Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ciuchy nieprzemakalne?????


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie czy ma ktoś ciuchy nieprzemakalne??? nie chodzi o szachcioki czy tez peleryny bo jestem pewny ze takich nie ma na rynku ,zawsze cos na szwie pusci wody takie moje zdanie czy macie jakieś inne doswiadczenia to piszczie .

ps.chodzi o 4 godziny i więcej jazdy w ulewie

pozdrawiam serwis9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie czy ma ktoś ciuchy nieprzemakalne??? nie chodzi o szachcioki czy tez peleryny bo jestem pewny ze takich nie ma na rynku ,zawsze cos na szwie pusci wody takie moje zdanie czy macie jakieś inne doswiadczenia to piszczie .

ps.chodzi o 4 godziny i więcej jazdy w ulewie

pozdrawiam serwis9

Miałem kiedyś takie ciemnozielone gumowe, wygladało jak z budowy.

Spodnie ogrodniczki na szelkach, kurtka z kapturem. NIGDY nie przeciekło, poza tym, jak było chłodniej, to ta klapa ze spodni z przodu chroniła przed zimnem. W kurtce podczas jazdy wsadzałem kaptur pod spód. Był kapitalny, ale zgubiłem wraz z plecakiem :(.

Potem miałem jednoczęściowy z LOUISa, taki klasyk żółto-czarny. Wg. opisu mial mieć zamek błyskawiczny aż do kolana; w rzeczywistości miał do pasa. STRASZNIE niewygodny w zakładaniu - musiałem się tyłkiem o drzewo oprzec, żeby nie opadał. Poza tym zakładanie na mokrą skórę graniczy z cudem - w pojedynkę sie nie da. Był szczelny - też taka guma.

Następny to LIDL: szczelny, dwuczęściowy, żadnych przecieków, żadnego problemu z zakładaniem. Poza tym kurtka słuzy za p. deszczowa podczas zwiedzania np. miasta lub siedzenia w mżawce przy ognisku. Posiada taśmy zaciskające na ramionach, żeby nie latały luźno w czasie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu kupiony za 20 ojro w markecie - jednoczęściowy kombinezon przeciwdeszczowy, tylko jeden zamek w okolicach klatki piersiowej, 100% nieprzemakalny, testowany wielokrotnie w intensywne ulewy.

Wygląda to mniej więcej tak, model czy tam producent zapewne inny

http://www.4motos.pl...deszcz_3211.jpg

Wygląda może nieco śmiesznie, jak kombinezon narciarski :) jednak spełnia swoją rolę. Nie ma żadnych protektorów, dosłownie nic, czysta przeciwdeszczówka, tyle, że nie taka obwisła jak te workowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze poszukać takich pianek w sklepach ze sprzetem dla nurków i takie te pianki na nurkowanie pod lodem ;) idealnie przylegaja nic nie fruwa itd :lol: np coś takiego http://divezone.pl/s...b86a6a4bc150545 ale napewno się nie przemoknie, w sumie tylko kask do tego i mozna w tym jechac.. ;)..cena tylko troche wysoka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.