Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Aukcje użytkownik -taniocha-net-pl Unfriendly


Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem sobie manetki do mojej f4. Początkowo wszystko wydawało się  być w porządku, lecz po tygodniowym oczekiwaniu na kuriera
 ( na stronie napisane -realizacja zamówienia 48h) napisałem do sprzedającego po czym na drugi dzień otrzymałem wiadomość sms  (bo sprzedający nigdy nie odbiera telefonów i każe sobie pisać sms z pytaniami) sprzedający napisał : przesyłka w trakcie realizacji wkrótce podam nr przesyłki....  Czyli przesyłka do chwili napisania nadal nie była wysłana a tydzień minął. <_<

Po kolejnym tygodniu zaczęło mnie to irytować. Co się okazało sprzedający sprzedaje towar którego nie ma na stanie i dopiero po sprzedaniu go sprowadza, a żadnej informacji na stronie gdzie sprzedaje produkty nie zamieścił. Owszem mój mały błąd że nie zapoznałem sie z komentarzami przed zakupem, ale to nie usprawiedliwia jego podejścia.

Po zażądaniu zwrotu pieniędzy  przelew zwrotny przyszedł ale połowa... Sprzedający odpisał ze "Omyłkowo " się pomylił...Więc po kolejnej interwencji przelał całość... Kpina :angry:

 

Więc zdecydowanie nie polecam wam sprzedającego z Allegor :  taniocha-net-pl

 

http://allegro.pl/my_page.php?uid=19829364

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś sprawę do allegro, może daja mu jakies upomnienie!

Ale podobnie jest z owiewkami np do F4i. Po dzwonku zastanawiam się nad owiewkami z Chin, opinie są różne, ale jak mam dać za spawanie moich plus czacha nowa ( z niej są już tylko puzle ) to wolę te z Chin. Jednak u nas kosztuja 2500 zł i trzeba ok 30 dni czekać, dlaczego? Bo kupują je na ebayu i sprowadzają do nas za 500$. Przelicznik prosty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie manetki do mojej f4. Początkowo wszystko wydawało się  być w porządku, lecz po tygodniowym oczekiwaniu na kuriera

 ( na stronie napisane -realizacja zamówienia 48h) napisałem do sprzedającego po czym na drugi dzień otrzymałem wiadomość sms  (bo sprzedający nigdy nie odbiera telefonów i każe sobie pisać sms z pytaniami) sprzedający napisał : przesyłka w trakcie realizacji wkrótce podam nr przesyłki....  Czyli przesyłka do chwili napisania nadal nie była wysłana a tydzień minął. <_<

Po kolejnym tygodniu zaczęło mnie to irytować. Co się okazało sprzedający sprzedaje towar którego nie ma na stanie i dopiero po sprzedaniu go sprowadza, a żadnej informacji na stronie gdzie sprzedaje produkty nie zamieścił. Owszem mój mały błąd że nie zapoznałem sie z komentarzami przed zakupem, ale to nie usprawiedliwia jego podejścia.

Po zażądaniu zwrotu pieniędzy  przelew zwrotny przyszedł ale połowa... Sprzedający odpisał ze "Omyłkowo " się pomylił...Więc po kolejnej interwencji przelał całość... Kpina :angry:

 

Więc zdecydowanie nie polecam wam sprzedającego z Allegor :  taniocha-net-pl

 

http://allegro.pl/my_page.php?uid=19829364

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@Amarok88   -   Jakiego kuriera - nie ma takiej formy dostawy do wyboru - Paczka pocztowa to nie kurier.

 

 Jeśli w ofercie napisane jest obok nr telefonu (kontakt sms) - to nie zostało to napisane po nic i nie każe tylko prosi o kontakt mailowy lub sms - prowadze sprzedaż internetową a nie infolinie - taki obrałem kierunek i tego się trzymam. Jak są jakieś pytania to odpowiadam - a większość pytań to sprawy opisane w ofercie - ale oferty czytać się nie chce.

Jeśli komuś nie odpowiadają warunki zakupu, które są opisane dla mnie prosta sprawa - niech nie kupuje i nie próbuje wprowadzać własnych zasad - ułatwi to życie każdemu.

 

Co do zwrotu mój błąd i go naprawiłem od razu po informacji wysyłając reszte kwoty. Idealny nie jestem popełniam błędy jak każdy ale słuchając niektórych - nie jest chyba ze mną jeszcze tak źle. Na każdej aukcji jest opisany czas dostawy - część towaru dostępna od ręki część na zamówienie - kto czyta co kupuje nie błądzi.

Jeśli druga strona jest wporządku nie mam żadnego interesu by utrudniać klientom życie.

Wkońcu "żyje z osób", które robią u mnie zakupy - lecz nie nawidze jak po zakupie dowiaduje się dziwnych historii osób, które mają problem z czytaniem lub własną błędną interpretacją.

Dziękuje - tyle miałem do napisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal uważam, że nie:

Przesyłki kurierskie poczty polskiej - Pocztex (Polska) / EMS (międzynarodowe)

W konkretnym przypadku - Allegro gdzie był zakup jest rozgraniczenie:

listy zwykłe, polecone, paczki pocztowe, przesyłki kurierskie

 

listy zwykłe, polecone, paczki pocztowe, przesyłki reklamowe, przekazy pocztowe itd (powszechne usługi pocztowe)

Bardziej już sugerował bym się zakwalifikowaniem Multipaczki jako przesyłki kurierskiej(teraz nazwy już takiej nie posiada, została wprowadzona zmiana druku zaraz po nowym roku - jeden druk na PACZKA EKSTRA 24, PACZKA 24, PACZKA 48)

 

Co innego, że paczke potrafi dostarczyć kurier Pocztexu - ale idąc tym tokiem przesyłki Inpostu - w wielu rejonach donoszą pracownicy Poczty Polskiej a zagraniczne przesyłki pewnego zagranicznego kuriera końcowo w Polsce przynosi także PP

Dla mnie przesyłka Paczka pocztowa nie jest przesyłką kurierską - a jeśli przyniesie ją kurier dalej nie czyni jej przesyłką kurierską.

 

 

To moje wywody - każdy może mieć inne.

 

PS. nie jestem unfriendly ;)   sprzedaż odbywa się od pewnego czasu na innym koncie z racji nie wiązania sprzedaży akcesorii motocyklowych z wcześniejszymi produktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.