Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Yamaha FZS6 2000r. Dziura pomiędzy 6-7 tys obr


Gaszi1

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, nie znalazłem odpowiedźi jeszcze na rozwiązanie mojego problemu mimo iż Moto było 3x u mechnika. A mianowicie na wolnych obrotach jest wszystko OK ale podczas jazdy powyzej 1 biegu napotykam na tzw. dziure pomiędzy 6-7tys obr. tzn. wchodzi w takie dziwne drgania( i przymula) ale po chwili jak przebrnie to znowu ciśnie dalej. Na 1 i 2 biegu nie czuć wsumie tego ale od 3 biegu juz wyraźnie to czuć . Jeżeli cisne od początku powyzej 7tys obr to az do 6 biegu nie czuc tego , ale nie daj boze zejde do 6 to znow napotykam na dziure. Czyli podsumowując do 6 tys obr jest OK 6-7tys obr jest dziura i powyzej 7 tys obr znow jest OK. Co zrobił mechanik : czyszczenie i synchro gaźników, podobno sprawdzil na innych swiecach i dalej to samo. Jak wyjął filter powietrza podobno bylo duzo lepiej ale po założeniu znowu d...pa. Wiec filtr zalozylismy nowy no i niestety dalej to samo. Może ktoś miał podobnie i rozwiązał ten problem. ??   Czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. stan membran czy niedziurawe.

Tego nie wiem.

 

 

 

 

 

 

Krućce jak w większości popękane ale tylko powierzchownie nie na wylot wiec nie powinno byc lewego powietrza, a wydaje mi się że wtedy to by nie byly objawy tylko przy tym zakresie obrotow tylko ogolnie ( tak tylko mysle sobie). a wydech nieoryginalny  a mianowicie z Leovince.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.