Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Następna Suzi w garażu :)


BASTEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gratuluję :) tylko czy hamulce lepsze niż w hajce? :P

No tu nawet nie ma o czym gadać, poza tym prawie 100 kg. lżejsza maszyna także teraz czuć że sprzęt wogóle hamuje :P i teraz istnieje szansa że juz nie bede przelatywał na.... ( wszyscy wiedzą o co chodzi ) :D:D

NFS, Marian jakoś będzie musiał to przeboleć :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu i zycze szerokosci. Ja niedawno zamienilem Gsxr750 na Gsxr1000. Na 750tce jezdzilo mi sie super, zawieszenie extra, prowadzenie w zakretach pierwsza klasa. Jedyny minus to, to ze trzeba z nia duzo "pracowac" Tzn zeby wykorzystac calkowity jej potencjal musialem bardzo pracowac biegami. 1000ka ma to do siebie ze lepiej wychodzi z zakretow na wyzszym biegu. Zawieszenie jak w kazdej Gsxr jest perfekt!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu pewnie że sie dam karnąć :D

Można powiedzieć że przez Allegro ale był wystawiony tylko na chwile ale całe szczęście zapisałem sobie numer a po wizycie okazało sie że z juz tam kiedys gdzieś widziałem tego Kolege co sprzedawał sprzęta.

Jakieś zdjęcie postaram sie wrzucić jutro bo dzisiaj z tego wrażenia zapomniałem... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jest w pierwszym poście (kliknij a sie powiększy), tylko jedno bo dzisiaj zimno, leje i nie chciało mi sie robić sesji :D

Wczoraj tylko troche miałem czasu ale jestem zadowolony, chodzi jak igiełka :)

Może jeszcze bedzie co pogody to polatamy razem z co-poniektórymi :P

Dziękuje wszystkim za sympatyczne przywitanie mojej nowej miłości :wub: życie znowu ma sens... ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lewej strony mam plastika do wymiany ale już znalazłem na alledrogo ;) poza tym, który sprzęt nie leżał :D

no Bastek w najsamlepszym malowaniu ta suczka :lol:

Mosz szczęście że Cie lubie i nie wyciągne żadnych konsekwenscji z racji tego że nazwałaś moją nową miłość "suczką" :D

Chociaż... :P za kare musisz sie ze mną napić za zdrowie nowego nabytku ;)

Dzięki Jula , Misiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.