Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WOODSTOCK 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Jak milo mi znow rzucic haslo---kto sie wybiera na przystanek ktory odbedzie sie 01-03-08-2013-----w zeszlym roku troszke bylo zamieszania odnosnie spotkania i godziny wyjazdu-ale teraz juz bedzie 100% profesjonalizmu-trasa juz znana.500km do celu-----pozdrawiam zeszlorocznych uczestnikow.......

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 Bedę pierwszy raz, opowiedzcie trochę o woodstock... Słyszałam o tym, że jest wioska dla nas...

hejka,w zeszlym roku byla wioska gdzies na okolo/bylo 1500 maszyn duzo sprzetu bylo poza wioska----nie slyszalem zeby komus cos zniknelo ze osprzetu,wjezdzasz dostajesz opaske gdzie wolne tam stawiasz sprzet,namiot,w cenie za wjazd byl jeden posilek,napoje jak kawa herbata bez ograniczen,dojscie do wrzatku na goracy kubek,pod dachem,blisko scen zeby muza wpadala w ucho do godz.05 nad ranem.....klimat super.....toalety to slynne toi toi-a nie ma nic lepszego na kaca jak toi toi....    ;)   dojscie do umywalek prysznica ze weza...to jedynie bol-bo jak laski zaczna myc glowy to juz po myciu dla innych....blisko sklepy jak lidl lub tesco   wejscie i wyjscie z ta opaska wyjazd motorem tez po paradzie nie ma problemu ekipa organizatorow do ugody.....zarcie na samym przystanku tez ceny nie straszne-bo mlodziez wiadomo ze kasa nie smierdzi----piwko po 3 zeta za kufel,rzadzi carsberg........MILOSC PRZYJAZN MUZYKA..... warto byc.....pozdrawiam.....w zeszlym roku zebrala mi sie ekipa z katowic rybnika  odemnie z knurowa nas lecialo 13-tu   sadze ze wtym roku bedzie podobnie.... jeszcze na cztery maszyny wprowadzilismy sztafete biegaczy pod sama duza scene-mielismy przepustki vip-a i na pamiatke fotka z Jurkiem na tle tego tlumu ludzi pod scena-zajebista sprawa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ksiezyc42. Powiedz, za wiajzd jest jakaś opłata, i jak grupa dojedzie pociągiem, a wracać będą motorami i u nas chcieliby być, to byłby jakiś problem? Moje dziecie dojedzie pociągiem, ale będą wracać z nami (2-3 osoby). My w wiosce będziemy od czwartku (3motory). Głupio być osobno, ale jak piszesz, że tacy ugodowi, to może jakoś to będzie. Jeszcze raz dzieki, jak coś to proszę daj znać. Mam nadzieję, że się spotkamy "na wiosce"..... :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ksiezyc42. Powiedz, za wiajzd jest jakaś opłata, i jak grupa dojedzie pociągiem, a wracać będą motorami i u nas chcieliby być, to byłby jakiś problem? Moje dziecie dojedzie pociągiem, ale będą wracać z nami (2-3 osoby). My w wiosce będziemy od czwartku (3motory). Głupio być osobno, ale jak piszesz, że tacy ugodowi, to może jakoś to będzie. Jeszcze raz dzieki, jak coś to proszę daj znać. Mam nadzieję, że się spotkamy "na wiosce"..... :))))))

w tamtym roku za trzy dni bylo oplaty 30 zeta z cala ta konsumpcja i miejscem na namiot,pilnuj tematu bo napewno JASTRZAB sie odezwie -szeryf tej grupy ktora organizuje wioske motocyklowa,bedzie twoj dzieciak to mozna zalatwic mu wjazd na scene do jurka i fotke z nami bo napewno bedzie jak co roku sztafeta biegaczy ktora wprowadzimy do niego na scene-bede w wilkowyjach 13.04    mam na kamizelce swoja ksywke to mozemy pogadac wymienic sie nr fona...pozdrawiam ps.a jak od czwartku to dopiero nie bedzie problemu z miejscem-bedzie lepszy wybor miejsca na rozbicie sie z namiotami......bym zapomnial najwazniejszego-przystanek jest od 01-03 08 2013 to jest czwartek piatek sobota tak wiec frida my wyjezdzali o 5 rano i bylismy na miejscu z przerwami na papierosa okolo 12-13 tej i nie bylo problemu z miejscami ale pole juz bylo zawalone ludzmi..                          diabel----jedna grupa ludzi odprowadza biegaczy z knurowa do gliwic do starostwa-my w tym czasie juz trinken ber na miejscu-co niektorzy juz drugi raz trzezwieja-ha ha wiadomo zmiana klimatu haha----a sztafete wprowadzamy w sobote oni gdzis okolo 12.00 przybiegna od strony frankfurtu-wyjezdamy im na przeciw i z przepustkami vip postaram sie w tym roku zalatwic moze 10 kart-na 10 maszyn przez kostrzyn jedziemy oni biegna az do samej sceny.....diabel warto byc tam....zajebisty klimat...obejrzyj sobie film na you tube-woodstock w ogniu niecale 4 minuty ale pokazuje ten klimat jaki tam jest na miejscu........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksiezyc, mnie też łatwo poznać, bo na plecach mam swoją ksywkę :) Na pewno się trzaśniemy nie jednym kuflem na miejscu. Jak by moje dziecię miało zdjecie z jurkiem, to kurde te........   My będziemy na pewno od czwartky, bo robimy "sztafetę", ale po całej Polsce i przyjedziemy od strony Koszalina. Wyruszamy z Katowic 26 lipca z Katowic, Sandomierz, Opatów, Kazimierz, Siedlce, Łomża, Pisz, Mrągowo, Malbork, moze Gdańsk, Koszalin, a po woodstocku jeszcze Nysa i do domciu... Dlatego moje dziecię dojedzie dopiero do nas na woodstock  :))))).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ja sie wybieram na bank, czekam z niecierpliwoscia na ta impreze i mam nadzieje ze nic nie pokrzyzuje mi planow. Dzis dzwonilam do Jastrzębia. wyglada na to ze szykuja sie na wieksze zainteresowanie niz w poprzednim roku. mowil cos o symbolicznej oplacie 20zl od kierowcy i15zl za pasazera. ale nie wiem w sumie czy tak bylo w  zeszlym roku czy tak ma byc w tym.
Mam nadzieje ze sie jakos zbierzemy i nie przyjdzie mi jechac samej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wybieram na bank, czekam z niecierpliwoscia na ta impreze i mam nadzieje ze nic nie pokrzyzuje mi planow. Dzis dzwonilam do Jastrzębia. wyglada na to ze szykuja sie na wieksze zainteresowanie niz w poprzednim roku. mowil cos o symbolicznej oplacie 20zl od kierowcy i15zl za pasazera. ale nie wiem w sumie czy tak bylo w  zeszlym roku czy tak ma byc w tym.

Mam nadzieje ze sie jakos zbierzemy i nie przyjdzie mi jechac samej :)

A to co jest w Jastrzębiu? Jakiś współorganizator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klara i dembis pare linkow wyzej jest wszystko opisane-uwazniej przeczytac-JASTRZAB- to jest organizator z grupy motocyklowo-chrzescijanskiej BOANERGES,  swietni ludkowie.....pozdrro   to jeszcze lepiej ze planuja powiekszyc wioske,super, w tamtym roku bylo takie zajscie ze zadzwonil ktos do jastrzebia pytajac sie o miejsce on powiedzial ze spoko jest-ta osoba po przyjezdzie zadzwonila do niego z pretensjami ze nie ma dla niej miejsca-haha  bo dzwoniac do niego sadzila ze on jest zrobi miejscowke jak w pociagu ha ha,,,,wczas rano sie wyjezdza i do przodu---niektorzy tam sa juz jak wioske buduja i caly przystanek-----ej ciezkie wspomnienia-jak sie zgadalem z goralami-oj ciezko bylo,,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wybiera się jakaś ekipa na choperach, bo nie mam zamiaru przez 500km gonić za ścigaczami. Jeżdżę na Shadow 750 więc przelotowa prędkość dla mnie 90-100km/h najbardziej mi odpowiada. Myślę o woodstocku na motorze i fajnie byłoby dołączyć do jakieś ekipy z moto o podobnych parametrach :-) co by się nawzajem nie zamęczyć podczas jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.