Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A może zdjęcia na rozpoczęcie sezonu ? ;)


Nika_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Elo, ciekawy temat :D, najlepiej to by bylo jakby wszyscy z forum sie zjawili.. grupowa fotka a po sezonie wykreślanie czerwonym cienkopisem tych którzy " nie wytrwali" do konca ['].... ( czarny humor ;-) ) . a tak serio swietny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy że "Żółtek" będzie dosiadany przez inną osobę niż ja? Ujawni się lesbijska natura mojej Yamahy :blush:

 

Znikające pół posta po raz enty (co to jest??)

Tak teraz myśla że trzeba będzie ją umyć co by fajnie na fotkach wyglądała :wub: Myju myju pucu pucu cały dzień organoleptycznego onanizmu przy czyszczeniu moto :wub::blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee no nie szalejmy aż tak ;p Ew możesz sam kolego mieć taką fotkę ale ja się nie podejmuję jej wykonania ;p

Nie no żartowałem oczywiście. Dawno temu na riders.pl widziałem fotkę z jakiegoś zlotu. Panowie byli już chyba delikatnie ululani i postanowili trzasnąć sobie taką fotkę :) Jeden z userów portalu, wychwycił na tej fotce, dyskretny, brązowy szczegół :)

 

Wicher, tak między Bogiem a prawdą szło by temat podpiąć gdzieś u góry, bo pomysł nie jest głupi. Wspólna fota większej grupy forumowiczów, jakaś "sesja FŚM" nie jest głupim pomysłem.  A banda co zdjęcie policzków będzie robić pewnie też się znajdzie znając co po niektórych narwańców ;)

Spoko. Mówisz i masz. Podepniemy temat, żeby był widoczny :)

Starajcie się za bardzo nie spamować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, ciekawy temat :D, najlepiej to by bylo jakby wszyscy z forum sie zjawili.. grupowa fotka a po sezonie wykreślanie czerwonym cienkopisem tych którzy " nie wytrwali" do konca ['].... ( czarny humor ;-) ) . a tak serio swietny pomysł.

to żeś do..ł z tym wicem matko boska :ph34r: byle do wiosny bo niekerych już roznosi ;)  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.