Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Następna Suzi w garażu :)


BASTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Pietia w końcu wiemy co dobre a jak coś mi sie spindoli to wiem u kogo w garażu mam szukac zamienników :P komputer nie wywala błędu jak to własnie w 99% przypadkach sie zdarza bo ponoć ten wydech jest dedykowany pod te modele i nic nie trzeba zmieniać :)

Annabongo ja rozumiem ze GSX-Ry maja cos w sobie ale poczekaj jak zobaczysz na niej jego wlasciciela, ta piekniejsza polowke :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z lewej strony mam plastika do wymiany ale już znalazłem na alledrogo ;) poza tym, który sprzęt nie leżał :D

Polać mu! Zacnie mówi. Miałem kiedyś okazję popykać sobie GSXR-em 750 i to rzeczywiście jest "lyter" w body 600.

Nie powiem że nie zazdroszczę :P bardzo ładna i wiadomo że GSXR mają to coś w sobie:)

Mam nadzieje że uda mi sie zobaczyć jak to chodzi:) Bastek gratulacje:*

Mają! Zastanawiam się ciągle tylko co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek, mama powiedziała że nie wygląda groźnie ale i tak masz uważać ;)

No w porównaniu z hayką to Aniołek ale ja juz wykrzesam z niej Diabelski siły :D Powiedz mamie że ja zawsze uważam ^_^

MarcinMRC teraz to przynajmniej bedzie mnie widać na moto :D

Wszyscy jakoś chwalą tylko tą moją drugą polówkę a co ze mną ? :D

Pogoda dopisuje więc trza by było sie przejechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje sprzętu ;) troche mi zajęło czasu, żeby zobaczyć na żywo ale przynajmniej wiemy w razie czego który garaż ;) także warto było...

Niech się dobrze sprawuje i oby była szczęśliwsza niż Twoja EX ^_^

Annabongo ja rozumiem ze GSX-Ry maja cos w sobie ale poczekaj jak zobaczysz na niej ta piekniejsza polowke :D:D:D

Mamy rozumieć, że będziesz jeździł nieodłącznie z Plecaczkiem jakimś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna jak mi moto zniknie z garazu to mam podejrzanego ! :P

Może i troche Ci zajęło ale prawie nikt inny jej jeszcze nie widział tak że czuj sie zaszczycona ;)

Moja Ex to zła kobieta była, była bez hamulców a dokładniej bez żadnych zahamowań :D

Mamy rozumieć, że będziesz jeździł nieodłącznie z Plecaczkiem jakimś :lol:

I całe moje poczucie własnej wartości legło w gruzach... :wacko:

Pewnie myślisz teraz że jak Cie wezme na plecaczka o ile wogóle zasłuzysz to będziesz tą piękniejszą połówką ? :o:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Ex to zła kobieta była, była bez hamulców a dokładniej bez żadnych zahamowań :D

Dlatego idealnie do siebie pasowaliście :ph34r: więc nie wiem co narzekasz teraz...

Czarna jak mi moto zniknie z garazu to mam podejrzanego ! :P

I całe moje poczucie własnej wartości legło w gruzach... :wacko:

Pewnie myślisz teraz że jak Cie wezme na plecaczka o ile wogóle zasłuzysz to będziesz tą piękniejszą połówką ? :o:P

P.s jakby nie było z Panem z ochrony jestem już za Pan brat ;) a co do jazdy na Plecaka, niestety ale Panowie wolą kobiety z długi włosami a ja Ci w tej kwestii nie dorównuje :( więc jak będziemy w kaskach jestem na straconej pozycji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego idealnie do siebie pasowaliście :ph34r: więc nie wiem co narzekasz teraz...

P.s jakby nie było z Panem z ochrony jestem już za Pan brat ;) a co do jazdy na Plecaka, niestety ale Panowie wolą kobiety z długi włosami a ja Ci w tej kwestii nie dorównuje :( więc jak będziemy w kaskach jestem na straconej pozycji...

To znaczy że jestem zły i nie mam żadnych zahamowań ? no ładnie zdanie sobie o mnie wyrobiłaś... :ph34r: Poza tym człowiek sobie kupił maszyne to już myśla jak mu ja zwinąć... i pomyśleć że byłem dla Ciebie taki dobry... :D:D

No juz nie bądz taka skromna, jak rozprostujemy te Twoje loczki to spokojnie mi dorównasz :P a w kaskach nie widać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.