Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam motocyklistki i motocyklistów


Gość magdape

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na tutejszym forum, na imię mam Magdalena. Postanowiłam się zarejestrować z racji uzyskania prawa jazdy na kategorię A oraz planu zakupu motorka w przyszłym roku. Na prawo jazdy namówił mnie były chłopak, po nim został mi kwitek ze zdanym egzaminem, więc postanowiłam się ogarnąć i pokazać sobie, że to nie poszło na marne. Zbieram na motor i zapewne pędę potrzebowała Waszej pomocy w wielu motocyklowych kwestiach. Liczę więc na miłe powitanie mojej osoby :) Planuję zakup virago 535, ale zastanawiam się nad 250 tudzież może znajdę jeszcze jakieś typy. Na pewno brnę w stronę chopperków. Zapewne będę się Was radziła i o wiele rzeczy pytała.;) Zatem do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy cię serdecznie. Dobrze, że dopisałaś że były. OD razu jesteś wyżej punktowana :D Dobrze, że został kwitek ze zdanym prawo jazdy, a nie co innego  :ph34r: W razie pytań bądź problemów możesz liczyć na naszą pomoc. Co do motorku to nasza koleżanka forumowa Annabongo(swoją drogą Aniu żyjesz ?) ma taki sprzęt do sprzednia w stanie idealnym, wręcz kolekcjonerskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raaaju, ależ powitanie!:)) Miło, miło! Dziękuję za propozycje motorków, jednak no muszę się wstrzymać do przyszłego roku z racji odkładania do skarbonki na wymarzony motorek. Tak by się chciało mieć go już i sobie pyrkać, ale niestety siła wyższa każe czekać... Najpierw muszę kupić samochód, bo to wyższa konieczność i właśnie jestem na etapie szukania, jeżdżenia, oglądania. Później motorek jako zabawka!:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raaaju, ależ powitanie! :)) Miło, miło! Dziękuję za propozycje motorków, jednak no muszę się wstrzymać do przyszłego roku z racji odkładania do skarbonki na wymarzony motorek. Tak by się chciało mieć go już i sobie pyrkać, ale niestety siła wyższa każe czekać... Najpierw muszę kupić samochód, bo to wyższa konieczność i właśnie jestem na etapie szukania, jeżdżenia, oglądania. Później motorek jako zabawka! :))

 

Jeśli auto - to tylko z gazem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :))

 

Scorpion85, dlaczego mówisz, iż z gazem lepsze;>? Pewnie z racji małego spalania?

 

 

Lepsze z gazem, przeróbka benzynioka na gaz jest dość kosztowna. Np. przeróbka auta z jednopunktowym wtryskiem na gaz w moich okolicach kosztuje 1600 zł. Jakie autko szukasz??? Jeśli kupisz jakąś SKODE to służę w pomocy w zakupie tanich części do niej. (np. sprzegło do felicji oryginalne kosztuje u nas 320 zł, u Czechów 160 zł.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej:))

 

Auta to ja raczej szukam już zagazowanego lub benzyna ale mało paląca. Coś bardzo ekonomicznego i taniego. Mały silnik. Po prostu musi się poruszać z punktu A do punktu B, nie szwankować i w miarę ładnie wyglądać. Jak by ktoś wiedział coś o takim wozie 4-kołowym na sprzedaż to proszę dać znać;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.