Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

7 Nie kradnij!


andrePL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nacjonalisci przez propagande przedstwaiani sa jako dzicz, ale im zalezy na naszym Kraju a nie na wladzy i kasie, robia to co robia poniewaz sa zdesperowani i zfrustrowani tym dokad zmierza kraj.

Zoabzcz na to, jakiś żul obszczal modlacych sie ludzi, na GAZWYBIE szechterowi wychowankowie byli zachwyceni.Pomysl co by bylo gdyby naszczal na modlacych sie Żydow...

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14937818,Na_Rynku_pijany_mezczyzna_obsikal_odmawiajacych_rozaniec.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nacjonalistow to nie masz racji, nie nalezy ich do jednego wora wkladac z kibolami.

Jest wsrod nich wielu wartosciowych ludzi, i dobrze wyksztalconych, swiadomych tego co sie dzieje.

Nie maja sily przebicia poniewaz sprytnie wklada sie ich do jednego wora z agresywnymi kibolami i obwinia o wszelkie zadymy itp.

Wszelki patriotyzm jest dyskredytowany , natomiast nacjonalizm jako jego radykalna wersja jest zwalczany na wszystkie mozliwe sposoby, od propagandy poprzez prowokacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nacjonaliści.......... szczerze to idioci, którzy dają się prowadzić jak bydło na żeś kretynom którzy mają na celu skanalizowanie tych niezadowolonych ludzi tak żeby nie przeszkadzali rządzącym. Posłuchaj wypowiedzi przywódców, czysty populizm i kompletny brak logiki i zdrowego rozsądku, często też na zbyt fanatyczne zachowanie. Zobacz także zwykłych członków tych ugrupowań.... 80% to sfrustrowane niewykształcone matoły i osiłki. Jak mają mieć silę przebicia? Choć może się zjawi ktoś rozumny i inteligętny z wizją i porwie tych ludzi za sobą, bo na razie to jak szczekanie psa z za płota.

 

 

*magik*- zwróć uwagę że zazwyczaj wszyscy protestujący i niezadowoleni ludzie to banda idiotów tak zmanipulowanych przez cwaniaków zazwyczaj wiadomego pochodzenia że pozwalają na swoich grzbietach im wyjechać w górę, do żłoba. Podczas gdy idioci giną lub gniją we więzieniach cwaniacy bezpiecznie czekają z boku, a gdy się dorwią do władzy zazwyczaj są jeszcze gorsi dla niezadowolonych bo wiedzą jak ich wykorzystali i boją się aby ktoś inny znowu tego nie zrobił, tym razem usuwając ich od żłoba..Polacy w tej kwestii mają szczególnego pecha i nie dosyć że ginęli od zawsze na wszystkich frontach toczonych wojen ale i również w powstaniach narodowych i zrywach przeciwko komunistom to zawsze wychodzili na tym jak Zabłocki na mydle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur Sandauer - historyk pochodzenia żydowskiego:

"W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś pojechał publicznie, jak byś nie dożył, CAŁKIEM PRZYPADKIEM, sezonu to przyjmij moje kondolencje ;)

Patriotyzm to sobie wsadź w buty będziesz wyższy... Został tylko idiotyzm. Idiotyzm tych, którzy wierzą w ten kraj. Mnie jedynie jest przykro, ze przodkowie ginęli za ta france i czuli się jej obywatelami.

Żydzi, Polacy, Ruscy... jeden sort i mi nie przeszkadzają do póki nie stają tam gdzie mieszkam, nie pracują za połowę tego co ja sprawiając że staje się gównem na własnej ziemi.
Widzisz, na Śląsku byli Polacy, Niemcy, Żydzi, Czesi i nie tylko, jakoś mogły powstawać fabryki, huty kopalnie, a tutejsi żydowscy właściciele nie wyzyskiwali ludzi tak jak w Łodzi. Tu była inna mentalność niż w reszcie Polski... Patrzcie ile osiedli kopalnianych, hutniczych, kolejowych. Dziś się śmieją wszyscy z familoków a w tamtych czasach..., gdzie zwykły szary pracownik mieszkał? W piwnicy, na poddaszu i to luxus był, bo normalnie to baraki lepianki i hurtowo stłoczeni jak kury.

Jedyne co mnie drażni to afropolacy i cyganie, ale z przykrością powiem, ze taki John Godson mimo, że czarny, mówi mądrzej niż Ci co się za Polaków podają i przynajmniej sprawia wrażenie, że wierzy w swoje ideały, a nie w pełne koryto.

Prawda jest taka, że Polacy zawsze najlepiej się czuli jak mieli bat nad głową. Sami się rządzą to wszystko rozkradna, rozsprzedaja, bo nie rętowne ale jak zagraniczni wykupią to wszystko hula i się opłaca.

Ja bym podzielił od Wisły na zachód do Niemiec, a na wschód to do ruskich i święty spokój. Wtedy będzie dobrze bo będą chcieli wolności równości, a jedynie się nadają do bycia tanią siłą roboczą i obywatelami drugiej kategorii we własnym kraju. Juz historia uczy, że rządzący zawsze spierdalali jak było źle. Zobacz tą różnicę; wielki mistrz "Krzyżaków" walczył z braćmi ramię w ramię, a ten Ukrainiec Jagiełło siedział i czekał czy już s***ć czy za chwilę.

Widzisz wychylanie się nie służy Ślązacy wychylili się bo taki ich charakter i co.... w majestacie prawa mówi im się, że są gównem. W czym Kaszubi są lepsi, że maja prawo być narodowością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamamadzi masz w 100% racje.
Obejzyj sobie filmy propagandowe jakie puszcza sie w izraelu o polsce grupie turystycznej która ma zwiedzac auschwitz.
Nasze msz za to powinno wogóle ich przegonic.
Przyjezdzają do nas w obstawie nim 2 agentów mosadu.
Nie ma szans aby podejśc np i zagadac o czymkolwiek bo trafisz na glebe.( zachowuja sie jak wielmozni panstwo)
Słyszało sie o bohaterach którzy ratowali żydów w czasie 2Wś.. natomiast nie słyszało sie o zydach ratujących polaków.

Antysemita nie jestem ale to o robi izrael w stosunku do Iranu (a sam posiada broń atomową) to co robia w stosunku do palestyny..
W mediach jest tyle kłamstwa.
Jezeli ktos nie wierzy to polecam przeczytac" Opcje samsona" i wypowiedź ówczesnego premiera izraela która była wyemitowana w TV.. Bo ja nie mam watpliwości zadnych!
To co robia zydzi(nie tylko izrael) należy pietnować.. nazywaja rezimem i terrorystami prawnie istniejace panstwo a tak naprawde terrorystami sa rebelianci.
Historia lubi sie powtarzac.. tak samo jak kadafi, tak samo jak hussain, do licha no gdzie ta bron masowego razenia o która "żydzi" (USrael) ich podejzewali..

.P.s. nie trzeba ogladac wiadomości i czytac info w internecie, wystarczy ruszyc mózgownica kto co i dlaczego robi na arenie miedzynarodowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magik,po czesci sie zgadzam a po czesci nie:

Jagiello byl Litwinem a nie Ukraincem:)

Co do Godsona to sie zgadzam, facet deklasuje wielu naszych rodzimych politykow, stylem,inteligencja,uczciwoscia.

Co zas do naszych cech narodowych, to fakt-sa jakie są.Mamy swoje problemy.Jednak mielismy tez swoje chwile swietnosci, jak i kilkaset lat systematycznego wyniszczania naszej inteligencji-co zrobilo swoje.Mimo to wciaz rodza sie i zyja u nas wartosciowi ludzie. Nie zgadzam sie ze jedynym warunkiem aby byl u nas lad i porzadek to obce rzady, tzn owszem-tak bylo by najlatwiej.Jednak taki Piłsudski jak najbardziej był POlakiem, i wprowadził taki łąd dyscypline i rygor ze nawet Prusacy mogli by pozazdroscic.Wlasnie takiego goscia nam brakuje, kogos kto wezmie motloch za pysk i zrobi z tym calym burdelem porzadek. Zadni demokraci tego nie sa w stanie zrobić, niestety ale jak sie nad tym gleboko zastanowisz to potrzeba tu "ideowca" czyli wlasnie patrioty ktory poczuje misje "zrobienia czegos dla ojczyzny" a nie jedynie napchania sobie kabzy.Ja naprawde w to wierze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamamadzi- myślisz że to wszystko ma jeszcze sens? Patriota...a co on jest w stanie w obecnej sytuacji zrobić? Większość przemysłu wyprzedane, bezrobocie, gigantyczne długi na zachodzie a w całym kraju panoszą się obce firmy z którymi obecne i byłe rządy podpisały długoletnie krzywdzące i niekorzystne umowy dla Polski...Z pustego ani Salomon nie naleje, ja nie widzę tu jeuż sensu aby jeszcze o cokolwiek walczyć. Powinni już dawno ten kraj podzielić lub sprzedać razem z nami nawet Chinom, byle ten co nastanie umiał rządzić...

 

P.s. niech szlag trafi tego co wymyślił motura. Pół godziny temu wróciłem z wycieczki, przywoziłem Fazerkiem z przystanku żonę i córkę (ok 2 km w jedną stronę- dwa kursy). Do tej pory myślałem że motocyklista musi być twardy, ale teraz to mam twarde tylko szpiki pod nosem...brr, mimo herbaty z prądem nie daje rady się rozgrzać...mogłem chociaż ubrać kalesony.... :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sproboj do tego jeszcze okładów z młodych piersi:D
Co do tematu to uwazam że teraz serio przydałby sie stan wojenny i pucz,
władza dyktatorska cos ala Łukaszenka i wyrzucic tych wszystkich "zachodnich" inwestorów.
Uruchomic wtedy nasze fabryki (zadłuzyc tak jak to zrobił Gierek).
Podejżewam że zachodni sasiedzi mieliby wiele do powiedzenia a nawet zerwaliby stosunki dyplomatyczne po takim czyms..
tylko jak inaczej pozbyc sie złodziejstwa w polsce i zrobic porzadek?
Dziwnym trafem "islandia" zrobiła porżadek.. żydomedia niestety o tym głosno nie mówia/piszą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hłe hłe hłe...ale śmieszne, niemniej okłady zamówiłem (żonka co prawda 16 lat już nie ma ale jest 12 lat młodsza więc zrobi)  :angry:  :P

Co do puczu i zachowania zachodu to marnie to widzę.Tylko kraj spłynął by krwią bo obecne władze za nic nie ustąpią wiedząc że naród natychmiast by ich osądził i być może powieszał na latarniach.Natomiast kraje zachodnie we własnym interesie by te władze poparły bo Polska jest dla nich kurą znoszącą złote jajka a Polacy tanią siłą roboczą...Najgorszym jest jednak fakt że nie widzę nikogo kto mógł by obecnych zdrajców i złodziei zastąpić, pewnie nowa szumowina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD jest z USraela ;) Szczerze danvield rzucasz się jak byś to wczoraj zauważył, a wystarczą dwa fakty brak umowy ekstradycyjnej z Izraelem i brak wiz do sojuszniczego US. Natomiast skończmy to bo globalnej polityki nie zmienimy. Najpierw popatrzmy na własny ogródek i co robią politycy i rządzący.

Powiem że to gorsze niż cyganie, bo oddać cygana wiesz że to nic dobrego, a tu proszę minister bierze sobie doradców 23lata i 21lat np. syn byłego ambasadora za 4500 brutto/ miesięcznie. Chciałbym taką pensje mieć nieskończywszy jeszcze studiów. Jak to się ma do 10pln/h i to jest dobra stawka. Żyd czy nie... skurwysyn zawsze będzie skurwysynem i takich trzeba tępić.

Piłsudski hmm... wbrew pozorom, aż tak wielkim człowiekiem nie był, a heroiczność jego dokonań jest przesadzona. Nie mniej jednak jest to znacząca postać w historii.

Co do ideowca to ja bym się bał. Ideowoec może łatwo stać się szaleńcem jak bezkrytycznie uwierzy w ideę. Skrajności nigdy nie są dobre. Ja bym wolał inteligentnego, realistę z wizją. Lepiej zeby nie była to wizja lizania dupy US i walczenia z niemcami i ruskimi, cóż sąsiadów sie nie wybiera, ale w takiej sytuacji jak się jest między młotem a kowadłem, fikanie do jednego czy drugiego to samobójstwo. Co do rządów możesz się nie zgadzać, ale nawet w historii masz stwierdzenie "dajcie polakom rządzić się samym, a sami się wykończą". Natomiast ideał jest słuszny tylko czy realny do realizacji... sam sobie odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest prawda ze mamy gowniana sytuacje, po 89 do wladzy doszli ludzie przez lata oplacani z kacy CIA, tak wiedz z wdziecznosci swojemu zachodniemu dobroczyncy zrobili z nas niewolnikow ekonomicznych. Majatek narodowy wysprzedany za grosze, reszta celowo zniszczona, zachodnie firmy na uprzywilejowanych pozycjach a jesli ktos z naszych probowal na rynku zaistniec to go udupiano (np Optimus- Kluske zniszczyli).

Kraj jest zadlozony po uszy a spoleczenstwo uzaleznione od zachodniego pracodawcy.Najgorsze jednak spustoszenie to jest zdemolowanie narodwowej kultury i tradycji, zrobienie ze spoleczenstwa bandy chamow ze slumsową mentalnoscia. Narod nawet podbity i wyniszczony ale zintegrowany wokol wlasnej tradycji-podniesie sie z kazdego upadku, w okresie 20 lecia potrafilismy stworzyc naprawde sprawne panstwo pomimo ponad 100 lat niewoli.POmimo strasznej wojny, w okresie komunizmu potrafilismy odbudowac kraj i stworzyc przemysl, w wielu dziedzinach nowoczesny (stocznie, elektromaszynowy, a nawet elektronika-Unitra,Tonsil,-to byly naprawde firmy na wysokim poziomie). Teraz tez brakuje nam jedynie kogoś z jajami,twardego dyktatora ktoren wezmie sie za posprzatanie tej stajni Auzgiasza. Najgorsze co moze nas spotkać to wlasnie upadek narodowych tradycji,patriotyzmu,i dezintegracja spoleczna - i sa tacy co o tym wiedza i ten plan wlasnie sie realizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hłe hłe hłe...ale śmieszne, niemniej okłady zamówiłem (żonka co prawda 16 lat już nie ma ale jest 12 lat młodsza więc zrobi) a córa ile ma? :P :angry::P

Co do puczu i zachowania zachodu to marnie to widzę.Tylko kraj spłynął by krwią bo obecne władze za nic nie ustąpią wiedząc że naród natychmiast by ich osądził i być może powieszał na latarniach.Natomiast kraje zachodnie we własnym interesie by te władze poparły bo Polska jest dla nich kurą znoszącą złote jajka a Polacy tanią siłą roboczą...Najgorszym jest jednak fakt że nie widzę nikogo kto mógł by obecnych zdrajców i złodziei zastąpić, pewnie nowa szumowina...

Cóż wątpliwości uzasadnione, diagnoza wręcz prawdziwa ale widok dyndajacych, byłych i obecnych, władz wzdłuż alei jerozolimskich bardzo kuszący. Kurze takie publiczne nabijanie rudego na pal :D poezja albo.... kurcze znam tyle fajnych tortur :D szkoda ze większość śmiertelnych :(. Mam zatrudnił bym tego od zdrowia ponoc jest lekarzem miał by go utrzymywać przy życiu za wszelką cenę bo by go zastąpił np na krześle czasownic :D hehe ale zabawa :D..... Szkoda ze przepiłować można raz, ale myślę że obdzieranie ze skóry potem kołowrotek jelit, potem hiszpańskie trzewiki połączone ze skórzana czapeczka, później nabijanie na pal, a na koniec płonący szaszłyk :D . mnie się podoba program imprezy :D. Rozmarzyłem się.

Mamamadzi ja bym to nazwał wynarldowieniem albo pozbawieniem tożsamości narodowej. Tyle że u nas jest to proste.... Pojedź na północ czy wschód, posiedź, pogadaj, powiedz że jesteś ze Śląska... Uwarzaja nas za tempych niedomytych roboli, pochodzenia niemieckiego, którzy przez lata nie nauczyli się mówić po polsku. Jak ma być patryiotyzm jakaś Polska, kiedy jestem gorszym polakiem bo kocham ten mój padół kaj się urodziłem i godam, a nie mówię. Nie ma narodu, nie ma jedność, kiedy są równi i rowniejsi, a wieszcz narodowy mówi o Litwie. Litości jaki to naród? Polacy, polska, a ojczyzna Litwa. Do tego przychodzi zaciągająca polonistka i osiem lat j***e człowieka, że goda jak w domu godaja i godoli przodkowie. Do dupy z krajem, kery mi nic nie doje ino zabiera. Co miesiąc ściągają chatacz z wypłaty, a co dają; lekarz płatny, leki po 100%, dziurawe drogi, litewskie prawo bronią e złodzieju, a jeszcze będą bajtlom w przedszkolach wcisć, że chop z chopem to normalna sprawa. Państwo które nie broni interesu obywatela... Padł idiotyzm na głowę tym co wierzą w Polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama madzi dokładnie a teraz jeszcze nietykalni pozostaja jaruzel kiszcz i reszta katów.
Nawet były smieszne fakty zwiazane z polskimi szpiegami złapanymi w usa ;) cóz nie ma wiz bo polak jest zbyt madry zeby sie poddac NWO
Gdzies wpadła mi treśc ze jakis sędzia stalinowski trzyma łape na tym
http://www.youtube.com/watch?v=Ga52GgvBWjs Wg mnie w Polskich sadach przynajmniej 50% to oszuści nie sedziowie.

Marian w polsce latarni nie brakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.