Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam wszystkich!


borzodg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. poczatki motocyklizmu zaczalem od motorynki xD przeszedlem na komara, ktory ma 35 lat, po dziadku. Moj Tata aktualnie na nim jezdzi:D od razu gdy mialem 18 lat robiac prawo jazdy na kat.B  zaczalem robic prawko na kat. A. obydwa egzaminy zdalem za pierwszym razem:D a na motocykle udalo sie bardzo wyjatkowo, gdyż nie wyjezdzilem wszystkich jazd i nie znalem motocykla, ktory byl w WORDzie. Nie bede zanudzal, motocykle zawsze mnie krecily, gdy tylko slyszalem dzwiek silnika motocykla od razu sie ogladalem jak szaleniec:D i zawsze chcialem jezdzic na poteznym moto:D po paru latach udalo sie, w koncu zakupilem swoj pierwszy powazny motocykl, ktory traktuje jak oczko w glowie. Miesiac temu zakupilem Yamahe FZR 1000 1988rok. owszem wiem, ze to nie jest idealny sprzet na pierwszy motocykl, ale coz najlepszy jakiego ogladalem, w dobrym stanie w tej cenie(3000zl). Na takiego bylo mnie stac. Pomijajac to, ze dziewczyna, z ktora mieszkam nie odzywala sie do mnie przez tydzien na wiesc o tym, ze kupilem motocykl:D wybaczyla mi:D bo wiedziala ze kocham motocykle:D od razu mam pytanie czy ktos wie czy mozliwe jest to, ze mam wbite w dowodzie, ze motocykl ma 100KM, gdy byly produkowane w tych latach seryjnie 135KM. mozliwe, ze jest to zdlawiona, lecz i tak bardzo bardzo mocno przyspiesza. najwiecej lecialem 140km/h i juz strach, nie wstydze sie tego bo nie jestem szalenca. Spalanie wyszlo mi rowne 8l/100km przy sredniej jezdzie, max do 8tys obr/min. Lewa w Górę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.