Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Zdaaałam egzamin! :)

Jula

Recommended Posts

Hej :-)

Dzisiaj w WORDzie w Bytomiu zdałam egzamin kat. A! :lol: Było 5 osób, z tego byłam jedyną dziewczyną. Dostaliśmy na szczęście Suzuki gn250 bo Hondę miała poprzednia grupa. Jak ktoś na tej Hondzie jeździł to wie jaka "rozjechana" jest skrzynia biegów i sprzęgło.. żeby wrzucić luz trzeba się było niemało nagimnastykować. W suzuki wszystko działało bez zarzutów.

Plac przejechałam bez błędów, jedynie miasto sprawiło mi trochę problemów bo.. zapomniałam drogi :lol:, w mikrofonie nic nie słyszałam a egzaminator tylko raz powiedział gdzie mam jechać. Jechałam podobno mało dynamicznie, ze stresu zapomniałam włączyć kierunkowskazu ale zdałam.

No to teraz nic tylko skończyć studia, znaleźć pracę i kupić jakiś sprzęcik do jeżdżenia. Teraz wieczny plecak przesiądzie się na coś swojego.

LwG :ph34r:

Sendek - nie, jeszcze tylko do maja ^_^

Kasia, na dobry początek będzie R6, nie bądźmy pazerni, hahaha :ph34r:

Ree, jak dostanę plastik to przyjadę do leśniczówki ale z Darem na plecach. No i obowiązkowo teraz to już wspólny motor, tak zadecydowałam JA :lol:

Hej :-)

Jak ktoś na tej Hondzie jeździł to wie jaka "rozjechana" jest skrzynia biegów i sprzęgło.. żeby wrzucić luz trzeba się było niemało nagimnastykować. W suzuki wszystko działało bez zarzutów.

po tym wpisie widac ze jezdziłaś tą hondą. teraz suzą wiec wniosek nasuwa sie sam ;]