Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Festiwal głupoty na częstochowskich drogach - Złoty Potoki 23.08.2013


kzet69

Rekomendowane odpowiedzi

http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,89625,14485065,Motocykl_zderzyl_sie_czolowo_z_ciezarowka__10_letnie.html

 

 

Szkoda słów by opisać głupotę dorosłego - ofiarą dziecko, leży na OIOIM-ie.... Na dodatek dziecko prawdopodobnie jechało bez kasku.... Znów bezmyślność....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Do wiekszosci takich zdarzeń dochodzi z motocyklistami tzw. scigaczy (niektórzy mówią odkurzaczy-wiadomo o co chodzi), gdzie moc jest ogromna i uzyskanie znacznych predkosci jest kwestią 2-3 sekund. Kierowcy ci mają spaczony obraz rzeczywistości dla nich liczy się nie przyjemność, którą daje prowadzenie motocykla lecz uzyskiwanie ogromnych często zabójczych prędkości. "

 

Pozwoliłem sobie przytoczyć jeden z wielu komentarzy, który ukazuje, w jaki sposób postrzegani są motocykliści na sportowych maszynach.

Pewnie wielu motocyklistów uważa podobnie jak autor tego komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za delikatnie go określiłaś  :angry:

no sorry noo niech bedzie kurwinos  bez wyobazni ..

mam nadzieje ze  dzieciak wyjdzie z tego,,zycze mu z calego serca..

I jestem ciekawa czy  ten  kurwinos  mial na lbie kask?? Bo jesli tak to musi byc pierdolo*** egoista. myslac tylko o swoim bezpieczenstwie

!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak wstępnie ustalili policjanci, 32-letni mieszkaniec Katowic wyjechał na drogę, sadzając 10-letniego chłopca na siodełku przed sobą"

Cały tekst: http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,14485065,Motocykl_zderzyl_sie_czolowo_z_ciezarowka__10_letnie.html#ixzz2cruwRJLj

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

A kto napisał że jechała dziewczynka? Oj ludzie nie czytacie ze zrozumieniem albo ja jestem slepy z rana:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że przez moją głupotę  w czytaniu nikt nie zginie -przeczytałem 1 post + info cytuje:

 

Wyjątkowym brakiem wyobraźni wykazał się 32-letni motocyklista, który wziął na przejażdżkę 10-letnie dziecko, sadzając je na siodełku przed sobą. Szybka jazda zakończyła się czołowym zderzeniem z ciężarówką.

23 sierpnia po godz. 17 w Złotym Potoku doszło do tragedii z udziałem motocyklisty. Jak wstępnie ustalili policjanci, 32-letni mieszkaniec Katowic wyjechał na drogę, sadzając 10-letniego chłopca na siodełku przed sobą. Niezgodna z przepisami jazda zakończyła się dramatem: na zakręcie motocyklista nie opanował maszyny, wyjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą z przeciwnej strony ciężarówką marki Mercedes, kierowaną przez mieszkańca Zawiercia.

10-latka w bardzo ciężkim stanie przetransportowano do szpitala. Trafił tam też z obrażeniami kierujący motocyklem mężczyzna.

 

Pomyliłem chłopca z dziewczynką i źle napisałem  ,lecz w sumie jakie to ma znaczenie dziecko to dziecko -prawda czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarówno kierowca jak i młody pasażer posiadali kaski na głowach , młody  na miejscu pasażera . Informacje sprawdzone !

Sprawdzone o tyle że tak zeznaje kierowca motocykla (zresztą mieszkaniec Katowic), dziecko póki co pozostaje nieprzytomne i nie jest w stanie niczego opowoedzieć, natomiast charakter jego obrażeń wskazuje na brak kasku, ale poczekajmy co ustali ostatecznie policja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to robi się ciekawie...Jestem ciekaw reakcji wszystkich krytykujących na podstawie niepełnych informacji gdy się okaże że ojciec i dziecko mieli kaski a na zakręcie złapali uślizg np na plamie oleju i moto poszło prosto pod merca...Nie krytykujmy tylko na podstawie tego że ktoś tam coś słyszał albo wyczytał... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to robi się ciekawie...Jestem ciekaw reakcji wszystkich krytykujących na podstawie niepełnych informacji gdy się okaże że ojciec i dziecko mieli kaski a na zakręcie złapali uślizg np na plamie oleju i moto poszło prosto pod merca...Nie krytykujmy tylko na podstawie tego że ktoś tam coś słyszał albo wyczytał... :ph34r:

Na koniec dobra wiadomość, chłopiec opuścił już OIOM, wymaga długotrwałej rehabilitacji, ale istnieje olbrzymia szansa, że pomimo bardzo ciężkich obrażeń powróci do normalnego i pełnosprawnego życia, a co do kasku to ostatnia opinia jest taka, że kask był, tylko... za duży i spadł w momencie zdarzenia, stąd takie a nie inne obrażenia dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.