Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Polski moto-wieśtuning


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że na allegro ostatnio dosyć namiętnie przesiaduję znajduję różne "kwiatki".

 

NP FZR1000:

 

http://otomoto.pl/yamaha-fzr-1000-supre-stan-jak-r1-tanio-M3484002.html

 

Pytanie które części są z R1? Bo lampy to moim zdaniem V-tec Hondy, zadupek nie wiem z czego ale też niezła rzeźba... ale na wsi robi bajer... "Laska jedziesz ze mną? Mam eRjedynę!"

 

Drugi kwiatek to Kawasaki Ninja INDIVIDUAL!

 

 

http://allegro.pl/kawasaki-ninja-zxr-individual-zamiana-auto-itd-i2898274005.html

 

"Heniek rozdupcyłem moto" Nie przejmuj sie Stachu mam kupe różnych babelotów coś się wymyśli!

 

Trzeci pomysł. Wpadli byście na to żeby do Sporta made by kawasaki wsadzić lampę (całą!) od turystyka Hondy? Jeśli mnie wzrok nie myli to jest to lampa od ST1300 Pan European. Opis również bezcenny...

 

http://allegro.pl/kawasaki-zx600r-ninja-i2910792264.html

 

Wisieńka na torcie (chociaż pracy w to nieźle musieli włożyć chłopaki). Nie stać cie na moto? No to poskładaj sobie sam! PROSZĘ PAŃSTWA domowej roboty motocykl z silnikiem Łady samary napędzany LPG!

 

 

 

Tym ostatnim przyznać trzeba że wygląda jak pojazd z Mad Maxa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozackie sprzęty opisy bardzo oryginalne :) tu troche pospawać dopasować i wyglada jak na zdjeciu ciekawy tylko czy jezdzi tak jak wygląda ;) ..co do pierwszego to ładna stodoła w tle więc nie ma sie co sprzedającemu dziwić że poszedł w wiejski tuning jak miał takie widoki...a ostatnie to istny majstersztyk w zasadzie juz nie tyle co wiejski tuning a motocykl przyszlosci ;)" taniość" rządzi może jak tak dalej w POlsce bedzie to sie wszyscy na takie przesiądziemy hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że znajdzie się jakis "koneser" i kupi takiego wspaniałęgo (nie)bitego sprzeta ;) a pozniej bedziemy mieli okazję go gdzieś spotkać na jakimś zgrupowaniu :) ja bym tą deskorolkę dał jako gratis ;) dalej jest trzymana zasada "Czego my ze szwagrem nie poskładamy... " 4w1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisieńka na torcie (chociaż pracy w to nieźle musieli włożyć chłopaki). Nie stać cie na moto? No to poskładaj sobie sam! PROSZĘ PAŃSTWA domowej roboty motocykl z silnikiem Łady samary napędzany LPG!

 

 

 

Tym ostatnim przyznać trzeba że wygląda jak pojazd z Mad Maxa...

A do tego sprzetu a raczej jego budowniczych to ja mam wielki szacun.

Sam kiedys za lebka z kumplami skladalismy sprzety z byle czego, wazne ze byl silnik, kola, rama i dalo sie na tym jezdzic.

Gdybysmy wtedy mieli takie zaplecze techniczne jak mam dzisiaj to moze inaczej by to wszystko wygladalo.

Dzis niestety nie mam czasu na takie wydumki, ale kto wie, moze jak syn troche podrosnie to cos razem zbudujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartekER6N

jak sugeruje tytuł na youtube to własnie ten motocykl z filmiku z silnikiem 1.3. jakby dać im dużo więcej hajsu na części to mogłaby z tego wyjść całkiem przwoita maszyna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.