Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A może zdjęcia na rozpoczęcie sezonu ? ;)


Nika_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jura jest dosyć malownicza :D

 

 

Padła propozycja Jerzmanowic ? Okolice Ojcowa? ;>

 

Ta Wicher, miej jednak baczenie na to że luda tam multum. Więc zdjęcia gołych półdupków jak i mycie moto przedstawione w napisanym wcześniej poście może zwrócić niepotrzebną atencję ludzi i służb mundurowych :ph34r:  A my musimy być jak ninja! Jak cień! :ph34r:

 

A tak na poważnie to zamek w Ojcowie nie jest głupim pomysłem.

 

Z miejsc ciekawych i wdzięcznych jeśli chodzi o fotografię mamy:

 

Pałac w Pszczynie z zajebistym parkiem

Zespół pałacowy w Pławniowicach

Zamek w Ogrodzieńcu

Zamek w Olsztynie

 

 

Z takich miejsc niezwykle majestatycznych to na przykład ruiny w sławikowie

http://www.palaceslaska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=166:slawikow&catid=27:s-&Itemid=60

 

Miejsc gdzie można się "pokulać" jest co nie miara ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Wicher, miej jednak baczenie na to że luda tam multum. Więc zdjęcia gołych półdupków jak i mycie moto przedstawione w napisanym wcześniej poście może zwrócić niepotrzebną atencję ludzi i służb mundurowych :ph34r:  A my musimy być jak ninja! Jak cień! :ph34r:

Cholera żeś mnie zmartwił, no ale jakoś to przeżyję :)

Na ruinach zamku w Rabsztynie jest dosyć sporo przestrzeni.

Żaden to malowniczy zamek, ale mozna wejść na samą górę i jest tam dosyć spora polanka :)

Z racji tego, że ludu tam za dużo nie ma, to małe prawdopodobieństwo, że ktoś ci wlezie w kadr :)

P1010091.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Wicher, miej jednak baczenie na to że luda tam multum. Więc zdjęcia gołych półdupków jak i mycie moto przedstawione w napisanym wcześniej poście może zwrócić niepotrzebną atencję ludzi i służb mundurowych :ph34r:  A my musimy być jak ninja! Jak cień! :ph34r:

 

A tak na poważnie to zamek w Ojcowie nie jest głupim pomysłem.

 

Z miejsc ciekawych i wdzięcznych jeśli chodzi o fotografię mamy:

 

Pałac w Pszczynie z zajebistym parkiem

Zespół pałacowy w Pławniowicach

Zamek w Ogrodzieńcu

Zamek w Olsztynie

 

 

Z takich miejsc niezwykle majestatycznych to na przykład ruiny w sławikowie

http://www.palaceslaska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=166:slawikow&catid=27:s-&Itemid=60

 

Miejsc gdzie można się "pokulać" jest co nie miara ^_^

Ten Sławików mi się podoba :)

 

Szkoda, że na początku przeczytałam Sławków i zaczęłam się głowić gdzie tam coś takiego jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławików jest baaardzo ale to baardzo zarośniety i prawie nie ma możliwości wejścia na teren ruin. Samo poruszanie sie po tak wielkich i walących sie ruinach jest niebezpieczne, a dodatkowo brakuje tam miejsca do postawienia motocykli (polana czy coś). Ogólnie fajne miejsce alew pojedynkę lub małej grupce.

 

Jura to ciekawa propozycja od Częstochowy aż do Krakowa (szlakiem orlich gniazd).

 

Byle do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dla wspólnej fotki, można wybrać zamek w Chudowie. Chyba najprościej będzie to zorganizować. Wiem, że jest wielu kolegów którym klimat tego miejsca średnio odpowiada, ale dla potrzeb wspólnej fotki można to załatwić w jakąś pogodna sobotę i "udać się do swoich zajęć".

Swoja drogą pomysł z fotką na rozpoczęcie i zakończenie sezonu jest ciekawy między innymi z punktu widzenia wielu koleżanek i kolegów, którzy dołączą w trakcie sezonu.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami- Chudów jest oklepany i dużo osób odbiera go jako miejsce tylko i wyłącznie lansu.

 

Może po prostu jakiś zamknięty odcinek drogi/ autostrady? Przy fotce grupowej chyba nie ma co szaleć z wymyślną scenerią bo nie o to w niej chodzi :)

Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami- Chudów jest oklepany i dużo osób odbiera go jako miejsce tylko i wyłącznie lansu.

 

Może po prostu jakiś zamknięty odcinek drogi/ autostrady? Przy fotce grupowej chyba nie ma co szaleć z wymyślną scenerią bo nie o to w niej chodzi :)

Takie moje zdanie.

 

 

Jeśli chodzi o zamkniety odcinek drogi to do "dyspozycji" jest A1!! W Świerklanach ma przerwę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko że na takim odcinku nie ma zbyt dużego pola do popisu

Ale Żabka mnie chodzi o to żeby zdjęcie forumowe zrobić na zamkniętym odcinku drogi- moim zdaniem taka prostota będzie najlepsza.

 

A jakieś solowe fotki to już gdzie indziej :)

 

 

 

Jeśli chodzi o zamkniety odcinek drogi to do "dyspozycji" jest A1!! W Świerklanach ma przerwę ;)

Dziękować :D Może jeszcze z miesiąc tak będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to ten sam temat bo część osób jest tylko tam, część tylko tutaj i może jakoś te 2 fora się zintegrują :)

 

Mam już dość zimy  :angry:

Nastąpi to dzień po tym jak Kaczyński przyzna się do błędów, Tusk powie co zrobił źle, obaj padną sobie w ramiona przepraszając... O komecie co ma pieprznąć w Rosję nie piszę bo to już dzisiaj było.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.