Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Ruda Śląska 1-go maja/Olszynowa


Wizard

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.06.2013 na skrzyżowaniu ul. 1-go maja i Olszynowej w Rudzie Śląskiej - Halembie ok godz. 16 miał miejsce wypadek. Przejeżdżałem tamtędy ok 16:15 z tego co widziałem to motocyklista (dojrzały facet) leżał na drodze - przytomny, zabrało go pogotowie, motocykl typu chooper leżał rozkraczony na pasie w stronę Wygody (trasa Mikołów-Gliwice) coś się z niego wylało (pewnie paliwo). Na ul. Olszynowej (podporządkowana do ul.1-go maja) stało srebrne BMW z uszkodzonym przodem. Samego zdarzenia nie widziałem więc nie osądzam kto był sprawcą i jest winien ale na moje oko przychylał bym się do hipotezy, że BMW wymusiło na Choperku. 

 

Przykra sprawa, mam nadzieję że zakończy się na otarciach ... bo motocykl to raczej do kasacji. Gdyby ktoś więcej wiedział dajcie cynk ku przestrodze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc na prośbę więcej info.Jechaliśmy na 3 motocykle na MotoSerce do Chudowa.Na skrzyżowaniu 1 go Maja i Solidarności mieliśmy czerwone światło.Na zielonym ruszyliśmy.Pierwszy chooperek Virażka ,potem my na Hondzie/ja-plecak/ i za nami nasza Żabcia na Intruderze.Virażka przejechała spokojnie,my prawie dostaliśmy strzał od wyjeżdżającego BMW,ale ucieczka na przeciwległy pas ruchu uratowała nas.Niestety kierowca BMW nie widział żadnego z nas i nie słyszał nas/muza w aucie waliła na całego/ ...no i wyjechał waląc prosto w naszego Żabcię.Resztę opisał już "twórca"tego wydarzenia.

Nasz Żabcia leży w szpitalu,najprawdopodobniej już jest po operacji-zrąbany i skruszony lewy bark/był operacyjnie składany/,złamana ręka,połamane żebra ,poszyta noga.Jutro jedziemy do naszego Żabci,więc więcej będziemy wiedziec .

Grażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale ostatnio przy każdej informacji o wypadku błyskawicznie pojawia się jej uczestynik rejestrujący się z imienia i nazwiska pisząc pierwszy post na forum i opisując szeroki zakres obrażeń jakie poniósł.. Temat wysoce podejrzany, a temat do żartów niezbyt trafiony :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Scorpion85 dla twojej wiadomości i innych>

Grażka jest z nami od długiego czasu na innym forum(zamkniętym dla innych) i Żaba też tam jest wszyscy są z Rudej i tak wypadło, że jechali razem i byli na miejscu i do tego kierujący hondą cbr Deny jest ratownikiem medycznym i to on wraz z żoną udzielili pierwaszej pomocy naszemu koledzę Żabie.

 

Informacja od Grażki było po to aby  nie snuć podejżeń kto i jak wymusił.

 

Poadrawiam

Tango

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to tak wygląda-jak ktoś pojawia się i opisuje wydarzenie nie jako anonim tylko podając swoje imię i nazwisko to jest podejrzany.A reszta jak najbardziej wiarygodna.Przykre jest to że takim osobom się nie wierzy a innych traktuje się bardzo serio. Drogi Scorpion85 : ja jechałąm w tej kolumnie motocyklistów-jechaliśmy do Chudowa,nieiwiele brakowało a my z Danym zbylibyśmy na miejcu Żabci i razem z nim leżelibyśmy dzisiaj w szpitalu.NAPRAWDĘ NIE WIEM CO TU JEST PODEJRZANE??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://rudaslaska.com.pl/i,wypadek-w-halembie,200274,937127.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani-nasz przyjaciel jest po bardzo skomplikowanej operacji-która trwałą 7 godzin.Wyje z bólu,jest na silnych lekach przeciwbólowych.Czeka Go jeszcze jedna-narazie ma poskładany do kupy obojczyk i bark ,potem wezmą się za przedramię.Wygląda to wszystko nieciekawie,ręka w kolorze jagody.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grażyna, pozdrów od nas wszystkich kolegę i życz mu od nas jak najszybszego powrotu do zdrowia...Tak to już bywa w życiu, chwila szczęścia może zmienić się w mgnienu oka w tragedię...zwłaszcza na motocyklu. Ale i tak należy się cieszyć że nie stało się gorzej. :mellow: Oby wrócił całkowicie do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.