Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

niezła sztuka, ale czy warta zachodu?


Jaguś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakbym miał kupować jakąś 600tke, to bym brał 636. (wygląd powala na kolana, a osiągi jak w każdej podobne)

Na gsxr i cbr bym nawet nie patrzył, ponieważ co 2 osoba na świecie właśnie je ma, a tego nie lubie :P

ta pękająca rama to tylko 2 felerne roczniki i to nie wszystkie sztuki, a każdy to w kółko powtarza bo o tym po prostu słyszał :P

Triumph to bym sie bał o części itd, bo to mało popularne motocykle, ale może tylko plotki słyszałem że tak jest. Możesz spróbować i mnie z błedu wyprowadzić to w przyszłości sam będe go brał pod uwage :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czypikRR- weś tu zachowaj spokój jak się napaliłam :D jakbym mogła to jutro bym wsiadła rano w pociąg relacji Katowice- Gdańsk i bym pojechała oglądać. całe szczęście nie mogę więc tylko zadzwonię, może ostygnę (co mi może na dobre wyjść...)

@xena- 203 kg :angry: ale może nie będę tak leżała nad bakiem jak teraz to będzie mi lepiej manewrować,

PS: Wszystko co czerwone to ładne :D

boję się kupna :unsure: aż mnie na wymioty zbiera :blush:

Waga motocykla oraz środek ciężkości ma duże znaczenie dla kobiety...

Nie przewracasz się podczas jazdy, tylko na postoju :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania 929 to dobry motocykl aktualnie smigam starszą Hania bo 900 i ogolnie wszystko fajnie gdyby nie to ze dla mnie ciezko go przepchac tyłem z racji mojego wzrostu.929 moc ma juz konkretną takze trzeba uważać. R6 zgrabniutka wąska ogolnie ok tylko trzeba zobaczyć jak tam skrzynia bo 2 bieg to lubi sobie wypaść. Ogolnie to trzeba sie wszystkim przejechać i zobaczyć na czym sie czujesz komfortowo a ja i tak bym rozgladal sie za Hania 929 a lepiej 954. A co do f4 sport to oprócz wyglądu i wtryskow to szału nie robi lepiej kupi f4 na gazniku i kupic jakies dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.