Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Yamaha R1 '08 z mili na kilometry ?


marecki_R.ŚL

Rekomendowane odpowiedzi

w CeBRze takiego problemu nie miałem bo kupiłem ją w wersji europejskiej. Czytałem już dużo na temat mojego problemu i to co Daro Ty napisałeś wychodzi tylko w starszych wersjach R1. Osobiście próbowałem to co radzisz i zrobiła mi się dyskoteka (wszystkie diody zaczeły migać, pompa zaczeła się włączać itd.), więc odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze forum jest od tego, aby sobie wzajemnie pomagac. Co jak co panowie, ale Wy w moim temacie zbyt wiele nie pomogliscie. Wiec odnosnie ceny moga sie wypowiedziec osoby, ktore w jakims stopniu przyczynily sie mi pomoc hehe... pozdro :-)

oj chopie idź na mały kurs ironii - a jeśli Ci się nie chce  to kurs przyspieszony:

 

"Gdzie mógłbym załatwić ten problem? Może macie zaufane osoby, bądź firmy którym można zlecić tą robotę w miarę rozsądnej cenie?"

 

więc gdyby się chopaki nie wypowiedzieli to taka była by cena, ale widać czytać między wierszami to wyższa sztuka.

 

Pozdrawiam i życzę szybko płynącego czasu do wiosny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierz wszystkiego dosłownie i do serca bo bez tego jak to nazwałeś wpie.. nie było by tak wesoło na forum :)

taki już urok :]

 

pytam dlatego bo potem jedziesz nocą a z przeciwka nic nie widzą i bach :(

 

Nie śmigam na moto od wczoraj  :)  I zdaje sobie sprawę...

Podczas rozmowy osobistej znacznie łatwiej jest zrozumieć człowieka żartującego, niż pisząc. Tym bardziej, jak kogoś nie znasz...

(odnośnie tego wpier...) ---> Chodziło mi o to, że gdy jest jakiś temat, to skupmy się właśnie na tym. A jak każdy doda swoje 5 gr w zumełnie innej sprawie, to wtedy sam wiesz co powstaje  :mellow:  Na dzień dzisiejszy forum znacznie się powiększyło w liczbie osób. Lata wstecz, kiedy prawie każdy kojarzył osoby z forum było zupełnie inaczej. Można sobie było na takie coś pozwolić. A teraz osoba potrzebująca wrzuca nowy temat z myślą, że ktoś jej pomorze. I niestety jest nie mile rozczarowana, bo każdy pieprzy o dupie marynie  :(  Myślę, że w pewnym stopniu mnie rozumiesz. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.