Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot Motocyklowy Zieleniec 26-28.07.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego kobieto napisałem, że rozumiem twoje argumenty.. Nie każdy śpi na poduszcze wypchanej kasą, zresztą ja też, ale to kwestia wyboru - ewentualnie odpuszczenia pewnych tematów, aby zaoszczędzić na ten konkretny. Kwestia priorytetów. Twój pomysł nie jest pozbawiony sensu i w innych okolicznościach miałby szansę powodzenia. 

 

PS: Bastek nie bądź już takim modem. Temat ma główną oś wokół kręci się wiele tematów :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mi się odechciało nie tylko zakładać nowy temat ale i brać udział w bieżącym... ale dzięki za propozycję

Przeciez jest luźna rozmowa więc nie ma co sie spinac, chodzi o to że jest tu mowa o konkretnej imprezie i robic w tym samym czasie drugą to troche zamieszanie. Propozycja ok tylko np. w innym terminie, tydzień po Zieleńcu itp. 

Wiesz przeciez że miejsce juz masz zarezerwowane u mnie albo Accorda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jest luźna rozmowa więc nie ma co sie spinac, chodzi o to że jest tu mowa o konkretnej imprezie i robic w tym samym czasie drugą to troche zamieszanie. Propozycja ok tylko np. w innym terminie, tydzień po Zieleńcu itp. 

Wiesz przeciez że miejsce juz masz zarezerwowane u mnie albo Accorda ;)

 

dlatego również luźno rzuciłam pomysłem, przeprosiłam za zamieszanie, temat skończony.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek:

1. ArU

2. Ryś 13

3. 19SeBa93

Sobota:

1. DaroZX

2. Scorpion85

3. Drzewo

4. ben10

5. BASTEK 

6. Accord

7. Jaguś

8. Malutka

 

 Pozwoliłem sobie dodać pare osób które jadą i nie ma gadania :D

Jutro dzwonie w sprawie noclegów.

Wstępnie wyjazd w sobote o godz. 9. spod shella przy sillesi w Kato.

- nr. 7   :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie tu porobiło  :blink:  Na srebrnej z Rysiem tez doszliśmy do wniosku, że motocykliści to jeb...ci są żeby jechać 300 km żeby sie naje..ć :D

Jednak co zlot to zlot a weekend w swoim gronie tez można zorganizowac - jestem za :)

Ben10 czemu lecisz w sobotę - na jedna noc tyle kilosów sie nie opłaca - nie możemy sami z Rysiem jechać bo jak nikt Nas nie będzie pilnował to sie to może źle skończyć :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie tu porobiło  :blink:  Na srebrnej z Rysiem tez doszliśmy do wniosku, że motocykliści to jeb...ci są żeby jechać 300 km żeby sie naje..ć :D

Jednak co zlot to zlot a weekend w swoim gronie tez można zorganizowac - jestem za :)

Ben10 czemu lecisz w sobotę - na jedna noc tyle kilosów sie nie opłaca - nie możemy sami z Rysiem jechać bo jak nikt Nas nie będzie pilnował to sie to może źle skończyć :P

 

Ryś mnie tak podpuścił z tymi podrobami że kto wie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.