Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

vfr800 czy fazerek 1000


Kukiss

Rekomendowane odpowiedzi

mam mały dylemacik w tym miesiący chce sprzedac swojego fazerka 600 i zastanawiam się co kupić szukam czegos do polatania koło komina (miasto)  i też na dalsze trasy. Głównie patrze coś dla 2 osób ponieważ śmigam z plecaczkiem.

myślałem nad stajnią yamahy zmienic fazerka na fazerka tylko ze mocniejszego ( powód sprzedaży na dwie osoby w trasie moja fzs sie meczy z bagażem )

albo vfr

interesują mnie roczniki 2003 - 2004

 

może ktoś przemówi mi do rozsądku co kupić żebym nie zbłądził podczas wyboru :)

 wiadomo jak smigam z plecakiem to latam "ostrożniej" no a jak sam to wiadomo nie raz mnie poniesie więc motocykl uniwersalny chodzi mi po głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj linka 

 

http://www.moto-opinie.info/?action=show&id_produktu=824

 

Ostatnia opinia naskrobana przeze mnie :) Powiem ci tylko tyle, że zakochałem się w tym motocyklu. Oczywiście mowa o litrowym Fazerku. Jeśli chodzi o jazdę z plecakami to też sama przyjemność :)

Ogólnie motocykl genialny, a jazda na nim to nieskończona przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia plecaka, lepszy jest fazer ^_^  latałam kiedyś na plecaku u swojego faceta po kupnie vfr800, szczerze zero przyjemności przy większych prędkościach (np. 170-180). Przy mniejszych prędkościach nie było też lepiej. Mimo jego wysokiego wzrostu nie miałam jak się schować za nim. Kumpel lata z żoną na fazerze i jest bardzo zadowolona. Wygodna na  bardzo  długie trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flavius

 kurcze moglem powiedziec zebys pokazal mi to twoje cacko :) bo nie widzialem go po zmianie z fazera. no fazerek w wersji "S" w tysiacu ladna sztuka , licze się też z moim plecaczkiem :) chce zeby jej tyłeczek miał wygodnie ;)) wygodne siedzisko to zadowolony plecaczek :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, co do tego litra ale solo. Plecaczek niestety nie wysiedzi na dłużej z podkurczonymi nogami na kawałku gumy. Jak to ma być latanie po fajki do kiosku to ok.. a jak cos dalej to polecam wygodną, szeroką kanapę w np. XJ900, TDM, cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci polecił Fazera 1000 z lat 2001-2005 143 km mocy,  małe spalanie wygodne moto i do szalenstw i do szybkiej turystyki, wiem co mowie bo kumpel na niej sporo latal, ten model wykorzystywal gazniki takze z dolu i idzie na gume...  a VFR no coz ..... 800 tka nic rewelacyjnego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.