Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

wyciagniecie silnika cbr f4


Adamv

Rekomendowane odpowiedzi

jako, ze nie sprzedalem mojej niuni w tym sezonie, a teraz moto pojda w dol, postanowilem, ze pomaluje zarysowania dekli, wyczyszcze kazdy kawalek, sprawdze rozrzad, usune utlenienia na ramie ( myjnia reczna, gosc nie wiedzial, ze moto nie myje sie piana aktywna, bo alu skoroduje). do tego bede musial wyjac silnik. jutro chce zaczac. jak mam sie do tego zabrac? owiewki mam zrzucone, spuszcze olej i plyn. sciagne chlodnice, gazniki i wydech. co dalej? kostki, przewody gumowe, ktore zostawic, a ktore poodpinac? poluzowac tylne kolo, sciagnac zebatke zdawcza, poodkrecac crashpady, przednie mocowania i silnik sie opusci? pozniej wystarczy mocowanie tylnego wahacza? i bede w stanie wyjac silnik? bede to robil sam z podnosnikiem hydraulicznym. ile wazy silnik? jakie klucze bede potrzebowal? zlamal mi sie wodzik ze sprzegla, ten, ktory wystaje z prawego dekla i chyba bede czekal na too kolo tygodnia, chcialbym sie wyrobic w tym czasie. do dokrecania bede mial klucz dynamometryczny, jest gdzies opis co i jakim momentem dokrecac? macie jakies linki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę to czarno ale jak chcesz.Samemu można nie świadomie narobić więcej szkód niż dobrego.Jest tu kilku mechaników na forum i nie każdy jest drogi.

Wpisz cbr600 manual pdf i masz.

Jak chcesz namiar na taniego mechanika mogę dać.trochę podpatrzysz trochę on Ci podpowie i następnym razem może szkód nie narobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Kivan. silnik byl wczoraj opyszczony. nie jest zle. jeszcze nie odpalalem, bo czekam na wysprzeglik, mam zrzucony dekiel sprzegla. zamiast wyciagac zawieche, lepiej samo przednie kolo i schowac lagi, podlozyc drewno, zeby nie bylo zadrapan. ja z jednej strony, szwagier z drugiej i poszlo szybciutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.