Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"niespotykane malowanie" gsf 600 - ocena


Rafmix

Rekomendowane odpowiedzi

sprowadzony / nieopłacony

 

To jakiś dodatkowy 1tys. zł przy rejestracji.

 

Poczytaj na forum o tym salonie, kiedyś był taki specjalny dział poświęcony salonom motocyklowym.

 

Odpicowany przez handlarza, że świeci się jak psu ja..a  :)

 

Ilu miał właścicieli w Niemczech, przebieg udokumentowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamka nie oryginalna może dlatego mocowanie zardzewiałe, zbiornik wyrównawczy płynu hamulcowego też...

Otarty reflektor, wymieniona klamka...może dekle silnika też...nasuwa się małe spostrzeżenie - szlif na prawym boku? Może jakiś dzwon? Zdjęcia nie odzwierciedlają stanu faktycznego.

Opłata skarbowa, opłata diagnostyczna, opłata OC, opłata WK, tymczasowe tablice, pod tysiaka podejdzie.

Moto przywiezione, nie przyjechało na kołach...więc blachy czerwone obowiązkowe na czas badania technicznego.

 

Moja rada - szukaj czegoś w oryginalnym wyposażeniu, koniecznie daj do sprawdzenia stanu technicznego w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy szanujący się warsztat posiada sprzęt do laserowego pomiaru geometrii ramy. Co za problem dać do kompleksowego sprawdzenia motocykl?

Zresztą Twoja kasa, Twoje wybory.

 

Wypadało by wymienić olej silnikowy, filtr powierza, nie wiadomo czy lagi się nie pocą. To kolejne stówki.

W takim roczniku, to pewnie by już trzeba by było robić rozrząd, synchro gaźników, regulację zaworów - o ile nie było to już robione.

 

Ogólnie Bandziory to kultowe sprawdzone sprzęty, a i cena wydaje się niewygórowana - jak na bandziora w dobrym stanie.

Ja bym najpierw dał do serwisu na oględziny, potem bym się zastanawiał nad zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wież mi, tak łatwo jest się przejechać na takim zakupie.  Kasa jest niemałą, więc oczekuj dobrego stanu technicznego. A sam chyba wiesz jak to jest z handlarzami.

Dla mnie podstawą zakupu, jest wypowiedź i ocena serwisu o stanie technicznym motocykla.

Może on jednak zasługuje na uwagę, warto próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.