Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Komplet opon za 600zł 120/60 160/60 ZR17


RadekCBR

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jedynie mogę powiedzieć o powodach ściągania przez które znajomi przechodzili.A więc obciążnik nic nie ma do rzeczy zazwyczaj:wada ukryta przedniej opony(po wymianie na inną wszystko ustępuje),fatalne ustawienie tylnego koła nie w osi,krzywa laga,krzywe pólki,brak oleju w jednej ladze(często wysadza od gum),za mocne skręcenie łożyska główki ramy-zdupiona wymiana.Ramę raczej cięzko aż tak wykrzywić aby ściągało.Jak chcesz to mogę pożyczyć oponę na przód to sobie założysz pojeździsz i zobaczysz czy coś pomogło.To że malowane nic nie znaczy bo czasami przy małym nakładzie może być 100% sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niestety, rama może być odpowiedzialna, jak najbardziej. Tak samo, jak kilka innych, tańszych "drobiazgów", np. osi kół, lagi, wahacz, czy wspomniane łożysko, albo rozmaite luzy. Jest parę rzeczy.

 

Musi zobaczyć lujacha,

który trochę bardziej niż trochę,

ogarnia temata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, poprzedni właściciel poinformował mnie, że osoba od której kupił moto stawiała CBRkę na koło. Facet, od którego kupiłem Hondzię wymieniał właśnie łożyska główki ramy więc może tu tkwi problem. Może nieumiejętnie przeprowadził naprawę w własnym zakresie. Wiem, że temat zeszedł trochę z opon za co z góry przepraszam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisał Bartek wszystko wskazuje na łożysko.Za mocno skręcił i jest do wymiany.Sam tu nic nie wskurasz bo kupisz nowe a przy wymianie szkód narobisz.Najpierw musisz odwiedzić mechanika aby zerknął na moto i powiedział jaki masz zakres rzeczy do zrobienia w moto aby zaczeło normalnie jeździć,gumy to dopiero na końcu.Takie moto jeżdzone dużo na gumie czasami jest skarbonką bez dna ale bądźmy dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.