Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kara dla zlodzieja


CB1

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/mali-islamisci-amputowali-reke-zlodziejowi,1,5213558,wiadomosc.html

Ci to maja jaja, zlodziejowi motocykla amputowali reke. Jakby tak u nas stosowano takie praktyki to moze kradziezy byloby mniej. Choc z drugiej strony panstwo musialoby utrzymywac takiego kaleke.

Zdecydowanie bylbym za przymusowa praca dla skazancow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obciął jeszcze drugą, żeby było symetrycznie. Ja bym jak najbardziej stosował takie praktyki z tym, że osoba poddana takiej karze nie miała by praw korzystać ze świadczeń ze strony państwa. W żadnym wypadku nie powinno się jeszcze utrzymywać kogoś takiego.

Z przymusową pracą jest tak jak z pobytem w więzieniu. Niby jest to kara, ale nikt kto kradnie o tym nie myśli. Gdyby jednak groziła mu utrata obu rąk to by się pewnie 5 razy zastanowił zanim by zwinął kolejne moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Slajder.75

Zdecydowanie bylbym za przymusowa praca dla skazancow.

Najlepiej deportować do rosji a oni się tam nim zajma dostanie posadę pasterza białych niedzwiedzi albo leśniczego na syberii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obciął jeszcze drugą, żeby było symetrycznie. ....

ja bym , komuś kto leje pod płotem, obciął łeb z fajfusa, a dla symetrii obciął drugi jeszcze łeb i pogrzeb na koszt rodziny.

albo moze ty weź sie lepiej puknij w swój chyba pusty, pewno w który byś nie walnął to odgłos bylby taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym , komuś kto leje pod płotem, obciął łeb z fajfusa, a dla symetrii obciął drugi jeszcze łeb i pogrzeb na koszt rodziny.

albo moze ty weź sie lepiej puknij w swój chyba pusty, pewno w który byś nie walnął to odgłos bylby taki sam.

Jeżeli odróżnienie lania pod płotem od kradzieży oraz skonstruowanie poprawnego gramatycznie zdania przekracza twoje możliwości intelektualne, to może warto by się zastanowić nad przestaniem wygłaszania swoich opinii. Czasami lepiej siedzieć cicho i wyglądać na głupka niż się odezwać i rozwiać wszystkie wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami lepiej siedzieć cicho i wyglądać na głupka niż się odezwać i rozwiać wszystkie wątpliwości.

cytat z onetu, dosc dobry więc na pewno nie twój.

zastanów sie ty młodziencze i przeczytaj swoje wypociny dotyczące upierdalania łap symetrycznie czy jak tam to nazwałeś.

nie twierdze , że złodziejowi należy przyklasnąć i pomóc dzwigać skradziony motocykl, ale swoje średniowieczne metody wychowawcze zachowaj na czas kiedy dorobisz się dziecka albo może i dwóch jak ci los będzie sprzyjał albo ktoś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to zacofany kraj w porównaniu z naszymi sąsiadami nie licząc tych z po za unii. A wy tu piszecie o praktykach stosowanych w krajach 100lat za nami. Zamiast utrzymywać więzniów w naszym kraju miesięcznie za nie małe pieniądze z naszych podatków to do pracy ich wysłać bo i czas zleci, zrobią dobry uczynek i zarobią na odszkodowanie lub inny pożyteczny cel. Po nad to ci co maja małe wyroki za byle gó...no to dać im te opaski z gps-em czy tam chipy pod skóre żeby mieć ich pod kontrolą, dać im byle jaką prace i niech robią na podatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku, nasi politycy czasu nie mają żeby się wysrać za przeproszeniem, a ty żądasz takich poświęceń jak zmiana prawa :D.

więźniowie nie mogą pracować, bo obecne przepisy prawa pracy im to uniemożliwiwają tzn. za dużo zachodu kosztowałaby zmiana paru ustaw, niż warta jest praca więźniów. żeby była jasność - to nie jest mój wymysł i ja osobiście jestem jak najbardziej "ZA" , żeby alimenciarz albo złodziejaszek odpracowali swoją resocjalizacje. niestety są ważniejsze sprawy jak Smoleńsk, geje i ich równouprawnienie, niedawno jeszcze Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)zastanów sie ty młodziencze i przeczytaj swoje wypociny dotyczące upierdalania łap symetrycznie czy jak tam to nazwałeś.

nie twierdze , że złodziejowi należy przyklasnąć i pomóc dzwigać skradziony motocykl, ale swoje średniowieczne metody wychowawcze zachowaj na czas kiedy dorobisz się dziecka albo może i dwóch jak ci los będzie sprzyjał albo ktoś pomoże.

Pierwsza część mojej wypowiedzi pisana była w charakterze żartu, nie wiem dlaczego jest odbierana inaczej.

Odnośnie "średniowiecznych" (chociaż w sumie może i nie średniowiecznych skoro są praktykowane do dzisiaj) metod to warto zauważyć, że pomimo rozbudowanego programu resocjalizującego i ogromnych nakładów finansowych jakie są ponoszone w "państwach zachodnich" to te nowoczesne środki jakoś się nie sprawdzają. Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze.

A'propos dzieci, nowoczesne metody wychowawcze (m in. takie jak osławione już "bezstresowe wychowanie") jakoś nie widzę żeby się sprawdzały, tymczasem te rzekomo "średniowieczne" miały dużo lepszy efekt.

Za młodzieńca dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ghost ze udzielasz porad psychoterapeltycznych hehe

Co do pracy więźniów to powiem tylko tyle żebyście się na tym nie przejechali bo potem będziecie jojczyc ze pracy nie ma bo tylko więźniowie pracują. A my nie jesteśmy Chinami gdzie brakuje rak do pracy choć politycy się starają żebyśmy mieli dobrobyt miała być druga Hiszpania Irlandia Węgry a teraz na tapecie są Chiny będziemy robić za dolaramiesiecznie dlatego z rad trzeba spieprzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.