Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

5 sierpnia Pielgrzymka motocyklistów - Góra Sw. Anny


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopie gdzieś Ty zaginął! Szukałem Cie potem na tym pikniku ale nie zlokalizowałem moto! Grunt ze juz w domu :)

Hmm, na piknik nie dotarłem :ph34r: Czekałem na was w Strzelcach, a na bank byłem w nich przed wami, ale się nie spotkaliśmy :blink: więc poleciałem kierunek dom przez Toszek, Pyskowice. Jedynie jeszcze w Gliwicach spotkałem kolegów z gsxf i gsxr :) Można było się numerami wymienić wcześniej, ale co tam :blush:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w domku

Złot motocyklistów na Górze Świętej Anny i piknik w Strzelcach Opolskich udany w 100%

Ekipa z Chudowa świetna :)

Czekam na następne zloty :)

Następny na pewno to II Motopark w Chorzowie, także tym razem będzie blisko :)

Dziękuje wszystkim co ze mną byli :)

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka.....ja z plecaczkiem tez juz w domciu,na koniec zaliczylismy jeszcze kiełbaske z grila na Chudowie:):) Dzieki wszystkim za fajny wypadzik i czekam na nastepne propozycje,bo ekipa naprawde zajebista- troszke wolna jazda.ale przynajmniej bezpiecznie:):):) Pozdrowionka dla wszystkich i do nastepnego zobaczenia...........A na koniec składam wielki SZACUN dla ekipy na 2 ziipach 125 bez których ciezko by było trafic na Anke,po mimo tak słabych maszynek staneli na wysokosci zadania.....Pozdrawiam Was i moze sie jeszcze nie raz spinkniemy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka.....ja z plecaczkiem tez juz w domciu,na koniec zaliczylismy jeszcze kiełbaske z grila na Chudowie:) :) Dzieki wszystkim za fajny wypadzik i czekam na nastepne propozycje,bo ekipa naprawde zajebista- troszke wolna jazda.ale przynajmniej bezpiecznie:) :):) Pozdrowionka dla wszystkich i do nastepnego zobaczenia...........A na koniec składam wielki SZACUN dla ekipy na 2 ziipach 125 bez których ciezko by było trafic na Anke,po mimo tak słabych maszynek staneli na wysokosci zadania.....Pozdrawiam Was i moze sie jeszcze nie raz spinkniemy....

Cieszę się że można było pomóc :) polecamy się na przyszłość :) Mam nadzieję że jeszcze razem gdzieś polecimy :) Miło było poznać, naprawdę fajna ekipa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać ze byłem pod wrażeniem. Jeszcze 2-3 lata temu to była raczej kameralna impreza, a teraz to już mała "częstochowa" się zrobiła, tylko atmosfera mniej lunaparkowo-odpustowo-agitacyjna, a bardziej "swojska" ;) Oby tylko tego nikt nie zepsuł.

Ciekawe czy ilość motocykli miała związek z brakiem "częstochowy" w tym roku, czy rozwojem alternatywnej "imprezy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.