Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MOTOMIKOŁAJE 2013 dla Dzieci z Domów Dziecka - Dawcy Uśmiechu


soprano

Rekomendowane odpowiedzi

 No wiesz co - mega foch. Trzeba było przyjść i się przywitać :( My cię nie widzieli, a do osób o drobnej posturze nie należysz.. :D

przyznam się szczerze, że pomyślałem - a jeszcze będą się tu kręcić... a tu Zonk :P

 

Flavius się nam rozkręcił i został organizatorem wycieczki :lol:

i to na trzeźwo się rozkręcił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszę się! :D

 

Kolega Accord dobrze pisze, jeszcze dzień dziecka, a przed dniem dziecka mamy akcję Bezpieczna Droga na rozpoczęcie sezonu, która też jest z przytupem. Więc z Dawcami Uśmiechu nie będziesz się nudziła. Nic tylko zapaść w zimowy sen i obudzić się w nowym sezonie Anno Domini 2014 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze wzgledu na chorobsko nie bylo mi dane uczestniczyc, jednakze Wasz widok poprawil mi samopoczucie;)

Dawcy i reszto-oklaski na stojaco, szacun!

Accordzik, nim podjechales na to skrzyzowanie mowie do mamy "nooo, a tu pewnie accord stanie i dostane mi sie ochrzan za nieobecnosc" no i sie spelnilo ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dołączę do podziękowań za super imprezkę :D  kurde wydaje mi się, że się wszystkim podobało i że wyszło na prawdę fajnie wszystko :) super widzieć jak się z roku na rok dołączają nowe twarze i chętnie uczestniczą w urozmaicaniu dzieciakom tej imprezy :)

pogody lepszej wymarzyć sobie nie mogliśmy :)

DZIĘKI jeszcze raz i byle do wiosny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meldujemy, że tegoroczne MotoMikołaje mamy za sobą. Było głośno, czerwono od czapek i strojów Mikołajów, słodko od czekolad i wesoło, bo każde dziecko zostało sowicie obdarowane przez MotoMikołajów

Za możliwość wręczenia prezentów dzieciom, za transport i miejsce do zabawy, za samą zabawę chcielibyśmy bardzo podziękować następującym osobom i instytucjom:

C.H. Auchan z Sosnowca, Hurtownia Gozdawa z Sosnowca, Hurtownia Juroff z Dąbrowy Górniczej, Hurtownia Duet w Czeladzi, Opel Środula w Sosnowcu, Huta Katowice Zakład Transportu Samochodowego Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej, Komenda Wojewódzka w Katowicach, Oddział Prewencji Policji w Katowicach, Radio ESKA, Radio Trójka w Katowicach, Antyradio, DJ Dybicz z Sosnowca, Stowarzyszenie Passionis z Sosnowca, Tito Dance w Tychach, Duet Explozja z Sosnowca, Ochotnicza Straż Pożarna z Wojkowic, Prywatne Pogotowie Ratunkowe z Katowic, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Mysłowicach, PitStop Sosnowiec, Sosnowieckie Centrum Organizacji Pozarządowych, oraz wielu indywidualnym i anonimowym darczyńcom.

Wasze wsparcie i obecność jest nam tak samo potrzebne, jak dzieciom słodycze i zabawa, którą wspólnie im podarowaliśmy.

(kolejność wymienionych wyżej nazw firm jest zupełnie przypadkowa)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto obiecane filmiki :)  Sor za jakośc dzwięku ale stałem za blisko kolumn i bas blokował mikrofon :wacko:

Szczególnej uwadze polecam filmik nr 5 gdzie nasze dziwczyny pokazują co potrafią :)

https://picasaweb.google.com/102630539100504149897/MotomikoAjeFilmy?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMfb8cPEytOSGA&feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.