Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Heloooooł :D


Rzepolandia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów :D,

dzisiaj dla mnie wielki dzień bo popołudniu zaczynam kurs prawa jazdy kategorii A :D nic dawno nie sprawiło mi takiej radości jak "TO" i mimo że jestem pełna obaw i delikatnie się stresuje to jestem dobrej myśli i nie moge się doczekać momentu kiedy będę mogła śmigać bez L-ki na plecach :D mam nadzieje że juz niedługo będę mogła dołaczyć do waszego grona tak pełnoprawnie z plastikiem w ręku i własną maszyna w garażu.

 

Pozdrawiam i szybkiego nadejścia wiosny życzę

Rzepka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panią ! :D Powodzenia na egzaminie. Z mojej strony mogę powiedzieć, że prawo jazdy mam od pół roku i tak jak i Ty szukałem czegoś sportowego. Z mojego skromnego doświadczenia mogę polecić Ci Hondę CBR 600 F3, którą można powoli opanować jadąc z początku do 6-7tyś obrotów i jeżdżąc z olejem w głowie :)
Nie powiedziałaś jeszcze skąd jesteś i ile masz lat.

Jeżeli zły moto polecam to nie bić !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc Pani jest z okolic Bielska-Białej a wiosen liczy sobie 26 :D na pewno wezmę pod uwagę ten model aczkolwiek wszystko jeszcze przede mną bo dopiero jestem na samym początku drogi :D:P

 

Witam Panią ! :D Powodzenia na egzaminie. Z mojej strony mogę powiedzieć, że prawo jazdy mam od pół roku i tak jak i Ty szukałem czegoś sportowego. Z mojego skromnego doświadczenia mogę polecić Ci Hondę CBR 600 F3, którą można powoli opanować jadąc z początku do 6-7tyś obrotów i jeżdżąc z olejem w głowie :)
Nie powiedziałaś jeszcze skąd jesteś i ile masz lat.

Jeżeli zły moto polecam to nie bić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc Pani jest z okolic Bielska-Białej a wiosen liczy sobie 26 :D na pewno wezmę pod uwagę ten model aczkolwiek wszystko jeszcze przede mną bo dopiero jestem na samym początku drogi :D:P

Witam prawie po sąsiedzku :)

Jak prawko bedzie w ręce to dopiero sie zaczniesz "martwić" i szukac moto dla siebie. Narazie smarkata jesteś więc tak jak piszesz, wszystko przed Tobą :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prawie po sąsiedzku :)

Jak prawko bedzie w ręce to dopiero sie zaczniesz "martwić" i szukac moto dla siebie. Narazie smarkata jesteś więc tak jak piszesz, wszystko przed Tobą :P

 

Hehe wiekowo też jesteś smarkaty :P no całkiem po sąsiedzku bo z Czechowic dokładnie :D och po zdaniu prawa jazdy szukanie moto będzie czymś najcudowniejszym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiekowo też jesteś smarkaty :P no całkiem po sąsiedzku bo z Czechowic dokładnie :D och po zdaniu prawa jazdy szukanie moto będzie czymś najcudowniejszym :D

No to dosłownie rzut kamieniem. Korzystaj bo to najlepszy wiek, mimo tego że troche smarkaty, wiem co mówie :D

 

 

Dokładnie, w tym wieku to jeszcze mleko pod nosem   :lol: Powitać i szerokości życzyć  ;)

Chyba masz na myśli piane z piwa pod nosem bo na mleko to jeszcze nie ten czas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dosłownie rzut kamieniem. Korzystaj bo to najlepszy wiek, mimo tego że troche smarkaty, wiem co mówie :D

 

 

 

Chyba masz na myśli piane z piwa pod nosem bo na mleko to jeszcze nie ten czas :P

Staram się wykorzystywać jak najlepiej :D a pianka z zimnego piwka jak najbardziej się do tego zalicza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.