Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

III Nocny wjazd na Równicę 8 września


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w schronisku - brak miejsc, trzeba poszukać w najbliższych pensjonatach - tam dużo wolnych pokoi

Nie wiem skąd masz takie dane, ale dzisiaj byliśmy na Równicy i są jeszcze wolne 34 miejsca. Jeśli ktoś dzwoni to w razie czego proszę powołać się na imprezę motocyklową. Cena za nocleg to 25-40zł. tel. 33 854 24 48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecaczek mój xD dzwonił wczoraj i pani ze schroniska powiedziała, że nie mają wolnych miejsc bo jest jakaś impreza motocyklowa i wszystkie miejsca są ju zajęte :D

Dzisiaj dzwonimy jeszcze raz :)

Dlatego proszę powoływać się na tę imprezę! Rezerwacja jest dla motocyklistów, czyli dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej, przejazd jest wspólny to nie znaczy, że nie obowiązują nas przepisy ruchu drogowego. Myślę, że o godz. 21.00 nie będziemy nikomu przeszkadzać jadąc naszymi pięknymi drogami krajowymi:) Jakby ktoś się pogubił po drodze rzucam mapkę planowanego przejazdu.

http://maps.google.pl/maps?saddr=Aleja+J%C3%B3zefa+Pi%C5%82sudskiego&daddr=49.955662,18.6031243+to:49.9611527,18.7173701+to:49.82877,18.78743+to:49.736372,18.7906113+to:49.6997648,18.8261894+to:R%C3%B3wnica&hl=pl&ie=UTF8&ll=49.822037,18.728943&spn=0.332249,0.787582&sll=49.698477,18.824558&sspn=0.020819,0.049224&geocode=FQ8z-gIdcNUbAQ%3BFU5D-gIddNwbASlVZJXeF1MRRzGlWGZ_B4a9TA%3BFcBY-gIdupodASnxHAwqpq0WRzF0cAYw9enPPg%3BFaJT-AIdZqweASkplSbsbKgWRzGgulA4Zi8AmQ%3BFbTq9gId07geASkfeKC_jhwURzFejFLevh1F0A%3BFbRb9gIdzUMfASmdQCPu5RsURzHIgz-8emMfsA%3BFayq9gIdrKsfAQ&mra=dvme&mrsp=5&sz=15&via=1,2,3,4,5&t=m&z=11

Oczywiście jak ktoś nie lubi jechać grupą może sobie indywidualnie pojechać na Równicę i skorzystać z różnego typu atrakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką przewiduje się prędkość przelotową? Wiadomo, że różnie to wygląda dla różnego typu motocykli.

Osobiście rozważam dołączyć na criuser'ze ( Shadow Vt750) :-)

Pewnie prędkość będzie taka żeby każdy mógł dojechać. Kto był wcześniej to wie, że nawet niezaawansowany rider da radę. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda dopiszę to zamierzam do Was dołączyć. Przy okazji połączę to częściowo z koncertem Dżemu w Jastrzębiu :-)

Rezerwację noclegu w schronisku już też wstępnie zrobiłem.

Czy w grupie jadą też choppery, cruisery? Nie ukrywam, że byłoby mi wtedy raźniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jakiś początkujący jesteś? W takich imprezach uczestniczą właściciele różnych typów motocykli , jeździsz na chopperze znajdziesz kumpli, jeździsz na ścigu też znajdziesz kompanów, więc nie ma się czego bać. Powiem więcej, amazonki jeżdżą coraz liczniej i na różnych motongach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkujący to może nie jestem :) Tylko do tej pory jeździłem głównie w pojedynkę ... lub z kolegami z SHOCP ( gdzie z założenia wszyscy poruszają się moto typu Chopper/Cruiser). Ostatnio przypomniało mi się o Forum Śląskich Motocyklistów, gdzie wcześniej się niestety nie udzielałem i też nie brałem udziału we wspólnych wyjazdach na zloty, przejażdżki, itp. Tak więc pod tym względem można powiedzieć, że jestem u Was Świeżak :-)

Wychodzę z założenie, że lepiej się upewnić, niż niepotrzebnie rozczarować innych i przy okazji siebie :-) Chciałem się po prostu upewnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkujący to może nie jestem :) Tylko do tej pory jeździłem głównie w pojedynkę ... lub z kolegami z SHOCP ... Chciałem się po prostu upewnić

jak jeździłeś z kolegami z http://www.shadow.org.pl/forum/index.php to i tu będzie OK jak napisał Syki na miejscu też znajdziesz pokrewne dusze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.