Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bytom wita ! :)


Roksana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogólnie to jest chamstwo i ja tego nie rozumiem, oblewanie ludzi bo się w prawo i w lewo na placu nie obejżą, ew na ósemce się na linie najedzie....

Uczą jak ruszyć i zachamować i jechać 50 po mieście, u mnie na kursie nikt nawet nie wspomniał o takich sprawach jak smarowanie łańcucha co ile i czym, o przeciwskręcie itd... wiadomo że na nauke tego trzeba dużo czasu, ale powinni chociaż mówić o tym wszystkim żeby człowiek wiedział jak zaczynać i na co zwrócić uwagę w dalszej nauce :D

Chyba, że to ja tylko miałem taką dziwną szkołe jazdy :P

Tak czy siak Roksana nic się nie martw, kiedy masz następny termin :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty Norsen miałes dziwną szkołę jazdy...mój instruktor na placu manewrowym prawie dwie całe godzinki siedział w aucie a ja uczyłam się jeździć...fantastycznie, co nie?

A kolejny egzamin za ponad miesiąc :( tyle czekania...to ja juz wszystkiego zapomne do tego czasu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie :) Ja tez za 1 razem oblałem na ruszaniu na wzniesieniu! Pamietam jak dziś 28 październik chyba 8 rano a ja pierwszy na liście :/ i Romecik 125 cc nie dał rady! Ale w kwietniu patrze jest CBF 250 i poszło bez problemu :)

A co do szkoły ja sugerowałem się tym że wyszkolili mnie lata temu dobrze na kat B i ze sa dośc znani u mnie w mieście ale niestety jeśli chodzi i kat A to jedna wielka pomyłka! Sam żałowałem potem że nie pofatygowałem się do szkoły zajmującej sie tylko kat A!

Ale 3mam kciuki za nastepny raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też na romecie zdawałem xd bo ta cbf była chyba po wypadku i to nawet w podobnym terminie jak Ty, też jakoś w październiku ^^

ale to jasne, że nie ma się czym przejmować, szkoda nerwów przede wszystkim, bo to znowu czekanie, potem przed egzaminem to już człowiek cały lata, a egzamin to wgl, ja się potwornie denerwowałem, zresztą na B tak samo się denerwowałem, poprostu stresująca sprawa, lepiej ją mieć za sobą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt lepiej mieć za sobą :)

No ja właśnie nie sprawdziłam dokładnie opini w necie na temat tej szkoły jazdy...i żałuję no ale cóż :) przed egzaminem myślę nad wykupieniej dodatkowych jazd tylko się rozejrze gdzie wykupić :)

Ja się znowu podparłam na ósemce...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.