Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cześć!!


Monika Strzelczak

Rekomendowane odpowiedzi

Świadczy o tym że jest genialna i niezawodna. Tylko ja po prostu nie lubie mieć tego co większość.

No i potem też ciężko sprzedać bo ich jest aż tak dużo, chociaż moim zdaniem jak się ma poważnie dobrą i zadbaną sztuke to się zawsze sprzeda.

Tez fajny motocykl. Cokolwiek kupisz będziesz to chwalić i uwielbiać. Wszystkie te motocykle są fajne, wygląd to indywidualna sprawa, a technicznie te różnice są bardzo małe i każdy lubi co innego. tą samą rzecz jedni chwalą drudzy nie. Musisz sama sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadczy o tym że jest genialna i niezawodna. Tylko ja po prostu nie lubie mieć tego co większość.

No i potem też ciężko sprzedać bo ich jest aż tak dużo, chociaż moim zdaniem jak się ma poważnie dobrą i zadbaną sztuke to się zawsze sprzeda.

Tez fajny motocykl. Cokolwiek kupisz będziesz to chwalić i uwielbiać. Wszystkie te motocykle są fajne, wygląd to indywidualna sprawa, a technicznie te różnice są bardzo małe i każdy lubi co innego. tą samą rzecz jedni chwalą drudzy nie. Musisz sama sprawdzić.

Wiem wiem jeszcze muszę się głeboko zastanowić co kupić ;) ale dzieki:) jak coś będę zasypywać pytaniami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey ;) jeszcze kilka dni temu też miałem ten problem, oglądałem kilka scigów z allegro i tablicy, pierwsza jest rada dotycząca samego zakupu-zabierz kilku kolegów którzy naprawde mają o tym pojęcie bo kibli nie brakuje ( spotkałem się nawet z banditem "igłą", jak sie okazało z pękniętą ramą i barkiem oleju). Ja sam nabyłem cb 450 poprostu z rozsądku, bo czy naprawdę pierwsze moto musi być przecinakiem ;) pozdrawiam i szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadczy o tym że jest genialna i niezawodna. Tylko ja po prostu nie lubie mieć tego co większość.

No i potem też ciężko sprzedać bo ich jest aż tak dużo, chociaż moim zdaniem jak się ma poważnie dobrą i zadbaną sztuke to się zawsze sprzeda.

Jeszcze zależy jaki potencjalny kupiec do Ciebie przychodzi :P. Bo nie każdemu oddasz zadbanego sprzęta nad którym ślęczałeś i ślęczałeś i cackałeś się z nim jak z niemowlakiem (ktorego nie mam) ;P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać i życzę udanych łowów swojego wymarzonego moto :)

Pamiętaj że Ty nim będziesz jeździć, uwagi jak najbardziej są mile widziane ale musi sie Tobie podobać i wtedy gdy za każdym razem będziesz otwierać drzwi od garażu szykując sie na latanie będzie sie pojawiał ten błysk w Twoich oczach patrząc na swój sprzęt ;)

Szerokości !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać i życzę udanych łowów swojego wymarzonego moto :)

Pamiętaj że Ty nim będziesz jeździć, uwagi jak najbardziej są mile widziane ale musi sie Tobie podobać i wtedy gdy za każdym razem będziesz otwierać drzwi od garażu szykując sie na latanie będzie sie pojawiał ten błysk w Twoich oczach patrząc na swój sprzęt ;)

Szerokości !

Bastek, czegoś Ty się nażarł ?! :D

Cześć Monika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.