Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot Motocyklowy Zieleniec 26-28.07.2013


Rekomendowane odpowiedzi

nie chcę przynudzać, ewentualnie mędzić :/ ale wiecie co ? dziś byłam nad Chechłem i tak sobie pomyślałam, że fajnie by było nająć od piątku do niedzieli domki i stosunkowo niewielkim kosztem można by było zrobić "zlot" niekoniecznie udając się w tym celu około 300 km w jedną stronę. przy okazji można skorzystać z pięknej pogody, poleżakować, pokąpać się etc. a wieczorkiem urządzić bibę :D wyszłoby na to samo jak nie lepiej :P

 

ale to tak rzucam luźno temat do przemyśleń :unsure:

 

w swoim gronie, pewnie więcej osób by się pisało ze względu choćby na koszty no i nikt nic nie "zgubi"

 

same plusy :D

jestem bardzo za!!! :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abgal to prosta odpowiedź - nie niestety nie zagram bo jade na zlot :P juz za póxno żeby sie wycofać 

Wódka już sie chłodzi, a opony grzeją - moto wyczyszczone czeka na godzinę zero  :ph34r:

niestety nie tak prosta,  kiedys ja potrzebowalem zastepstwa teroz musza sie odwdzieczyc no a do tego dobro kasa za to bydzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę przynudzać, ewentualnie mędzić :/ ale wiecie co ? dziś byłam nad Chechłem i tak sobie pomyślałam, że fajnie by było nająć od piątku do niedzieli domki i stosunkowo niewielkim kosztem można by było zrobić "zlot" niekoniecznie udając się w tym celu około 300 km w jedną stronę. przy okazji można skorzystać z pięknej pogody, poleżakować, pokąpać się etc. a wieczorkiem urządzić bibę :D wyszłoby na to samo jak nie lepiej :P

 

ale to tak rzucam luźno temat do przemyśleń :unsure:

 

w swoim gronie, pewnie więcej osób by się pisało ze względu choćby na koszty no i nikt nic nie "zgubi"

 

same plusy :D

Super pomysł ja się piszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.