Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hahor Tattoo Zdecydowanie Friendly!


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, chciałbym ogłosić, że przestałem być dziewicą w temacie ozdabiania własnego ciała :D

 

Pani tatuażystka bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i przedewszystkim oferuje PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA. Nie było szablonu tatuażu który by był dla mnie zadowalający :wacko: więc Pani "Rozczochrana " (fajna ksywka no nie?? ^_^ ) wzieła to co mi się w kilku podobało i skomponowała w jeden motyw  ^_^

 

Oto dzieło :ph34r: za 2 tygodnie poprawki :D

sc17hp.jpg

 

Całość zajeła 5 godzin roboty i było znośnie (w cene wliczony kocyk do gryzienia) :lol:

 

Cena baaardzo atrakcyjna (w porównaniu do innych "propozycji" w studiach). Tatuaż z projektem, wykonaniem i kawusią 300zł :excl:  Jak ktoś przyjedzie motocyklem lub ładnie się uśmiechnie i POWIE ŻE JEST Z FORUM ŚLĄSKICH MOTOCYKLISTÓW, to ma 20% zniżki i otwartą drogę do negocjacji :)

 

Niektórzy mieli już okazję poznać Karolinę w Tawernie :D

 

Numer do Pani Rozczochranej (od niedawna forumowej koleżanki) 508121701 lub 783734329

 

POLECAM!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mroczny  B)   Golenie na miejscu przez koleżanke, czy w swoim zakresie:P 

 

Elegancki tattoo podobo mi sie, i przedewszystkim nie z katalogu sciagniety z neta, ze jest kilka "prawie" takich samych.

 

Chyba pogodom z Koleżanka zeby coś dołożyc do tego co zech 8 lot tymu zrobił  bo trocha to ubogo wyglondo u mie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię Arczi :D  Jeśli chodzi o golenie - wszystko poza rziciom depiluja plastrem jak ktoś przyjdzie nie przygotowany (trza cierpieć) :ph34r: Co do dupy kery nie ogola- "Goło dupa na moto i o asfalt" :D Generalnie wskazane jest żeby ogolić się wieczorem, dzień przed tattoo, żeby skóra nie była podrażniona.  ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to dziarki, to ogólnie spoko, tylko twarz troszkę nie kształtna i ręka, skrzydła bym osobiście wolał takie same, bo aniołek stoi prosto no i sutki mu wcieło, żebro jest szersze niż klatka. 

Jak na tą cenę to fajny, ale do dzieła to hektar :) 

Wiem że każdy mówi że fajny super itd, ja mówie co myślę i widzę z perspektywy tego, że to ponosisz do końca życia i trzeba się najmniejszych szczegółów czepiać. 
 

post-200479-0-25891300-1369611114_thumb.

post-200479-0-27604200-1369611121_thumb.

post-200479-0-25891300-1369611114_thumb.

post-200479-0-27604200-1369611121_thumb.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm brodawki... hehe w natłoku pracy gdzieś sie zapodzialy :P -dobre oko

co do wydaje mi się uszczypliwego wygarniania "hektaru" i "dzieła", nie mam jeszcze 10letniego stazu jak zapewne autor załączonych obrazków ;) nie jesteśmy zaje****i zaczynając się w coś bawić ale zapewne zdajesz sobie doskonale z tego sprawę, mając 21lat pewnie nie raz stawiasz czoła jakimś ograniczeniom...

masz rację, nosimy to całe życie, dlatego nikogo nie wiąże, nie knebluję, nie biegam z maszynką, i na siłę nie biorę....

Naturalnie masz prawo wyrażać opinie, po to jest forum, i oczywiście cenię i biorę do serca opinie fachowców ;)

Tak czy siak b.dziękuje za pofatygowanie się i wyrażenie opini

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziarke widzialam na zywo.... swoje uwagi przekazalam nowemu wlascicielowi tatuazu. sporo niedociagniec technicznych i anatomicznych, ale nie takich ktorych doswiadczony tatuazysta nie poprawi. Na plus napewno czcionka i skrzydla. Ogolnie wrazenie ok, ale .... grunt ze wlasiciel zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem poznać Karoliny osobiście i nie chciał bym jej zrobić antyreklamy więc napiszę tak :dziara piękna, właściciel zadowolony - i to jest najważniejsze. Niestety sam nie dam się skusić. Znałem kiedyś starego garownika który robił przepiękne tatuaże, nawet ksywę miał ,,Dziargany'' (marnie skończył...). Nie wiem jak to robił ale jego obrazki wyglądały jak trójwymiarowe a kolory urzekały ...Był pasjonatem i wydziargał całą rodzinę. Jego już niema, a jego kobieta nie wygląda już jak kiedyś...była gruba ale schudła a jej skóra pokryła się zmarszczkami...ma po sześćdziesiątce. Zazwyczaj chodzi w długich rękawach i spodniach by ukryć niegdyś piękne tatuaże które zdobiły jej ciało, a gdy wyjdzie w sukience to kiedyś piękne obrazki na jej nogach wyglądają groteskowo...Wszyscy kiedyś się zestarzejemy a trochę kijowo było by jako pomarszczony staruch wyskoczyć z tak upiększonym kiedyś ciałem między ludzi. A nuż żona i dzieci będą się wstydzić potem za mnie. Niestety dziara jest na całe życie... :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.