Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

III Nocny wjazd na Równicę 8 września


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja będę jechał od strony Chorzowa / Katowic .

Może osoby z tego rejonu umówią się gdzieś na wiślance i polecimy razem albo dołączymy do przejazdu już na trasie.

Może z kumplem z SI się dołączymy.. :)

Żeby tylko pogoda była, bo jak narazie 'icm' nie ma dla nas optymistycznej prognozy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jeździłeś z kolegami z http://www.shadow.or...forum/index.php to i tu będzie OK jak napisał Syki na miejscu też znajdziesz pokrewne dusze

jak jeździłeś z kolegami z http://www.shadow.or...forum/index.php to i tu będzie OK jak napisał Syki na miejscu też znajdziesz pokrewne dusze

No Będe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę jechał od strony Chorzowa / Katowic .

Może osoby z tego rejonu umówią się gdzieś na wiślance i polecimy razem albo dołączymy do przejazdu już na trasie.

My mamy w planach lecieć z Mysłowic przez 3 garby więc można się skumać np gdzieś w okolicach Ochojca i lecieć razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy w planach lecieć z Mysłowic przez 3 garby więc można się skumać np gdzieś w okolicach Ochojca i lecieć razem ;)

Napisałem Ci na PW. Dogadamy się jakoś na pewno, ale jeśli chodzi o trasę, to Ja bym poleciał tą traską http://maps.google.pl/maps?saddr=jaworzno&daddr=Jastrz%C4%99bie-Zdr%C3%B3j&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.072125,19.100418&spn=0.268388,0.441513&sll=50.246665,19.004371&sspn=2.139241,3.532104&geocode=FTsR_gIdyxgmASmhzAfWgMIWRzHV4dVw0HW_4A%3BFag_-gId3W0bASn5_-ZnGVMRRzFmaDire7tGLQ&oq=jast&t=h&dirflg=ht&mra=ls&z=11

Ale, jeśli poprowadzisz inaczej, pojadę za Tobą :D

Tak jak napisałem, odbierz PW i się dogadamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syki , mam dwa pytania:

Pierwsze żeby do innego schroniska nie napisał, Pani mi kazała zrobić rezerwacje mailem z nazwiskiem i numerem telefonu a adres jest na ich stronie. Może wiesz jaka to strona?

Drugie to czy jacyś bracia z WRM MC chapter Gliwice maja jakąś wcześniejszą zbiórkę w Gliwicach, bo żaden się tu widać nie udziela ;-) Myślę że kilku by się podłączyło z okolic już wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.