Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak zmieścić sie w kombinezon po zimie "Diety i tym podobne"


arczi137

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze przez sezon zimowy zaprzestałem palenia papierosow kilka kilo sie przytyło i był problem z kombi:P

Po rozmowach z kumplami, czesc z nich tez  miała problem z ciasnymi gaciami. Wiec postanowiłem wstawic to co ja stosowałem i sie sprawdziło:)

 

 

Dieta wg. Sacred Heart Memorial Hospital



- Podstawa diety jest Zupa spalajaca tłuszcze


- Składniki

1 lub 2 puszki pomidorow lub mała puszka koncentratu pomidorowego, 3 duże szklanki wody (mozna zmieniac proporcje) 2 papryki (zielona, czerwona) 3 duze cebule, 1 głowka kapusty ( biała, włoska ) 1 seler naciowy 1 por, soł i pieprz do smaku. mozna również dodac do smaku curry, bazylie, pietruszke, jakiś ostry sos.

Warzywa poszatkowac w małe kawałki, zalac woda i gotowac 10 minut na ostrym ogniu.
Nastepnie dodac pomidory lub koncentrat i gotowac na małym ogniu do chwili gdy warzywa beda miekkie.

Zupe można jeść ile i kiedy sie chce. Zupa ta nie daje energi. IM wiecej sie jej je tym wiecej "Spala" kalorii

Rozkład jazdy:)

1 dzień
Mozna jesc wszystkie owoce oprócz bananów. Polecamy melony i arbuzy, gdyż maja najmniej energii z owocow. Jedz tylko zupe i zupe.
Mozna pić niesłodzone soki owocowe i niegazowana wode mineralna.

2dzien
Nie wolno jeść zadnych owoców! Można jeść jarzyny az do uczucia sytosci. Unikaj grochu i fasoli oraz kukuryczy. Jedz tylko jarzyny i zupe.
Na kolacje mozesz zrobic sobie wyżerkę i zjeść 3 -4 gotowane lub pieczone ziemniaki z masłem

3dzien
Nie wolno jeść ziemniakow, bananow. Jedz ile chcesz ale tylko jarzynę, owoce i zupe.
Jeśli trzy dni nie oszukiwałeś to stracisz na wadze 2-3 kg.

4dzień
Jedz Banany!!! możesz zjeść 4- 6 sztuk Pij odtłuszczone mleko, dużo wody i zupe!
W tym dniu organizm potrzebuje potasu, weglowodanow i wapnia.

5dzien
Mozesz zjeść befsztyk 250-550 gram wołowiny lub tyle samo drobiu bez skory i pomidory do 6 sztuk. Postaraj sie wypić od 6 do 8 szklanek wody zeby wypłukac z organizmu kwas melekowy. Zjedz zupe nie mniej niż raz.

6dzien
Nie wolno jeść ziemniaków ! Możesz zjeść befsztyk lub drób ale bez skory i zielone jarzyny az do uczucia sytosci. Zjedz zupe nie mniej niż raz.

7dzień
Jedz ile chcesz ryżu, jarzyny. Pij niesłodzony sok owocowy!
Zjedz zupe nie mniej niż raz!!

Jeśli nie oszukiwałaś schudłaś 4-8 kg. jeśli schudłaś wiecej niz 8 wstrzymaj diete na 2 dni .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to  potocznie zwana zupa kapuściana :) fakt  kiedyś stosowałam i sie sprawdziło bodajrze w ciągu tygodnia 5kg ,polecam jednak tylko jednorazowo ,po diecie należy jednak zmienić nawyki żywieniowe oraz dołożyć dawkę ruchu ,w innym pprzypadku waga szybko może powrócić  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to  potocznie zwana zupa kapuściana :) fakt  kiedyś stosowałam i sie sprawdziło bodajrze w ciągu tygodnia 5kg ,polecam jednak tylko jednorazowo ,po diecie należy jednak zmienić nawyki żywieniowe oraz dołożyć dawkę ruchu ,w innym pprzypadku waga szybko może powrócić  ;)

 

 

Dokładnie tak jak piszesz

Przy kazdej diecie odchudzaniu wymagane sa zmiany żywieniowe i ruchowe:) w innym wypadku pojawia sie JOJO.

 

Pewnie dużo ludzi powie ze lepiej zwiekszyć dawke ruchu, nie zwiekszajac ilości kalori jednak  nie zawsze jest to możliwe.

 

Kapusta  napewno zdrowsza niż kapsułki z neta za 200zł które odchudzaja tylko portfel :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Chyba cos mogę napisać na ten temat :)

Kilka lat temu tuż przed nowym rokiem wlazłem na wagę:  wynik =102 kilo

Przy moim wzroście cos pod 170 w kapeluszu to dosyć poważna sprawa. Powiedziałem do lustra sobie kilka niezbyt miłych słów i miałem z głowy jaką noworoczną obietnice mam sobie złożyć.

Dieta NŻT  marianowa, wzbogacona do NŻTCH (nie żryj tyle ch.... ) plus rowerem do roboty.  Na kolejny nowy rok wlazłem na wagę, wynik 67 kilo.

I od tamtej pory już tak zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.