Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

hamulce gsxf 750


radziu

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze najprosciej bedzie jesli obejrzysz jeden z filmow na yt, jest ich tam do oporu i przedstawiaja dokladnie jak odpowietrzac uklad hamulcowy w motocyklu. Najpierw z reguly odpowietrza sie sama pompe, bo bez tego odpowietrzanie calosci jest albo bardzo dlugotrwale albo wrecz niemozliwe. Wpisz na yt odpowietrzanie hamulcow w motocyku badz odpowierzanie ukladu hamulcowego i po obejrzeniu takiego filmu latwiej chwycisz niz po przeczytaniu jakiegos tlumaczenia tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJE ZA POMOC KOLEDZY SMAR KUPIŁEM DO TŁOCZKÓW,MIEDZIANY MAM BO STOSUJE DO ŚRUB W KOŁACH W AUCIE ROZEBRAŁEM,WYPOLEROWAŁEM TŁOCZKI ,RESZTE MOCZE W DENATURACIE POTEM SZCZOTECZKĄ CAŁY ZACISK WYCZYSZCZE MUSZE TYLKO KUPIĆ ZESTAW NAPRAWCZY BO USZCZELKI GÓRNE CO TRZYMAJĄ BRUD BYŁY BARDZO SPARCIANE MYŚLE ŻE TO BYŁA WINA TEGO A JA GŁUPI MYŚLAŁEM ŻE TO NP.ŁAŃCUCH TRZYMA DOBRZE ŻE NA SPOKOJNIE TO SPRAWDZIŁEM POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ładnie wyczyściłem założyłem na góre uszczelnienie z oringa na wysoką temperature(fajnie pasował w ten frez) żeby brud nie wchodził posmarowałem smarem do tłoczków posmarowałem miedzianym,poskładałem założyłem tylko zostało odpowietrzyć no i sprawdzic i będzie O TO TWOJA CHWILA PRAWDY mysle że będzie ok mam tylko jedno pytanie czy odpowietrze bez zapalenia bo akumulator reklamuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowietrz sobie na lekko wyciągnietym tłoczku(wpompuj troche płynu) odkrec odpowietrznik, 
daj węzyk na niego i wcisnij tłoczek tak zeby odpowietrznikiem poszedł pierwszy płyn
- wypłucze ew zanieczyszczenia które mogły dostac sie przy montazu i nie ma ryzyka że cofnie ew smieci do pompy.
Reszte potem rób normalnie jak nakazuje sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.