ci którzy  naprawdę potrzebują pomocy to odchodzą z kwitkiem, że po mimo braku rąk są zdolni do pracy zgodnie z orzecznictwem ZUS.

Co do cyganów tu jestem zdana wywieść, wyrzucić, a jak będą stawiać opór to zastrzelić. Żyje takie z robienia dzieci, wymuszeń kradzieży i się dobrze ma, ledwo to mówi po polsku, kopać rowów nie chce, a rozbija się lux autami, łazi w skórach i złocie, podpala mieszkania lub całe kamienice, szcza na klatkach i jeszcze powie" Ty mi nic nie zrobisz bo to będzie rasizm"

 

Niestety jesteśmy w UE i nikt nic z tym nie zrobi musimy hołubić importowane darmozjady i ułatwiać im i im życie w naszym raju. Bo się potem piekli jedna z drugą france, że szpital odmówił pomocy romskiemu dziecku bo nieubezpieczone, a co lepsze ono od polskiego dziecka? w czym? Polacy na co dzień muszą udowadniać po 500 razy że są ubezpieczeni, że płaca składki. Tak samo na Słowacji UE mówi tak nie można, tak jest źle, nie można romów zamknąć w gettach. Cholerna banda karaluchów niszcząca wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i teraz znając życie znajdzie się jakiś kretyn , który napisze do gazety że na forum ŚM nawołuje się do nienawiści mniejszości narodowych .

Nikt nie przeczyta że to my czujemy się zastraszeni , że to nam odbiera się prawa kosztem mniejszości .....

Zobaczycie jaki zły oddźwięk będzie miał ten post , interpretacja pismaków będzie całkowicie odmienna od zakładanej przez autora

Walić ich spali się ich z ich ukochanymi romami na barykady !!!!!

Wrócimy do granic na przemszy i brynicy WOLNOŚĆ DLA ŚLĄSKA !!!!!!!!! cyganie RAUS ;P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

los kurczakos, p***c tych poprawnych politycznie pederastow.

Nie mozna sie dac im zastraszyc i zaszczuć.To jasne ze szechter ma mentalnosc taka ze jak żyd Chodorkowski nakradnie miliardy to jest niewinny, a winny jest zly Putin ktoren go posadzil. To jest jasne ze dla szechtera Polak ma byc tylko wolem roboczym, pokornie tyrajacym,placacym podatki, i siedzacym cicho, wiec jest to jasne ze w swoich mediach bedzie obsmarowywal wszystko z czym sie nie zgadza.

Ale ja zawsze jestem po stronie uczciwych ,ciezko pracujacych ludzi. Cyganow nie lubie i mam do tego prawo.czy jestem rasistą? Nie nie jestem, nie lubie po prostu lenistawa,cwaniactwa,zlodziejstwa.Moze i jestem przez to faszystą? Niech to nazywaja jak chca, ale geby mi i innym nie zamkną.

 

"Według lewicowych kryteriów jestem reakcjonistą, bo uważam, że dzikus jest dzikusem i trzeba go okrzesać, cham chamem, a nie indywidualistą, zaś wariat jest wariatem, a nie nosicielem wyższej świadomości, że co estetycznie i moralnie brzydkie, jest brzydkie, a nie “interesujące”, że głupek jest głupkiem, a nie “inteligentnym inaczej”, i leń leniem, a nie reprezentantem innego modelu życia, którego powinni utrzymywać pełni poczucia winy ludzie nawykli do pracy. Zdaję sobie sprawę, że według lewicowych kryteriów są to poglądy prostackie i zgadzam się być prostakiem." S. Mrożek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walić ich spali się ich z ich ukochanymi romami na barykady !!!!!

Wrócimy do granic na przemszy i brynicy WOLNOŚĆ DLA ŚLĄSKA !!!!!!!!! cyganie RAUS ;P

Ja bym postapil z nimi inaczej.

Placenie im zasilkow to jest ich dyskryminacja, poniewaz placic komus zasilek z powodu jego etnicznej przynaleznosci,-to jest uznanie ze ten ktos jest niezdolny do pracy poniewaz jest np Cyganem, czyli w podtekscie jest kims gorszym umyslowo,badz fizycznie.jest to rasizm w czystej postaci.

Dlatego cyganom nalezy odebrac wszystkie swiadczenie socjalne ale za to dac prace, jakakolwiek, nawet japrostszą, ale placic im tylko za wykonana prace.Do tego dla wlasnego dobra powinno sie ich zmuszac do przestrzegania zasad czystosci. Jesli byl by z ich strony opor,-dopiero wtedy nalezy postapic jak napisales albo nawet ostrzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym postapil z nimi inaczej.

Placenie im zasilkow to jest ich dyskryminacja, poniewaz placic komus zasilek z powodu jego etnicznej przynaleznosci,-to jest uznanie ze ten ktos jest niezdolny do pracy poniewaz jest np Cyganem, czyli w podtekscie jest kims gorszym umyslowo,badz fizycznie.jest to rasizm w czystej postaci.

Dlatego cyganom nalezy odebrac wszystkie swiadczenie socjalne ale za to dac prace, jakakolwiek, nawet japrostszą, ale placic im tylko za wykonana prace.Do tego dla wlasnego dobra powinno sie ich zmuszac do przestrzegania zasad czystosci. Jesli byl by z ich strony opor,-dopiero wtedy nalezy postapic jak napisales albo nawet ostrzej :)

 

Ta dać im prace? Chłopie to nawet rowu prosto wykopać nie będzie potrafić, ale pomijając zdolności manualne. Podjął byś takie ryzyko? Bo ja nie...  Dasz łopatę to sprzeda na złom a sztylem Cię przez łeb zdzieli taka rasa ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyganie w Polsce stanowią rzeczywisty problem, niemniej społeczeństwo w znacznym stopniu jest samo sobie winne. W żadnym wypadku nie powinno się żebrzącemu dawać pieniędzy bo to rodzi patologię. Ja daję bułkę lub kromkę chleba (nie raz widzę jak jest potem wyrzucana), raz nawet wysłałem cyganów na plebanię mówiąc że sam nie mam ale tam ich na pewno wspomogą.Niestety duszpasterz nie wykazał się chęcią wsparcia bliźniego i jeszcze mnie zje..ał na kolędzie :D . Nie należy również nic od nich kupować bo z reguły oferują podrabiany szajs udający wartościowy towar.

Poza tym gdyby państwo sprecyzowało i przepisy o obronie koniecznej to i ze złodziejami sami dali byśmy sobie radę. Nie było by żadnego rasizmu a Romowie sami by uciekali z Polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marian ale caly problem w tym ze mamy terror homopropagandy i poprawnosci politycznej.

Te pasozyty zyja z zasilkow na bachory ktorych plodzenie jest jedynym co potrafia, i nie chca tego zmienić.Problem jest tym wiekszy im skuteczniej panstwo to toleruje a nawet wspiera.To bardzo niebezpieczna polityka, bo zaraz polowa ludzi dojdzie do wnisku ze po jaka cholere pracować, lepiej naplodzic dzieci i isc do MOPSU po zasilki.Tym oto sposobem za lat niewiele staniemy sie narodem degeneratow,leni,i nieudacznikow.Poniewaz ci ktorzy sa ambitni,i chca zarabiac uczciwie beda tak obciazeni podatkami ze nie bedzie stac ich na dzieci, rozmnazac w najlepsze bedzie sie margines.Juz zaczyna tak byc, widze to bo w moim sasiedztwie sa slumsy, żulernia wszystko dostaje z pomocy spolecznej, prad, wode, ubrania, wegiel....wszystko, maja stada bachorow bo sa przyzwyczajeni ze to inni rozwiazuja ich problemy....,  Ale jaka jest przyszlosc spoleczenstwa w ktorym warunki do rozrodu stwarza sie osoba o mentalnosci małpy, a ludzie inteligentni i iczciwi ledwo dyszą ciagnac ten wóz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dać im prace? Chłopie to nawet rowu prosto wykopać nie będzie potrafić, ale pomijając zdolności manualne. Podjął byś takie ryzyko? Bo ja nie...  Dasz łopatę to sprzeda na złom a sztylem Cię przez łeb zdzieli taka rasa ;/

Podstawa to odebrać zasilki. W zamian- praca albo smierc głodowa. Ewentualnie jak sa jacys poprawni politycznie politycy badz lewactwo litujace sie nad cyganami: niech stworza fundacje i utrzymuja ja z wlasnej kasy, moga tez rodziny cyganskie przyjmowac do siebie do domu! Ale wara od moich podatkow,-poniewaz moja kasa jak ma isc na zasilek to np. dla gornika ktoren cale zycie charował ale zamkneli mu zaklad pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marian ale caly problem w tym ze mamy terror homopropagandy i poprawnosci politycznej.

Te pasozyty zyja z zasilkow na bachory ktorych plodzenie jest jedynym co potrafia, i nie chca tego zmienić.Problem jest tym wiekszy im skuteczniej panstwo to toleruje a nawet wspiera.To bardzo niebezpieczna polityka, bo zaraz polowa ludzi dojdzie do wnisku ze po jaka cholere pracować, lepiej naplodzic dzieci i isc do MOPSU po zasilki.Tym oto sposobem za lat niewiele staniemy sie narodem degeneratow,leni,i nieudacznikow.Poniewaz ci ktorzy sa ambitni,i chca zarabiac uczciwie beda tak obciazeni podatkami ze nie bedzie stac ich na dzieci, rozmnazac w najlepsze bedzie sie margines.Juz zaczyna tak byc, widze to bo w moim sasiedztwie sa slumsy, żulernia wszystko dostaje z pomocy spolecznej, prad, wode, ubrania, wegiel....wszystko, maja stada bachorow bo sa przyzwyczajeni ze to inni rozwiazuja ich problemy....,  Ale jaka jest przyszlosc spoleczenstwa w ktorym warunki do rozrodu stwarza sie osoba o mentalnosci małpy, a ludzie inteligentni i iczciwi ledwo dyszą ciagnac ten wóz...

 

Podstawa to odebrać zasilki. W zamian- praca albo smierc głodowa. Ewentualnie jak sa jacys poprawni politycznie politycy badz lewactwo litujace sie nad cyganami: niech stworza fundacje i utrzymuja ja z wlasnej kasy, moga tez rodziny cyganskie przyjmowac do siebie do domu! Ale wara od moich podatkow,-poniewaz moja kasa jak ma isc na zasilek to np. dla gornika ktoren cale zycie charował ale zamkneli mu zaklad pracy!

 

Cóż zgadzam się w 100% tylko zaraz będziemy oskarżeni o nazizm, ksenofobie i rasizm, a koniec końców nazizm bo wujek Adi też wypłynął na takich hasłach. Niestety taka jest prawda i jak z tm nic nie zrobimy to będziemy mieć jak we Francji czy Niemczech, gdzie ponad połowa to ludność na pływowa, a 40% społeczeństwa to inna rasa (jakieś brudasy, czarnuchy, i inne krzyżówki, a reszta kitajców)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, nie chwaląc czasów komunistycznych ale to komuna po Hitlerze najlepiej sobie radziła z cyganami. Najpierw wprowadzili zakaz jazdy dla taborów i zmusili nierobów do osiedlenia i zameldowania a następnie do pracy. I tak wielu się migało ale obowiązek był (przynajmniej tak mój ojciec twierdził).Z całą pewnością cyganie nie mieli wtedy zasiłków....Sam ojciec pracował kiedyś z cyganem który był pomocnikiem :D kierowcy. Pożytku co prawda z niego nie było ale kierowca mógł z części ,,zorganizowanych'' przez cygana kilka ciężarówek poskładać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak magik, bo dzisiaj dzialania prowadzace do tego aby w panstwie narodowym ponowal porzadek i uczciwosc to jest rasizm i zlo wszelakie. Niszczy sie kultury i dorobek cywilizacyjny wielu naropdow w zamian dajac konsumpcjonizm,nihilizm, promowanie pederastii i multi kulti.Robi sie ze sopleczenstw oglupiała,bezmyslną i bezładną papke- jedynie konsumentow.Jest jednak taka nacja ktora bardzo trzyma sie razem, dba o wlasne tradycje i ich strzeże, oraz chermetycznie nie dopuszcza do siebie tych wszystkich cyganow,latynosow,i czarnych -uznawszy ze nid dobrego wniesc nie mogą.Ta wlasnie nacja promuje wsrod innych zasady odwrotne niz swoje wlasne.Wszyscy wiemy o kim mowa, o klingonach z alfa centauri:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Według lewicowych kryteriów jestem reakcjonistą, bo uważam, że dzikus jest dzikusem i trzeba go okrzesać, cham chamem, a nie indywidualistą, zaś wariat jest wariatem, a nie nosicielem wyższej świadomości, że co estetycznie i moralnie brzydkie, jest brzydkie, a nie “interesujące”, że głupek jest głupkiem, a nie “inteligentnym inaczej”, i leń leniem, a nie reprezentantem innego modelu życia, którego powinni utrzymywać pełni poczucia winy ludzie nawykli do pracy. Zdaję sobie sprawę, że według lewicowych kryteriów są to poglądy prostackie i zgadzam się być prostakiem." S. Mrożek

 

Szacun kolego :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamamadzi - masz rację pisząc o ww nacji. Ich przygotowania do panowania na ziemi trwają od bardzo dawna. To oni chroniąc własną kulturę mieszają na świecie i pod hasłami rasizmu upowszechniają wszelkie patologie. Im bardziej człowiek nienawidzi drugiego tym łatwiej jest nad ludźmi panować. Nie było by żadnego problemu w obecnych czasach wyizolować np cyganów i zmusić ich do pracy oraz uczciwego życia pod groźbą deportacji do Rumunii z zakazem opuszczenia tamtego kraju w którymkolwiek kierunku. Jednakże cyganie podobnie jak złodzieje i wszelkiego rodzaju przestępcy i pasożyty społeczne są potrzebni po to aby na świecie rozbudowywać policję i aparat przymusu potrzebny tak na prawdę do tego by trzymać narody za mordę.Świat staje się coraz bardziej popieprzony a zwykły człowiek coraz bardziej osaczony z jednej strony przez przestępców chronionych przez prawo a z drugiej strony przez całą służbę bezpieczeństwa dbającą rzekomo o jego dobro. Gdyby komukolwiek zależało na dobru zwykłych ludzi to nikt nie broniłby przestępców którym stanie się krzywda w wyniku samoobrony obywatela często na jego własnej posesji, to były by jasne przepisy o obronie koniecznej oraz o użyciu broni którą mógłby mieć każdy...Teraz zabijesz w nocy cygana w swoim mieszkaniu a za człowieka pójdziesz siedzieć, mało tego w tym czasie reszta cyganów zemści się na twojej rodzinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno nasi politycznie poprawni politycy wprowadzili prawo o "mowie nienawisci". Juz kuilkukrotnie szechter triumfalnie oglosił ze skazano jakichs smarkaczy, aresztowano jakąś 18 letnia dziewczyne bo napisala cos na faceeboku o cyganach, bylo jeszcze klka aresztowań za wpisy na faceeboku.Szechter nie mogl sie nachwalic jak szybko i skutecznie!!

Tymczasem za gwałt zwyrodnialcy ida w praktyce na 3 lata..., niebezpieczni bandyci dostaja wyroki z zawieszeniem, gangsterzy w bialych kolniezykach sa bazkarni bo wszystko jest umarzane, nawet jak jakiegos smiecia CBA przylapie to zaraz sie "swojaka" uniewinnia bo okaze sie ze CBA bylo zle bo zrobilo prowokacje.Sól drogowa wpierdalamy ile wlezie i nasze panstwo uwaza ze to zdrowe-nikogo nie skazano!!!!!

Natomiast ja za swoje dzisiejsze wpisy sam nie wiem czy nie zostane aresztowany i rozstrzelany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamamadzi - ostatnio znalazłem cuś ciekawego w necie co obrazuje kto nami rządzi i dlaczego prawo nie może obowiązywać wszystkich jednakowo http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/16222-prawdziwy-%C5%BCyciorys-donalda-tuska

Jeśli masz ochotę polecam bo skłania do zastanowienia. Prawo nie może być jednakowe dla wszystkich bo zabrakło by miejsca we więzieniach więc karze tylko tych maluczkich i niemających kasiory na adwokatów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i troszke zawiewa rasizmem - nie dziwie sie.
Niestety jak ktos osiedla sie w polsce i rozrabia powinna byc dla tych osób odpowiednia kara.
Wydalic i po problemie. Kraj takze nie może pozwolic na tworzenie enklaw i srodowisk które w przyszłości mogłyby np narzucac innym swoje wyznanie
(takie rzeczy miały juz miejsce w polsce)
Zrozumiałym jest że wszedzie na świecie gdzie pojawi sie polak jest "nikim" i musi respektowac prawo,
obyczaje a nawet dostosowac sie do niektórych pogladów politycznych/etnicznych.
Mam takie wrazenie że wrecz  w naszym kraju daje sie przyzwolenie do róznych dziwnych 'spektakli" jakoby polska była wolna amerykanka.
P.s. jezeli pewnego dnia braknie w polsce nacjonalistów to zaczna biegac cwaniaki z bombami i masowo pojawia sie meczety.
Wiara islamska sama w sobie jest okey natomiast niektórzy ludzie robia z niej zły uzytek nadinterpretowując, 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest jeszcze inny. Ci ktorzy nami obecnie rzadza to sa szumowiny, ludzie ktorym zalezy na kasie,wladzy i niczym innym, nie sa z pewnoscia patriotami.

O nasz kraj nie walczyli obcy ludzie,bezimienni.Za ten kraj gineli nasi przodkowie, moze nie ojcowie, ale niekiedy dziadkowie,pradziadowie itp. Oddawali swoje życie za ten kraj, za tradycje, i za to zeby pokolenia ktore przyjdą po nich mogly zyc w Polsce.

Teraz wmawia sie nam ze tradycja to zabobon i ciemnota. Nawet Rosjanie polapali sie co na swiecie sie dzieje:

http://polish.ruvr.ru/2013_12_12/Putin-przeciwstawil-tradycyjne-wartosci-chaotycznym-ciemnosciom/

Prezydent Rosji Władimir Putin w dorocznym orędziu do Zgromadzenia Federalnego wystąpił dzisiaj w obronie tradycyjnych wartości. Zacytował on filozofa Nikołaja Berdiajewa, który pisał, że „sens konserwatyzmu nie polega na tym, że przeszkadza on w ruchu po przodu i w górę, lecz na tym, że przeszkadza on w cofaniu się i w ruchu do dołu, do chaotycznych ciemności”.

Prezydent wyraził żal, że obecnie w niektórych krajach świata trwa proces niszczenia tradycyjnych wartości i rewidowane są zasady moralne i etyczne.

 

Nacjonalisci przez propagande przedstwaiani sa jako dzicz, ale im zalezy na naszym Kraju a nie na wladzy i kasie, robia to co robia poniewaz sa zdesperowani i zfrustrowani tym dokad zmierza kraj.

Zoabzcz na to, jakiś żul obszczal modlacych sie ludzi, na GAZWYBIE szechterowi wychowankowie byli zachwyceni.Pomysl co by bylo gdyby naszczal na modlacych sie Żydow...

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14937818,Na_Rynku_pijany_mezczyzna_obsikal_odmawiajacych_rozaniec.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że na świecie dzieje się wiele dziwnych rzeczy.Dla dzieci wymyślono :dysgrafię, dysleksję,dyskalkulię aby szkoły rodzice wykorzystując to ,,coś'' mogli chronić dzieciaki przed wiedzą i normalnym ocenianiem, czyli wychowywali pół analfabetów. Wymyślono ADHD i Zespół Aspergera aby zapewnić im bezkarność i brak dyscypliny w szkołach, dano dzieciom bat na własnych rodziców w postaci Niebieskiej Linii. Jednocześnie młodzież w zamian za sport, modelarnie kulturę otrzymała komputery i gry Playstation pełne przemocy, strzelanek i zabijania. Dorośli dostali elektronikę, samochody i inne zbyteczne do życia graty postarzone tak aby się szybko psuły i musieli dalej pracować chcąc kupić nowe.Słowem komuś zależy na rozluźnieniu obyczajów, na tym żeby społeczeństwo było głupie, agresywne oraz biedne i zadłużone i aby po wykonaniu odpowiedniej pracy siedziało w domu. Na ulicach i w internecie rośnie zamordyzm w postaci inwigilacji i wszechobecnego monitoringu, Władze pod różnymi pretekstami (przestępczość, terroryzm) otaczają się coraz większą liczbą policji, armie natomiast idą w kierunku zdalnego wykańczania ludzi przez niczym nie zagrożonych żołnierzy którzy siedzą niczym przed grą komputerową sterownikach dronów i innego zdalnie sterowanego g..na...

Trudno nie dawać wiary teoriom spiskowym widząc co się w koło dzieje pod przykrywką tematów zastępczych, afer na najwyższych szczeblach władzy o których słuchy co jakiś czas przenikają do wiadomości publicznej z ust osób które potem popełniają samobójstwo lub giną w dziwnych okolicznościach.

Życie uczy tego by brać co się da, czerpać przyjemność z czego się da i korzystać z tego czego nam jeszcze nie zabrano bo nie wiadomo jak długo będzie nam to jeszcze dane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zauważyłeś że np. na jednej stronie sceny politycznej mamy szechtera, na drogiej wildstaina. Obydwoje po przeciwnych stronach barykady, radykalizują spoleczenstwo Polskie i nastawiaja przeciwko sobie. Szechter robi propagande ze PIS to wszyskie zlo na swiecie i trzeba ich zwalczac i nieszczyc.Wildstain z kolei to sama nagonka-ale przeciwko Po. Użył bym tu slowa ze ktoś sprytnie "judzi" jedna polowe polakow przeciwko drogiej....byc moze mam paranoje albo tylko mi sie wydaje...

Oboje zas wpajaja nam nienawisc do ruskich i staraja sie nas z nimi konfliktować na kazdym kroku....z cala pewnoscia wiele na tym jako narod zyskamy, i bedziemy dzieki temu bezpieczniejsi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.