Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tydzien dla motocyklistów w Lidlu - od poniedziałku 11.03 !


Rekomendowane odpowiedzi

ja nie wiem na co wy liczycie z jakoscia tych bajerow lidlu skoro komplet kosztuje ok 90 zl a z brubecka sama bluza na moto kosztuje ok 150 wiec ogarnijcie sie troche i zakumajcie w koncu ze to zwykly lidlowski szajs !! tacy ludzie jak wy napychaja kase zagranicznemu fajansowi a on wykorzystuje wasza sklonnosc do taniochy

100%racji,ja już to zutylizowałem,ale 90dych pooszło,kto tanio kupuje drogo za to płaci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzilo mi to to ze co jest drogie to jest zajebiste jakosciowo ale o to zebyscie nie liczyli nq to ze w takich sieciowkach jak lidl,biedronka i inne wynalazki bylo cos dobrej jakosci. cena robi swoje. smiesza mnie reklamy jak lidl oferuje jakies super zimowe buty z membranami za 50 zl jak najtansze dobrej marki za po 150-200 :D co jak co ale za jakosc trzeba zaplacic.

 

jak to mowia: skapy zawsze placi 2 razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pokrowiec na motocykl z lidla - mogę polecić. Jest z dobrego materiału, wytrzymały i nie przemaka. Oglądałem rękawice z myślą o żonie - w/g mnie bardziej są na narty niż na motocykl.Przeznaczone raczej na wiosnę/jesień. Dobre też są lody czekoladowe z orzechami za 1,69, płyn do prania formil ( taki zielony) i piwo miodowe. :lol:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pokrowiec na motocykl z lidla - mogę polecić. Jest z dobrego materiału, wytrzymały i nie przemaka. Oglądałem rękawice z myślą o żonie - w/g mnie bardziej są na narty niż na motocykl.Przeznaczone raczej na wiosnę/jesień. Dobre też są lody czekoladowe z orzechami za 1,69, płyn do prania formil ( taki zielony) i piwo miodowe. :lol:

 

No pokrowiec niezly.... choc jeszcze lepsze maja czarne oliwki :D pokrowiec za bardzo sie zuje i zostaje miedzy zębami ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości aż obejrzałem ten kask.Jak dla mnie to jest on wprost niebezpieczny ,waga ok 1800g masakra,brak poduszek w wypełnieniu kasku,w materiale odpowiedzialnym za amortyzację podczas uderzenia kanały wentylacyjne wyglądające jak żeberka grzejnika.Akurat tu chyba powinna być w miarę płaska powierzchnia aby rozłożyć siłę uderzenia a tu jakieś rowy,masakra kto to wymyślił.Na skuter się nie nadaje może na rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja kupiłem komplet i okazało sie ze moja dziewczynka kupiła mi spodnie termoaktywne więc mam dwie pary xxl. Jak ktoś chcialbyjedna kupic to oddam za 30 zł. A co do jakości i innych tu dywagacje to bieliznę za 200 zł zostawiam mojej dziewczynie, nie jestem wymagający jak ona w tej kwestii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem komplet i okazało sie ze moja dziewczynka kupiła mi spodnie termoaktywne więc mam dwie pary xxl. Jak ktoś chcialbyjedna kupic to oddam za 30 zł. A co do jakości i innych tu dywagacje to bieliznę za 200 zł zostawiam mojej dziewczynie, nie jestem wymagający jak ona w tej kwestii. :)

 

Ja jako kobieta nie jestem wymagajaca co do ceny, metki.... kupilam wiec lidl'ową koszulke termoaktywna, meska M, liczac ze noszac damskie XS ki bedzie na mnie dobra (tak jestem blondynką :P ) i choc troche spelni swoja funkcje.... to teraz moj chlopina ma koszulke, zalozyl ja juz w tym sezonie na moto i nie narzeka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako kobieta nie jestem wymagajaca co do ceny, metki.... kupilam wiec lidl'ową koszulke termoaktywna, meska M, liczac ze noszac damskie XS ki bedzie na mnie dobra (tak jestem blondynką :P ) i choc troche spelni swoja funkcje.... to teraz moj chlopina ma koszulke, zalozyl ja juz w tym sezonie na moto i nie narzeka 

Też kupiłam dla siebie zestaw M i jest ok ,widać mam męskie gabaryty  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.