Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kolejna V-ka w garażu :D


Ree

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że zimowa pora, nuda wielka to se pomyślałem że się i ja pochwalę nabytkiem jakże dla mnie radosnym:

V4 90o V-TEC VFR i kilka jeszcze innych miłych literek które sprawiają że zima szybciej zapie.... ucieka :D

 

Do rzeczy Honda VFR 800 V-TEC z 2003 w paskudnym szarym malowaniu :D

Wiele się nie nacieszyłem bo i pogada na to nie pozwalała, ale starczyło czasu na te kilka chwil RAZEM :D

Odnośnie planów to na 90 % zapadła już decyzja o przemalowaniu i ogólnym odpicowaniu. Aktualnie paskud prezentuje się tak :

http://www.fotosik.pl'>28fe0a3ec6b0c404med.jpg

 

http://www.fotosik.pl'>6fe65f08dcbcece3med.jpg

Cel jaki chce osiągnąć ma być zbliżony do:

 

http://www.fotosik.pl'>9f64781d814d427fmed.jpg

 

Taka to się na razie rysuje historyja pewnej VFRy :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nfs, malowanie jest jak pisałem w 90% przesądzone, repsol jest dobry dla bladego :) brałem jeszcze pod uwagę malowanie z RC30 z 86 roku ale to mało prawdopodobne. Prawdopodobnie i tak będę miał do Ciebie sprawe, mianowicie o zrzucenie opon jak felgi pójdą do malowania :)

BASTEK, mam nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z planem i faktycznie na wiosnę wyjadę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BASTEK, mam nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z planem i faktycznie na wiosnę wyjadę :D

No mam nadzieje że tak bedzie, ale w razie czego pamietaj że zawsze moge wziąść "Mamusie" na plecaka żeby sie nie nudziła w słoneczne dni, tak że wiedz że na mnie zawsze możesz liczyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie pogadasz. VFR :wub:  Gratuluję z całego serca. Przed zakupem R6 zastanawiałem się bardzo poważnie nad dokładnie taką samą VFR V-tec pomimo tego że już nie na kołach zębatych (spierdzielili panowie z Hondy oj nie ładnie :wacko: ). U mnie w Rudzie gościu miał do opylenia czerwoną (najszybszą) z wydechami od MG Motorsport. Ree daj znać jak skończysz sprejować moto. I wymień wydechy bo na seryjnych to jest jakaś parodia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mroczny, o wydechu to szkoda się rozpisywać, pierwszą rzeczą na którą zwróciła uwagę moja druga połowa to było - a dlaczego on jest taki cichy?? :D

Anushka, będą złote fele, złote srubki, ogólnie to co wstawiłem poza ramą, zostaje srebrna, dalej tylko szukam naklejek na owiewkę VFR, nie wiem czy mają być wypukłe czy gładkie, najwyżej to się zrobi aerografem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

mieć moto w rozsypce czy VFRa ? :D

 

 

Nie ukrywam, że czasem lubię pogrzebać ;)

 

VFR spodobała mi sie na foto - taki spokojniejszy sport. Ale jak się na żywo z nią spotkałem to jakoś przednie lampy i tworzony przez nie 'dzióbek' jakoś mnie zaskoczyły negatywnie. A pozycja za kierownicą .... no w porównaniu z R6  lepsza, ale ja się kurde do mojego staruszka BMW przyzwyczaiłem, gdzie siedzisz prosto, więc VFR był trochę gorszy. Ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

 

A co do koloru, to dla mnie VFR tylko w wersji B&W

 

VFR800F%20White.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.