Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam serdecznie!


zibolek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

Witam tak na prawdę ponownie, ponieważ dawno mnie tu nie było i mój profil został usunięty. Wierzę, że zagoszczę na dłużej bo może w końcu zostawię sobie moto na dłużej :) jak żona da zgodę oczywiście ! :)

 

Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęte do wiadomości :)

 

Dodam, że starsi forumowicze mogą mnie kojarzyć z dwóch rzeczy:

1. Zrobiłem kiedyś akcję testowania pianek do czyszczenia szybek kasku - wysyłałem za friko do kilkunastu osób :)

2. Posiadałem kiedyś i podzieliłem się dosyć dużą bazą serwsisówek do motorków... niektórzy do dziś mnie o to pytają :)

 

Potem już moto nie miałem, studia, nauka, praca, teraz dziecko... ale może powoli wrócę do rzeczywistości :)

 

Na koniec jeszcze dodam, że jeżeli ktoś z Was potrzebowałby dobreo sprzętu drukującego do firmy, to niech udeża śmiało, myślę, że dobrze doradzę...

pyrsk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.  

 

 

 

Potem już moto nie miałem, studia, nauka, praca, teraz dziecko... ale może powoli wrócę do rzeczywistości :)

 

 

Można to wszystko pogodzić zachowując zdrowy rozsądek  ;)

 

Witam tak na prawdę ponownie, ponieważ dawno mnie tu nie było i mój profil został usunięty. Wierzę, że zagoszczę na dłużej bo może w końcu zostawię sobie moto na dłużej :) jak żona da zgodę oczywiście ! :)

 

Żonę trzeba zarazić motocyklami! Wtedy nie tylko się zgodzi, ale nawet będzie popierać Twoje (Wasze) wypady. Mój mąż tak zrobił i teraz sama śmigam na moim Przecinku  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.  

 

Można to wszystko pogodzić zachowując zdrowy rozsądek  ;)

Żonę trzeba zarazić motocyklami! Wtedy nie tylko się zgodzi, ale nawet będzie popierać Twoje (Wasze) wypady. Mój mąż tak zrobił i teraz sama śmigam na moim Przecinku  :P

Żona by chciała bo moja teściowa jeździła :) ale się boi... zobaczymy :) dzięki za wsparcie ! musze jej to pokazać! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.