Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Linka przykro mi nic z tego :unsure:

 

Linka, a może jednak coś z tego będzie !

 

Boze dobrze ze placaki maja takiego kogos jak freda;-);-) mm on o was dba....

Ma czas i moze wszedzie podjechac wiec placaki liczcie na fredzia ;-);-)

 

Tak jak Gąska napisala, można na mnie liczyć co prawda rzadko ale jednak

 

 dobrze powiedziane :D  stalego plecaka ma :P  i innych nie zabiera

 

Niestety staly plecak już odszedl i zadupek jest wolny także ...

No moge tylko z wielkim zalem ..napisac plecaki...przykro mi ....

 

E tam, wrócilem do gry

 

A tak swoją drogą w temacie to mialem ostatnio taką sytuację : "kolega na Chudowie sprezentowal mi kubek termiczny do auta, ale nie powiedzial, że zabierze w zamian "plecaka". Gdybym o tym wiedzial nie wziąlbym kubka. Szkoda "plecaka" 

 

I w związku z powyższym mam wolny zadupek na weekendy, chętne pisać na pw. Linka spelnię obietnicę o ile jesteś zainteresowana na przyszly weekend. Pisz na pw

 

 

4 plecaki nie narzekaj :lol:  jak obskoczysz wszystkie to bedziesz boss :lol:  :P

 

Ja mogę wziąść grzecznego i w miarę ubranego plecaka z okolic Cieszyna ;)

 

Kurde, może moto odstawię. Mam szansę się zalapać ? nie będziesz musiala dojeżdżać podskoczę swoim ?!

 

zbereźniki...gizdy, a starsi muszą to czytać bo niema plecaków dla nich w odpowiednim wieku... :blink:

 

Musisz zalożyć nowy temat. Coś w stylu "old-plecaki na old-rumaki"

 

Żoneczka kochana ale bardziej od moich motocykli i jazdy ze mną nienawidzi tylko innej baby zemną na moto...nie wiem tylko dla czemu...wszak stary już jestem i brzydki (podobno)...

 

Tak na marginesie to chyba nie jest tak źle skoro żona Cię jeszcze nie wymienila na mlodszy model. hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredi poszedł po rozum do głowy . Oby i innym sieu dało  :) Brawo !!! zabieraj mądre plecaczki i latajcie wsioooooooooo a ja itak ci na zadupek nie usiade hahahha xD

 

Nie dotrzymasz obietnicy ? Nieladnie. Tobie mogę wybaczyć, bo Cię lubię, ale szkoda. Objetnic się dotrzymuje.

 

Fredi poprostu trafiłeś na "lewego" plecaka ;)

swoją drogą... nie wiedziałam, że teraz plecaki można przekupić nawet kubkami termicznymi... :P

 

Dzięki, chyba troszkę źle zrozumialeś. To nie bylo przekupstwo tylko wymiana i ja nie wiedzialem, że to ma być wymiana.

 

 Jak to czytam to myślę że jest to forum przedszkolaków a nie dorosłych ludzi :(

 

Accord, szanuję Cię. Wypowiedzialem się na temat plecaka, ale niestety Ty jak zawsze odbierasz to inaczej. Poza tym nie wiem czy zuważyleś nawiązalem tu do jednej chyba z najważniejszych cech jakimi powinien się kierować każdy czlowiek, kolega i motocyklista. Do jakiej to sobie dośpiewaj. Każdy ma prawo na forum powiedzieć i podzielić się z innymi tym co uważa za sluszne, a Ty zawsze wszystkich krytykujesz. Przykro mi

 

Popieram Accorda! Weźcie ludzie dajcie sobie na luz, a swoje problemy rozstrzygajcie gdzie indziej!

 

Asia ................. Znasz temat i wiesz jak jest. nie będę tego pisal na forum. Jeśli masz ochotę zapraszam na gg. Zawsze z Tobą chętnie pogadam, wiesz o tym

 

Reasumując to co wcześniej napisalem : chcialem żebyście wiedzieli co mnie spotkalo, a wnioski niech każdy sam sobie wyciągnie.

 

Proszę. Koniec tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredi Ty wiesz ze ja Cię lubię i szczerze współczuję takiego zawodu i rozczarowania , ale po co się tak rozpisywać na ten temat? Dorośli ludzie załatwiają to inaczej, albo o tym rozmawiają, albo dają sobie po mordzie .

 

Wiem, też Cię lubię ;) . Cieszę się, że są tu życzliwi ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredi, to ty tu największą gównarzerie robisz !!

Stary, puknij się w łeb, co ty robisz , te twoje wywody są rodem z piaskownicy

i nie mów mi że wszystkich krytykuje bo to trochę mija się z prawdą.

 

Będę teraz chamski. Zalóż sobie temat pt :Pogaduchy dla emerytów. Chcesz krytykować proszę bardzo, ale k....rwa odrobinę szacunku dla mnie. Nie jestem gówniarzem i wypraszam to sobie. Poza tym ja Ciebie nie obrażam, w przeciwieństwie do Ciebie. Z przykrością muszę to stwierdzić Ty zachowujesz się jak gówniarz skoro nie maja dla Ciebie znaczenia takie wartości jak honor, szczerość, lojalność itp. Widzę, że masz klapki na oczach i nie potrafisz czytać między wierszami. Niestety nad tym to trzeba trochę popracować. Sukcesów Ci życzę. I jeszcze jedno : to Ty teraz bijesz pianę a ja prosilem o zakończenie tego tematu i niewypowiadanie się więcej.

KONIEC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.